×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Представники творчого колективу театру Заньковецької звернуться до депутатів

На депутатську комісію культури, молодіжної політки та спорту звернулись представники творчого колективу Національного драматичного театру ім. М. Заньковецької щодо конфліктної ситуації, що склалась в театрі.

За словами Ореста Огородника, заслуженого діяча мистецтв, драматурга творчий колектив просить депутатів на пленарному засіданні проголосувати звернення до міністерства культури з вимогою змін до Закону «Про театр і театральну справу».

«Ми просимо  ініціювати зміни до закону, що дасть змогу вирішити конфліктну ситуацію. Ми працюємо для створення культурного іміджу України. Знаю, що міський голова Андрій Садовий ініціює наступний рік, як рік культури у Львові. Тому ми вирішили з вами поділитись нашою проблемою. Вона базується  на новому Законі «Про театр і театральну справу», а саме, на розділі про контракту справу і об’єднання посад директора театру та художнього керівника».  

Голова комісії Віталій Свіщов коментуючи, зазначив, що депутатський корпус має сприяти міським театрам, дбати про імідж Львова як культурної столиці та  намагатись не допускати до виникнення подібних ситуацій.

Крім цього, на засіданні комісії культури, молодіжної політики та спорту депутати розглянули три проекти громадського бюджету.

За словами Віталія Свіщова, до цих проектів районні адміністрації мають зауваження щодо кошторису робіт, який значно перевищує встановлений ліміт – 600 тис грн. «Зрештою, після обговорення ми дійшли консенсусу щодо двох проектів, а третій, за згодою автора, переходить у категорію великих проектів».

Заступник голови комісії Христина Паньків у ході обговорення, рекомендувала авторам проектів перед подачею заявок ретельно вивчати кошторис робіт. 

«Мешканці передбачають в проектах багато важливих речей, які складно виконати за 600 тис грн. Тому рекомендація всім мешканцям, авторам проектів: перед тим, як подаватись на громадський бюджет - завітати до управління молоді і спорту, районних адміністрацій і порадитись щодо кошторису та виконавців робіт». 

 

Оксана Чухліб

29.10.2019