×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати, що склали повноваження

Перелік депутатів Львівської міської ради,

які  достроково склали власні повноваження

(2010–2016 рр.)

 

П.І.Б. депутатів, які достроково припинили повноваження

Дата

Причина/ Підстава

VII СКЛИКАННЯ

1 Бичишин Назар Миронович 26.12.2016 За власним бажанням/Ухвала №1456 від 26.12.2016

VI СКЛИКАННЯ

 1.

Трач Василь Петрович

20.10.2011

за власним бажанням

 2.

Махніцький Олег Ігорович

13.12.2012

у зв’язку із обранням народним депутатом Верховної ради України

 3.

Гінка Ярослав Ярославович

13.12.2012

у зв’язку із обранням народним депутатом Верховної ради України

 4.

Кошулинський Руслан Володимирович

13.12.2012

у зв’язку із обранням народним депутатом Верховної ради України

 5.

Михальчишин Юрій Адріянович

13.12.2012

у зв’язку із обранням народним депутатом Верховної ради України

 6.

Хміль Михайло Михайлович

13.12.2012

у зв’язку із обранням народним депутатом Верховної ради України

 7.

Лопачак Маркіян Романович

15.05.2014

у зв’язку із обранням народним депутатом Верховної ради України

 8.

Мочарський Андрій Йосипович

 

29.01.2015

 

враховуючи особисту заяву Мочарського А. Й. від 18.12.2014 (зареєстровану у Львівській міській раді 23.12.2014 за № 4-929) про дострокове складення ним депутатських повноважень

 9.

Панкевич Богдан Романович

 

29.01.2015

 

враховуючи особисту заяву Панкевича Б. Р. від 23.01.2013 (зареєстровану у Львівській міській раді 24.01.2013 за № 4-63) про дострокове складення ним депутатських повноважень

 10. 

Лаврик Олег Васильович

19.03.2015

 

у зв’язку із обранням народним депутатом Верховної ради України