×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Участь у пленарних засіданнях

vystup.png

Пленарне засідання Ради — це форма роботи сесії Львівської міської ради, яка передбачає прийняття ухвал депутатами шляхом голосування. На пленарне засідання можуть бути запрошені представники комунальних служб та органів влади для виступів.

Перед розглядом питань на пленарному засіданні їх повинні розглянути постійні комісії ради, до сфери повноважень яких належать ці питання. Протоколи засідань постійних комісії оприлюднюються на офіційному веб-порталі Ради.

Порядок денний сесії Ради формує міський голова не пізніше як за 10 днів до початку сесії після проведення консультацій з Колегією Ради та відповідно до:
1.Пропозицій секретаря Ради.
2.Пропозицій виконавчого комітету.
3.Пропозицій, внесених у порядку місцевих ініціатив та громадських слухань.
4.Пропозицій депутатських фракцій, постійних комісій, депутатів Ради.

Порядок денний пленарного засідання визначає та подає на розгляд Колегії Ради секретар Ради не пізніше як за 8 днів до дати пленарного засідання відповідно до:
1. Порядку денного сесії Ради.
2. Пропозицій, отриманих секретаріатом Ради.
3. Пропозицій виконавчого комітету.
4. Пропозицій депутатських фракцій, постійних комісій, депутатів Ради.
Порядок денний пленарного засідання Колегія Ради розглядає не пізніше як за 7 днів до дати пленарного засідання. Проект порядку денного пленарного засідання Ради формує секретар Ради за результатами розгляду питань на Колегії Ради та подає на підпис міському голові.

Сформований та підписаний міським головою порядок денний пленарного засідання оприлюднюється на офіційному веб-порталі Ради та скеровується депутатам на їхні електронні скриньки.

Порядок денний сесії і пленарного засідання затверджує Рада. У виняткових випадках, у разі невідкладності, за пропозицією головуючого на пленарному засіданні Ради порядок денний може бути розширений чи скорочений. Рішення про включення питань до порядку денного чи виключення питань з порядку денного приймається більшістю голосів депутатів від загального складу Ради.

Рішення про включення додаткових питань до порядку денного чи перенесення розгляду питань приймається більшістю голосів депутатів від загального складу Ради.

Пленарне засідання є правомочним за умови участі в ньому більше половини депутатів Ради від загального складу Ради. Участь депутатів визначається за їхньою реєстрацією у системі електронного голосування “Віче”.

Результати поіменного голосування також оприлюднюються на офіційному веб-порталі Ради.

Із Регламентом роботи Львівської міської ради можна ознайомитись тут.


b_265_198_16777215_00_images_Громадська_участь_Виступ_ЛМР.pngДля виступу щодо питань, які не включені до порядку денного  необхідно подати письмове звернення до управління “Секретаріат ради” і обов'язково вказати:

1. Зміст питання, яке буде порушене під час виступу
2. Інформацію про дату та результати розгляду цього питання на засіданні постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова
3. Копії документів - результатів розгляду цього питання профільним виконавчим органом міської ради.
4. Контактний номер телефону.

Зразок 

Для виступу щодо питань, які стосуються прийняття рішень ради - правових актів індивідуальної дії, які включені до порядку денного пленарного засідання, необхідно подати письмове звернення до управління “Секретаріат ради” і обов'язково вказати :

1. Назву питання порядку денного щодо якого ініціюється виступ
2. Мету виступу
3. Інформацію про дату та результати розгляду цього питання на засіданні профільних постійних комісій
4. Контактний номер телефону.
5. У разі ініціювання виступу від імені підприємства чи колективу- потрібно надати відповідний підтверджувальний документ.

Зразок

Оскільки кількість місць обмежена (всього 30), рекомендуємо заздалегідь (не пізніше 48 годин до пленарного засідання) подати звернення.
Якщо кількість бажаючих виступити на початку пленарного засідання перевищує максимальну кількість виступів, або у разі невідповідності письмового звернення умовам подання заявки на виступ — управління “Секретаріат ради” інформує про це заявника.

Регулюється ухвалою  № 1185 від 11.10.2016 “Про порядок виступів на пленарних засіданнях Львівської міської ради” 

b_255_189_16777215_00_images_Громадська_участь_watch_LMR.pngПленарні засідання Ради є відкритими і гласними, крім випадків, встановлених законами України та Регламентом Львівської міської ради.    

Пленарні засідання Львівської міської ради можна переглядати в режимі “онлайн”, а також у записі  на youtube — каналі Інформаційного порталу Львівської міської ради.

Окрім перегляду трансляцій засідань Ради, можна безпосередньо взяти участь у пленарному засіданні. Оскільки кількість місць обмежена (всього 30), необхідно заздалегідь подати звернення до управління “Секретаріат ради”."
Першочергове право бути присутнім на пленарному засіданні надається членам територіальної громади м. Львова з врахуванням наступної пріоритетності:
-членам територіальної громади м. Львова, які бажають виступити на пленарному засіданні та подали своє звернення у відповідності до встановленого Радою порядку.
-членам територіальної громади м. Львова, за зверненнями яких на пленарному засіданні заплановано розгляд проектів актів індивідуальної дії та які повідомили секретаріат Ради про своє бажання бути присутніми на пленарному засіданні не пізніше ніж за 48 годин до пленарного засідання.
-членам територіальної громади м. Львова, які повідомили секретаріат Ради про своє бажання бути присутніми на пленарному засіданні не пізніше ніж за 48 годин до пленарного засідання.

Дивитися онлайн
Пряма трансляція
Записи попередніх пленарних засідань