×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Результати голосувань позачергового пленарного засідання 29.11.2019

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Про міський бюджет м. Львова на 2020 рік.

 Прийнято

2

Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2019 рік.

 Прийнято

3

Про надання гр. Мельнику О. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хуторівці. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 11.07.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

4

Про надання гр. Коту Р. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бережанській, 47. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 10.10.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено 

5

Про надання гр. Біді Л. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бережанській, 47. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 10.10.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

6

Про надання гр. Цимер О. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Рахівській (поруч ділянки № 68). (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 31.10.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

7

Про затвердження гр. Балашовій О. І. проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Бойківській, 28. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 31.10.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

8

Про затвердження гр. гр. Луцишину П. С., Луцишину О. С., Михайлишину Ю. Р. та Калиті П. І. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство “Промінь Голоско“ в урочищі Голоско. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 31.10.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

9

Про затвердження ТзОВ “Бетонбуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Т. Шевченка, 327. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 31.10.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено 

10

Про затвердження ТзОВ “Будівництво РСВ“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 151. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 31.10.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено 

Звернення Ради

1

Звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України, щодо припинення сепаратних газових переговорів з агресором - «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Прийнято
2

Звернення до Президента м. Перемишля п. Войцеха Бакуна, щодо повернення назви вулиці Єпископа Йосафата Коциловського в Перемишлі - Міський голова А. Садовий

Прийнято
3

Звернення до Львівського міського голови, щодо повернення історичної назви Марійської площі замість назви площі А.Міцкевича - «Українська галицька партія»

Відхилено


Опубліковано:
 29.11.2019