×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Результати голосувань позачергового пленарного засідання 19.06.2020

 Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Інформація щодо протидії поширення вірусної інфекції COVID-19 у м.Львові, в тому числі щодо протидії поширення захворювання серед медичних працівників міста Львова.

 Заслухано

2

Про затвердження угоди про наміри щодо підготовки кредитного фінансування від 21.04.2020, укладеної між Львівською міською радою, Європейським банком реконструкції та розвитку і ЛМКП “Львівводоканал“, в тому числі для протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові.

 Прийнято

3

Про здійснення запозичення до міського бюджету м. Львова у 2020 році.

 Відхилено

4

Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2020 рік.

 Відхилено

5

Про продовження на 2021 рік дії ухвал міської ради щодо встановлення ставок деяких місцевих податків та зборів.

 

6

Про внесення змін до ухвали міської ради від 28.04.2020 № 6464 “Про заходи підтримки суб’єктів підприємницької діяльності на період дії карантину“.

 

7

Про протидію неособистому голосуванню при прийнятті рішень Львівської міської ради.

 

8

Про затвердження Програми відселення мешканців з аварійного, що загрожує обвалом, будинку № 2 на вул. Хімічній.

 

9

Про затвердження внесення змін до детального плану розширення території Голосківського кладовища (зміна 1) та надання ЛКП “Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в урочищі Голоско, у тому числі з метою протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові.

 

10

Про затвердження ЛМКП “Львівтеплоенерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Корінній.

 

11

Про затвердження ЛКП «Рембуд» проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вулиці проектованій, 6 (район Під Голоском), вул. Під Голоском, вул. Малоголосківській.

 

12

Про надання ЛКП “Рембуд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Під Голоском.

 

13

Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.09.2018 № 3932 “Про надання ЛКП “Львівавтодор“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва відрізку дороги на вул. Щеповій (проектованій) – від вул. Під Голоском до вул. Млинової.

 

Додаткові питання 

Д1

Про внесення змін до ухвал міської ради від 11.02.2016 № 171 та від 29.11.2018 № 4244.

 
Д2

Про затвердження Програми “Львів сьогодні“.

Прийнято 
Д3

Про звіт ЛМКП “Львівтеплоенерго“.

 
Д4

Про звіт ЛК АТП № 1.

 
Д5

Про проведення позачергового аудиту комунальних підприємств Львівської міської ради.

 
Д6

Про звіт управління “Секретаріат ради“ Львівської міської ради.

 

Звернення ради

1

Звернення до Фонду державного майна України щодо прийняти рішення про звільнення орендарів державної власності від сплати оренди – Об'єднання «Самопоміч».

 
2

Звернення до Прем’єр-міністра України, Кабінету Міністрів України, Головного державного санітарного лікаря України щодо відновлення роботи приватних дошкільних навчальних закладів, спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів та приміського транспорту в режимі спецперевезень – Об'єднання «Самопоміч».

 
3

Звернення до Президента України, представників правоохоронних органів України щодо захисту отримання Україною томосу – А. Садовий.

 

Опубліковано: 19.06.2020

 * Порядок денний пленарного засідання не затверджений Радою у цілому, Рада більшістю голосів депутатів від загального складу Ради прийняла рішення окремо щодо кожного питання порядку денного, пропонованого до розгляду.