×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Результати голосувань позачергового пленарного засідання 28.04.2020

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Про затвердження порядку денного 25-ї (позачергової) сесії Львівської міської ради 7-го скликання.

Прийнято 

2

Інформація щодо прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції COVID-2019 у м. Львові.

 Заслухано

3

Про створення корпорації “Медична рада“.

Відхилено 

4

Про внесення змін до ухвал міської ради від 26.05.2016 № 505 “Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів“

 Відхилено

5

Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2020 рік.

Вилучено 

6

Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2020 рік.

 Відхилено

7

Про заходи підтримки суб’єктів підприємницької діяльності на період дії карантину.

Прийнято 

8

Про внесення змін до ухвали міської ради від 15.12.2011 № 1010 “Про затвердження ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність.

Прийнято 

9

Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.04.2019 № 4790 “Про затвердження Положення про відшкодування суб’єктам господарювання з міського бюджету м. Львова частини відсотків за кредитами“.

Прийнято 

10

Про надання місцевої гарантії Львівської міської ради у 2020 році з метою забезпечення виконання боргових зобов’язань ЛКП “Львівелектротранс“ у рамках проекту “Міський громадський транспорт України“.

 Відхилено

11

Про надання місцевої гарантії Львівської міської ради у 2020 році з метою забезпечення виконання боргових зобов’язань ЛКП “Львівавтодор“ у рамках проекту “Міський громадський транспорт України“.

 Відхилено

12

Про затвердження угоди про підготовку кредитного фінансування від 21.04.2020, укладеною між Львівською міською радою, Європеським банком реконструкції та розвитку і ЛКП «Львівводоканал».       

 Відхилено

13

Про підтримку участі Львівської міської ради у Програмі підтримки муніципалітетів України в рамках надзвичайного «Пакету солідарності» Європейського банку реконструкції та розвитку.

 Відхилено

14

Про закупівлю спеціалізованих автомобілів швидкої медичної допомоги комунальним некомерційним підприємством «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова», визначення умов і способів забезпечення виконання зобов’язань на умовах фінансового лізингу.

 Перенесено

15

Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.11.2019 № 5882 “Про надання ЛКП “Ратуша-сервіс“ дозволів на придбання основних засобів довгострокового використання на умовах фінансового лізингу“ в частині продовження терміну поставки.  

 Відхилено

16

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“.   

Перенесено 

17

ро затвердження інвестиційного проекту “Реконструкція пл. Є. Петрушевича з будівництвом підземного багаторівневого майданчика для паркування“.                                                                                                  

Вилучено 

18

Про надання ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» дозволу на придбання комплексу кремаційного обладнання на умовах фінансового лізингу.

 Перенесено

19

Про припинення Комунального підприємства “Львіврембудпостач“ шляхом приєднання до Львівського комунального підприємства  “Рембуд“.

 Відхилено

20

Про погодження інвестиційної програми ЛКП “Залізничнетеплоенерго“ на 2020 рік.

 Прийнято

21

Про затвердження Програми реалізації проекту «Зелена лінія» та співпраці з  Українським Католицьким Університетом та Львівською Духовною Семінарією Святого Духа УГКЦ на 2020 - 2021 роки.

 Вилучено

22

Про затвердження Програми організації підтримки та реалізації стратегічного управління з питань громадського здоров’я та інформаційно-аналітичного забезпечення галузі охорони здоров’я м. Львова на 2020-2022 роки.

Прийнято 

23

Про організацію роботи депутатів Львівської міської ради в період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19).

 Відхилено

24

Про внесення змін до ухвали міської ради від 30.06.2016 № 632 “Про затвердження Положення про громадський бюджет м. Львова“.

 Прийнято

25

Про внесення змін до ухвали міської ради від 18.05.2017 № 1971 “Про затвердження Міської цільової програми відновлення Святоюрського комплексу на 2017-2020 роки“.

 Прийнято

26

Про погашення заборгованості перед ТзОВ “Балтом Україна“.

 Відхилено

27

Про затвердження передавального акта ЛКП “Збиранка“.

 Відхилено

28

Про затвердження списку присяжних районних судів м. Львова.

Прийнято 

29

Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 777 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“.

Прийнято 

30

Про надання ТзОВ “Будстон“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хуторівці, 22-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 26.12.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 Вилучено

31

Про затвердження ТзОВ “Ромзен“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Дністерській, 1-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 23.01.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 Вилучено

32

Про відмову Об’єднанню Комітетів для Євреїв Колишнього Радянського Союзу та Представництву Американського Об’єднання Комітетів для Євреїв Бувшого Радянського Союзу у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, обмеженої вул. Я. Раппапорта, вул. Базарною, вул. Броварною, вул. Клепарівською

Прийнято 

33

Про внесення змін до ухвали міської ради від 12.07.2018 № 3713 “Про затвердження Програми компенсації вартості за надані послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні шкідливого впливу Грибовицького сміттєзвалища (с. Малехів, с. Збиранка, с. Малі Грибовичі, с. Великі Грибовичі)“.

Прийнято

34

Про затвердження Переліку комунальних об’єктів Львівської міської ради, охорону громадського порядку та безпеки яких здійснює ЛКП “Муніципальна варта“ у квітні-грудні 2020 року

Прийнято

35

ро внесення змін до ухвали міської ради від 07.06.2018 № 3506 “Про приведення у відповідність типів та назв закладів дошкільної освіти м. Львова“.

 Прийнято

36

Про створення закладу дошкільної освіти (дитячого садка) № 111.

 Прийнято

37

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.04.2017 № 1881 “Про затвердження Комплексної екологічної програми на 2017-2022 роки для міста Львова“.

Прийнято 

38

Про затвердження переліку природоохоронних заходів, які фінансуватимуться за рахунок коштів загального фонду міського бюджету м.Львова у 2020 році, та річного плану пріоритетного фінансування природоохоронних заходів з міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2020 році.

Прийнято 

39

Про відтермінування нагородження почесними відзнаками територіальної громади м.Львова у 2020 р.

 Прийнято

40

Про затвердження Програми поточного ремонту та технічного обслуговування світлофорних об’єктів у м. Львові.

Прийнято

41

Про включення до переліку другого типу та надання установі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Шевченківського району м. Львова в оренду нежитлових приміщень на вул. Гетьмана І. Мазепи, 13-а.

 Перенесено

42

Про включення до переліку другого типу та надання установі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Залізничного району м. Львова в оренду нежитлових приміщень на вул. С. Петлюри, 36.

 Перенесено

43

Про включення до переліку другого типу та надання комунальній реабілітаційній установі змішаного типу “Львівський міський центр реабілітації “Джерело“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Галицькій, 12, у м. Винники.

 Перенесено

44

Про включення до переліку другого типу та надання комунальному закладу Львівської обласної ради “Львівський історичний музей“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Білогорщі, 76-а.

 Перенесено

45

Про включення до переліку другого типу та надання творчій спілці “Прем’єра“ в оренду нежитлових приміщень на вул. В. Стефаника, 10.

 Перенесено

46

Про включення до переліку другого типу та надання управлінню культури департаменту розвитку Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на пл. Соборній, 3-а.    

Вилучено 

47

Про включення до переліку другого типу та надання гр. Заяцю З. М. в оренду нежитлового приміщення на пр. Свободи, 47.

Перенесено 

48

Про включення до переліку другого типу та надання гр. Караванській О.О. в оренду нежитлових приміщень на вул. М. Тарнавського, 66.

Перенесено 

49

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Є. Коновальця, 29.

 Перенесено

50

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на пл. Галицькій, 7.

 Перенесено

51

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Я. Стецька, 8.

 Перенесено

52

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Замарстинівській, 1.

Перенесено 

53

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Дж. Дудаєва, 2.

Перенесено 

54

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Б. Грінченка, 6-а.

 Перенесено

55

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. І. Нечуя-Левицького, 4.

 Вилучено

56

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Б. Хмельницького, 189.

Перенесено 

57

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Б. Хмельницького, 215.

 Перенесено

58

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Волинській, 2.

 Перенесено

59

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Б. Грінченка, 6.

 Перенесено

60

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Жовківській, 1, вул. Жовківській, 1-а.

 Перенесено

61

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Замарстинівсьій, 36.

 Перенесено

62

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. І. Франка, 89.

 Перенесено

63

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. М. Коцюбинського, 2.

 Перенесено

64

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Новознесенській, 32.

 Перенесено

65

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Святого Теодора, 4.

 Перенесено

66

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Раппапорта, 1.

 Перенесено

67

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Городоцькій, 31.

Перенесено 

68

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Дорошенка, 28.

 Перенесено

69

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Князя Осмомисла, 8

 Перенесено

70

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Коперника, 21.

 Перенесено

71

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Городоцькій, 53.

 Перенесено

72

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Б. Хмельницького, 18.

 Перенесено

73

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на пл. Соборній, 10. 

 Перенесено

74

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Любінській, 102.

 Перенесено

75

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Краківській, 5.

 Перенесено

76

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону, нежитлового приміщення на пр. Свободи, 1/3.                                                       

 Перенесено

77

Про затвердження змін до детального плану розширення території Голосківського кладовища (зміна 1).

Перенесено 

78

Про затвердження змін до детального плану території у межах вул. Луганської, вул. В. Навроцького, вул. Зеленої, просп. Червоної Калини.       

 Перенесено

79

Про затвердження детального плану території у районі Рясне-2.       

 Перенесено

80

Про затвердження змін до детального плану території у районі вулиці проектованої, вул. Зеленої, вул. В. Навроцького, просп. Червоної Калини.

 Перенесено

81

Про затвердження змін до детального плану території у межах вул. Зеленої, вул. Пасічної, вул. Пирогівки, вулиці проектованої 4 (зміна 3).

 Перенесено

82

Про затвердження детального плану території у районі вул. Я. Ярославенка.

Перенесено 

83

Про затвердження детального плану території у районі вул. Личаківської, вул. Січової.

 Перенесено

84

Про розроблення детального плану території у районі перехрестя вул. Зеленої, вул. Пасічної, вул. Луганської.

 Перенесено

85

Про розроблення детального плану території у районі вул. Замарстинівської, вул. Городницької, вул. Квітової, вул. Східної.

 Перенесено

86

Про надання ЛКП «Рембуд» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул.Під Голоском.

 Перенесено

87

Про надання ЛКП “Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг“ земельних ділянок на вул. К. Левицького, 94.

 Перенесено

88

Про затвердження ЛКП “Залізничнетеплоенерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Чернівецькій, 4-а.

 Перенесено

89

Про затвердження ЛМКП “Львівтеплоенерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Корінній.

 Перенесено

90

Про надання ЛК АТП № 1 дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Грунтовій, 1-б.

 Перенесено

91

Про затвердження ЛМКП “Львівводоканал“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Північній.

 Перенесено

92

Про надання ЛМКП “Львівводоканал“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бережанській.

 Перенесено

93

Про затвердження ПАТ “Львівобленерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Сяйво, 10

 Перенесено

94

Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.09.2018 № 3932 “Про надання ЛКП “Львівавтодор“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва відрізку дороги на вул. Щеповій (проектованій) – від вул. Під Голоском до вул. Млинової“.

 Перенесено

95

Про надання ЛКП “Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в урочищі Голоско.

 Перенесено

96

Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж у власність земельної ділянки на вул. Північній (ділянка 2-1) у промисловій зоні “Сигнівка“ на земельних торгах у формі аукціону.

 Перенесено

97

Про затвердження звіту про експертну грощову оцінку та продаж у власність земельної ділянки на вул.Данила Апостола (промзона «Сигнівка») на земельних торгах у формі аукціоні.

 Перенесено

98

Про внесення змін до ухвали міської ради від 03.12.2009 № 3114 “Про затвердження меж парку “Горіховий гай“ та надання ЛКП “Зелений Львів“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для збереження та використання парку “Горіховий гай“.

 Перенесено

99

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Величковського (біля будинку № 30) та надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

 Перенесено

100

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Дж. Вашингтона (біля будинку № 3) для продажу на земельних торгах у формі аукціону.

Вилучено 

101

Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.09.2018 № 3928 “Про затвердження переліку земельних ділянок, які призначені для продажу на земельних торгах у формі аукціону“.

 Перенесено

102

Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.01.2020 № 6233 “Про затвердження переліку земельних ділянок, які призначені для продажу на земельних торгах у формі аукціону“.

 Перенесено

103

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Під Голоском, 35 (ділянка 12) для продажу на земельних торгах у формі аукціону.

 Перенесено

104

Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-18) на земельних торгах у формі аукціону.

 Перенесено

105

Про визнання земельних торгів у формі аукціону з продажу у власність земельної ділянки на вул. Городницькій, 43 такими, що не відбулися, та проведення повторних земельних торгів.

 Перенесено

106

Про затвердження гр. гр. Доскіч Г. Я. та Луцишину В. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 323-а.

 Перенесено

107

Про затвердження гр. Чунису А. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 10-а у садівничому товаристві “Вишенька“ у районі вул. Бігової.

 Перенесено

108

Про затвердження ТзОВ “Тібет“ проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового призначення), проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Кульпарківській, 96, вул. Садовій, 2-а.

 Перенесено

109

Про затвердження ТзОВ “Західенергомонтаж“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Мучній, 32.

 Перенесено

110

Про надання ТзОВ “Інсула Інвест“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Садовій, 2-а.

 Перенесено

111

Про надання ТзОВ “Львівська девелоперська група“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Клепарівській, 15.

 Перенесено

112

Про надання ТзОВ “Торговий дім Львівського електролампового заводу “Іскра“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Вулецькій, 14.

 Перенесено

113

Про надання ТзОВ “Фабрика господарських та декоративних виробів“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Збиральній, 14.

 Перенесено

114

Про надання гр. Зазуляк К. В. земельної ділянки на вул. Ярослава Мудрого, 7 та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки.

 Перенесено

115

Про надання гр. Зазуляк К. В. земельної ділянки на вул. С. Голубовича, 5 та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки.

 Перенесено

Додаткові питання

1

Про включення об’єктів нерухомого майна до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Львова, які підлягають приватизації у 2020 році способом аукціону

 Прийнято

Звернення ради

1

Звернення ради до Верховної Ради України та Президента України про внесення змін до статті 225 Виборчого кодексу України (щодо розміру грошової застави)  - ВО "Свобода"

 Прийнято
2

Звернення ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України  щодо ухвалення закону про ринок землі - ВО "Свобода"

 Відхилено 
3

Звернення ради до Прем‘єр-міністра України та головного санітарного лікаря України з проханням зняти карантинні обмеження на індивідуальні заняття професійним спортом - ВО "Свобода"

 Прийнято
4

Звернення ради до Прем'єр-міністра України, Головного санітарного лікаря України, державної комісії з надзвичайних ситуацій щодо відкриття продовольчих ринків - за ініціативою приватних підприємців

Відхилено
5

Звернення ради до Президента України, Кабінету Міністрів України щодо зняття обмежень для діяльності суб’єктів підприємництва, послаблення карантинних заходів та напрацювання плану дій уряду щодо підтримки СГД в період подолання наслідків кризових явищ викликаних пандемією - «Самопоміч»

Відхилено
6

Звернення ради до Президента України, Прем'єр-міністра України щодо встановлення пільгових податкових ставок  та перегляду умов карантину - Українська галицька партія

Відхилено

Протокольні доручення 

1

Протокольне доручення міському голові щодо реорганізації структури ЛМР та оптимізації чисельності працівників - С. Івах

Прийнято
2

Протокольне доручення міському голові  щодо підготовки проекту ухвали про мораторій на створення нових комунальних підприємств  та збільшення кількості працівників в комунальних підприємствах м. Львова - Р. Федишин

Прийнято
3

Протокольне доручення  департаменту житлового господарства та інфраструктури щодо надання інформації стосовно потреби у фінансуванні забезпечення капітальних, поточних ремонтів та прибирання цвинтарів м. Львова - У. Пак

Прийнято
4

Протокольне доручення  департаменту гуманітарної політики щодо розробки програм стосовно фінансування об'єктів гуманітарної сфери за рахунок кредитів - Р. Федишин

Прийнято
5

Протокольне доручення  управлінню фінансів щодо підготовки до наступного пленарного засідання інформації стосовно фінансових зобов'язань міської ради (кредити, фінансовий лізинг) - Р. Іванців

Прийнято
6

Протокольне доручення щодо проведення аудиторської перевірки діяльності КП "Львіврембудпостач" західним управлінням держаудитслужби - С. Івах 

Відхилено
7

Протокольне доручення  щодо проведення аудиторської перевірки діяльності ЛКП "Збиранка" західним управлінням держаудитслужби - М. Лопачак, С. Івах

Прийнято

Опубліковано: 28.04.2020