×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 68
Неможливо завантажити XML-файл

Участь у пленарних засіданнях

vystup.png

Пленарне засідання Ради — це форма роботи сесії Львівської міської ради, яка передбачає прийняття ухвал депутатами шляхом голосування. На пленарне засідання можуть бути запрошені представники комунальних служб та органів влади для виступів.

Перед розглядом питань на пленарному засіданні їх повинні розглянути постійні комісії ради, до сфери повноважень яких належать ці питання. Протоколи засідань постійних комісії оприлюднюються на офіційному веб-порталі Ради.

Порядок денний сесії Ради формує міський голова не пізніше як за 10 днів до початку сесії після проведення консультацій з Колегією Ради та відповідно до:

  1. Пропозицій секретаря Ради.
  2. Пропозицій виконавчого комітету.
  3. Пропозицій, внесених у порядку місцевих ініціатив та громадських слухань.
  4. Пропозицій депутатських фракцій, постійних комісій, депутатів Ради.

Порядок денний пленарного засідання визначає та подає на розгляд Колегії Ради секретар Ради не пізніше як за 8 днів до дати пленарного засідання відповідно до:

  1. Порядку денного сесії Ради.
  2. Пропозицій, отриманих секретаріатом Ради.
  3. Пропозицій виконавчого комітету.
  4. Пропозицій депутатських фракцій, постійних комісій, депутатів Ради.

Порядок денний пленарного засідання Колегія Ради розглядає не пізніше як за 7 днів до дати пленарного засідання. Проект порядку денного пленарного засідання Ради формує секретар Ради за результатами розгляду питань на Колегії Ради та подає на підпис міському голові.

Сформований та підписаний міським головою порядок денний пленарного засідання оприлюднюється на офіційному веб-порталі Ради та скеровується депутатам на їхні електронні скриньки.

Порядок денний сесії і пленарного засідання затверджує Рада. У виняткових випадках, у разі невідкладності, за пропозицією головуючого на пленарному засіданні Ради порядок денний може бути розширений чи скорочений. Рішення про включення питань до порядку денного чи виключення питань з порядку денного приймається більшістю голосів депутатів від загального складу Ради.

Рішення про включення додаткових питань до порядку денного чи перенесення розгляду питань приймається більшістю голосів депутатів від загального складу Ради.

Пленарне засідання є правомочним за умови участі в ньому більше половини депутатів Ради від загального складу Ради. Участь депутатів визначається за їхньою реєстрацією у системі електронного голосування “Віче”.

Результати поіменного голосування також оприлюднюються на офіційному веб-порталі Ради.

Із Регламентом роботи Львівської міської ради можна ознайомитись тут.


Виступ на сесії – можливість особисто донести свою думку до депутатів міста Львова.

Члени територіальної громади м. Львова, які бажають виступити на пленарному засіданні, повинні звернутися до управління «Секретаріат ради» не пізніше ніж за 1 робочий день до пленарного засідання шляхом подання відповідної письмової заяви через Центр надання адміністративних послуг м. Львова або електронного звернення на офіційному сайті Львівської міської ради.

 Питання включено до порядку денного. 

Зразок заяви №1

  • Повинно бути попередньо заслухане на засіданнях відповідних профільних постійних комісій ЛМР.
  • Профільні постійні комісії ЛМР повинні надати рекомендацію щодо доцільності виступу. 

!!! рекомендація не потрібна, якщо питання вже було попередньо розглянуто на пленарному засіданні та проект ухвали було відхилено.

 У заяві про виступ необхідно зазначити:

  • назву та номер питання порядку денного, щодо якого ініціюється виступ,
  • мету виступу,
  • контактний номер телефону,
  • інформацію про дату та результати розгляду питання доцільності виступу на профільних постійних комісіях або дату попереднього розгляду цього питання на пленарному засіданні ЛМР.

Виступи відбуваються безпосередньо під час розгляду міською радою цих питань.

Питання не включено до порядку

Зразок заяви №2

Виступ має стосуватися питання, яке було попередньо розглянуте виконавчими органами та профільними постійними комісіями ЛМР.

У заяві про виступ необхідно зазначити:

  • мету виступу;
  • результати розгляду такого питання профільними постійними комісіями та виконавчими органами;
  • контактний номер телефону.

До заяви необхідно долучити:

  1. Копію паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію
  2. Копії документів – результатів розгляду цього питання профільними виконавчими органами та профільними постійними ЛМР
  3. Документ, який засвідчує її повноваження (якщо особа є представником підприємства, установи, організації, які розташовані у м. Львові)
  4. Документ з переліком громадян, який містить прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, контактний номер телефону та підпис цих громадян (якщо особа виступає від імені колективу громадян – членів територіальної громади м. Львова)

Виступи відбуваються на початку пленарного засідання. Загальна кількість виступів членів територіальної громади щодо питань, які не включені до порядку денного пленарного засідання, не може перевищувати п‘яти.

 

Регулюється ухвалою № 5763 від 31.10.2019 “Про затвердження Порядку виступів членів територіальної громади м. Львова на пленарних засіданнях Львівської міської ради”

b_400_297_16777215_00_images_Громадська_участь_watch_LMR.png

Пленарні засідання Ради є відкритими і гласними, крім випадків, встановлених законами України та Регламентом Львівської міської ради.

Пленарні засідання Львівської міської ради можна переглядати в режимі “онлайн”, а також у записі  на youtube — каналі Інформаційного порталу Львівської міської ради.

Окрім перегляду трансляцій засідань Ради, можна безпосередньо взяти участь у пленарному засіданні. Оскільки кількість місць обмежена (всього 30), необхідно заздалегідь подати звернення до управління “Секретаріат ради” через Центр надання адміністративних послуг м. Львова або електронного звернення на офіційному сайті Львівської міської ради.

Першочергове право бути присутнім на пленарному засіданні надається членам територіальної громади м. Львова з врахуванням наступної пріоритетності:

  • членам територіальної громади м. Львова, які бажають виступити на пленарному засіданні та подали своє звернення у відповідності до встановленого Радою порядку.
  • членам територіальної громади м. Львова, за зверненнями яких на пленарному засіданні заплановано розгляд проектів актів індивідуальної дії та які повідомили секретаріат Ради про своє бажання бути присутніми на пленарному засіданні не пізніше ніж за 48 годин до пленарного засідання.
  • членам територіальної громади м. Львова, які повідомили секретаріат Ради про своє бажання бути присутніми на пленарному засіданні не пізніше ніж за 48 годин до пленарного засідання.

Дивитися онлайн
Пряма трансляція
Записи попередніх пленарних засідань