×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 68
Неможливо завантажити XML-файл

Електронні петиції

petycii.png

Петиції, на які триває збір підписів

Петиції, які очікують на розгляд

Результати розгляду підтриманих петицій

Подати петицію 

Дорожні карти

Довідка. 

Електронна петиція – це особлива форма колективного звернення громадян до Львівської міської ради, що здійснюється через офіційний веб-сайт Львівської міської ради або інший визначений спеціалізований сайт за допомогою системи електронної ідентифікації особи. Петиція повинна стосуватися питань місцевого значення, віднесених до компетенції територіальної громади та органів місцевого самоврядування м. Львова. 

Суттєвою перевагою колективного звернення громадян у формі електронної петиції є насамперед зручність, оскільки зникає потреба фізично збирати підписи на підтримку петиції, стояти у чергах, звертатись до органів адміністрації. Достатньо зареєструватись, викласти своє звернення на сайті та спостерігати за кількістю голосів поданих на підтримку петиції. Також важливим є елемент публічності, адже електронну петицію, з моменту її оприлюднення,  може прочитати та підтримати кожен громадянин. З питанням, яке виносить автор (ініціатор) петиції, мають можливість ознайомитись представники ЗМІ, депутати та чиновники ще до набрання такою петицією необхідної кількості голосів.

Зверніть увагу: Петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, інформацію, яка принижує честь і гідність, права та законні інтереси осіб, матеріали та вислови, які становлять загрозу національним інтересам і національній безпеці України, матеріали та заклики, які містять передвиборну агітацію, рекламу товарів, робіт та послуг. Електронна петиція не може містити назву юридичної чи фізичної особи без її на це згоди.

В електронній петиції має бути викладено суть звернення, зазначено прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора) електронної петиції, адресу електронної пошти. На веб-сайті, що здійснює збір підписів, обов’язково зазначається дата початку збору підписів та інформація щодо загальної кількості та переліку осіб, які підписали електронну петицію. Відповідальність за зміст електронної петиції несе її автор (ініціатор).

Положення про електронні петиції у м. Львові