×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 68
Неможливо завантажити XML-файл
Понеділок, 29 липня 2019 03:00

Результати голосувань пленарного засідання 01.08.2019

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Про затвердження порядку денного 20-ї сесії Львівської міської ради 7-го скликання.

 Прийнято

2

Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2019 рік.

  Прийнято

3

Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2019 рік.

  Прийнято

4

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова нежитлових будівель на вул. В. Короленка, 7 з подальшою передачею їх Місії “Центр опіки сиріт“ Української греко-католицької церкви

   Прийнято 

5

Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.03.2017 № 1714 “Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Львова на 2017-2019 роки“.

  Прийнято

6

Про закупівлю мультитач панелей ЛКП “Міський центр інформаційних технологій“, визначення умов і способів забезпечення виконання зобов’язань на умовах фінансового лізингу.

 -

7

Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2011 № 664 “Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки“.

 -

8

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“.

9

Про звіт постійної комісії культури, молодіжної політики та спорту Львівської міської ради 7-го скликання.

10

Про звіт про роботу виконавчих органів міської ради за 2018 рік.

11

Про надання ФОП Закревській Г. П. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. І. Кавалерідзе, 1. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 04.04.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

12

Про внесення змін до ухвали міської ради від 02.03.2017 № 1568 “Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах  на території м. Львова“. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 20.06.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 -

13

Про затвердження ТзОВ «Будпостач» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Замковій, 29. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 20.06.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

14

Про надання гр. Явдошину Р. Є. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Шеремети, 7. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 20.06.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

15

Про погодження гр. Грибику В. Я. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. професора І. Ковалика, 5. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 20.06.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

16

Про надання гр. Мельнику О. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хуторівці. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 11.07.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

17

Про затвердження гр. Штай М. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Х. Колумба, 8-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 11.07.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

18

Про затвердження гр. Штаю І. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Х. Колумба, 8. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 11.07.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

19

Про надання гр. Моравському Р. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Любінській, 171. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 11.07.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

20

Про надання гр. Муштуку Ю. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 109-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 11.07.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

21

Про надання громадянам дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у 5-му Заозерному провулку та у 6-му Заозерному провулку. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 11.07.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

22

Про затвердження Програми “Здорова постава“ у закладах загальної середньої освіти м. Львова на 2019-2022 роки.

23

Про розгляд електронної петиції “Безготівковий розрахунок в громадському транспорті“.

24

Про внесення змін до ухвали міської ради від 12.07.2018 № 3713 “Про затвердження Програми компенсації вартості за надані послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні шкідливого впливу Грибовицького сміттєзвалища (с. Малехів, с. Збиранка, с. Малі Грибовичі, с. Великі Грибовичі)“.

25

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова світлофорного об’єкта.

26

Про безоплатну передачу грубоколотого каменю та кам’яного бордюрного каменю Монастирю монахів Студійського Уставу Св.Обручника Йосифа УГКЦ.

27

Про розгляд питання знищення мозаїки Володимира Патика на стіні колишнього магазину «Океан».

28

Інформація щодо дорожньої карти реалізації електронної петиції “Генплан Львова – стратегія міста для львів’ян“.

29

Про затвердження детального плану території у районі пл. Ринок.

30

Про затвердження детального плану території, обмеженої вул. П. Куліша, вул. Академіка А. Люльки, просп. В. Чорновола, вул. Медовою.

31

Про затвердження детального плану території у районі вул. І.Свєнціцького, вул. Ю. Мушака, вул. Дібровної, вул. І. Франка.

32

Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на  вул. Ю. Дрогобича, 4.

33

Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. І. Богуна, 8.

34

Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Л. Долинського, 2.

35

Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлового приміщення на вул. Залізничній, 38.

36

Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлового приміщення на вул. Жовківській, 47-а.

37

Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлового приміщення на вул. С. Бандери, 4.

38

Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 817 “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні“.

39

Про надання громадській організації “Львівське обласне відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму“ в оренду нежитлових приміщень на вул. С. Смаль-Стоцького, 4.

40

Про надання Львівській обласній організації Товариства Червоного Хреста України в оренду нежитлових приміщень.

41

Про надання управлінню культури департаменту розвитку в оренду нежитлових приміщень на пл. Ринок, 42.

42

Про надання Дитячо-юнацькій спортивній школі № 6 м. Львова в оренду нежитлових приміщень.

43

Про надання Установі дитячо-юнацьких клубів Галицького району м.Львова в оренду нежитлових приміщень на вул. Дж. Дудаєва, 9.

44

Про надання Львівській дитячо-юнацькій спортивній школі “Олімпія“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Роксоляни, 24.

45

Про надання Львівській міській молодіжній громадській організації “Станиця Львів Пласту-Національної скаутської організації України“ в оренду нежитлових приміщень.

46

Інформація щодо дорожньої карти реалізації електронної петиції “Облаштування парку Архангела Михаїла“.

47

Про надання дозволу управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель у межах території промзони “Рясне-2“.

48

Про надання ЛКП “Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в ур. Голоско.

49

Про затвердження ЛМКП “Львівводоканал“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Білогорщі – вул. Роксоляни.

50

Про затвердження ЛМКП “Львівводоканал“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І. Лаврівського (біля будинку 29-а).

51

Про затвердження ОСББ “Бортнянського-28“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Д. Бортнянського, 28.

52

Про затвердження ФОП Дмитрович В. В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 120.

53

Про затвердження ТзОВ “Мета-Рест“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 70-в. 

54

Про затвердження ТзОВ “ЖБК “Ваш дім“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 25 (зміна цільового призначення) у кооперативно-садівничому товаристві “Світанок“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.

55

Про затвердження ОСББ “Горіховий сад“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Вернигори, 8.

56

Про затвердження ПП “Галзв’язок“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 238/Ж-1.

57

Про затвердження ПП “Азов-Галичина“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 120.

58

Про затвердження СП “Галка Лтд“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Заповітній, 1

59

Про затвердження ПАТ “Львівський завод штучних алмазів і алмазного інструменту“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 116 та надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 116.

60

Про затвердження ТзОВ “БК “Приватбуд-Львів“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 207 та надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 207.

61

Про затвердження ПАТ “Львівський завод штучних алмазів і алмазного інструменту“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Волинській, 9.

62

Про затвердження ПрАТ “Трикотажна фірма “Промінь“ та ТзОВ “Трикотажна фабрика “Промінь“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Т. Шевченка, 31.

63

Про затвердження ОСББ “Олеся 15“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Олександра Олеся, 15.

64

Про затвердження ОСББ “Сріблисте“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Кримській, 47.

65

Про затвердження гаражно-будівельному кооперативу № 10 Франківського району м. Львова технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Я.Музики, 6-а.

66

Про затвердження гр. Березі Т. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення)    № 12 у садівничому кооперативі “Дружба-люкс“ в урочищі Клепарів.

67

Про затвердження гр. Читайлу М. К. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Рахівській.

68

Про затвердження гр. Гнатіву І. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Надійній, 23.

69

Про затвердження гр. Кінаш О. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у садівничому кооперативі “Золотий ранет“.

70

Про затвердження гр. Коляджину Є. К. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Зимовій, 11-а.

71

Про затвердження гр. Кусяк О. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 67 (зміна цільового призначення) у садівничому кооперативі “Вінниця“ на вул. Винниця, 42-65.

72

Про затвердження гр. гр. Мороз О. П., Мороз Ю. В. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Маршалківці, 5 та надання гр. Мізерак Ю. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Маршалківці, 5.

73

Про затвердження гр. Павлишину В. І. проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового призначення) на вул. Лисеницькій у дачному кооперативі “Сигнал-люкс“.

74

Про затвердження гр. Фігурко К. Я. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) № 33 в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство “Будівельник 1“ в урочищі Голоско.

75

Про затвердження гр. Федорів О. Т. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Тракт Глинянський, 84.

 -

76

Про затвердження гр. Єфімову Ю. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) № 44 у садівничому кооперативі “Алмаз-1“ в урочищі Голоско.

77

Про затвердження гр. Яцишин Т. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) № 9 у кооперативному садівничому товаристві “Голоско-фтизіатр“ в урочищі Голоско.

78

Про затвердження гр. Явничу А. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Полтв'яній (біля будинку № 13).

79

Про затвердження гр. Молендовському І. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. О. Духновича, 14.

80

Про затвердження гр. Онишко Н.-Г. Ю. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Старознесенській, 13.

81

Про затвердження гр. Дудун Г. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. О. Духновича, 14.

82

Про затвердження гр. Мельникович О. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у садовому кооперативі “Польова Ромашка“ в урочищі Збоїща.

83

Про затвердження гр. Садовому В. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у кооперативно-садівничому товаристві “Світанок“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.

 -

84

Про затвердження гр. гр. Пивоваровій С. М., Вашкову Я. В., Струсю Ю. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Л. Геца, 13

85

Про затвердження гр. Юзич Н. Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у садівничому кооперативі “Хімік“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.

86

Про затвердження гр. Католі О. П. технічної документації із землеустрою на земельну ділянку на вул. Очеретяній, 25.

87

Про затвердження гр. Мігусу Б. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Зубрівській, 34-а.

88

Про надання гр. Мігусу Б. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зубрівській, 34.

 -

89

Про продовження ТзОВ - ЛВМП “Львівметаліст“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 101.

90

Про продовження ПрАТ “Європейський дім“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Шевській, 14, вул. Шевській, 14-а, вул. Шевській, 16.

91

Про продовження ТзОВ “Приватальтернатива“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Г. Хоткевича (навпроти АЗС, ділянка 1).

92

Про продовження ТзОВ “Фірма “Гранполіс-Плюс“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Зеленій, 238.

93

Про продовження гр. Булі Л. Ф. терміну оренди земельної ділянки на вул. Стрийській, 284.

 -

94

Про продовження ТзОВ “Фарма Лайф“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 2.

95

Про продовження гр. Копчаку Б. М. терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 174.

96

Про продовження ПП “Піраміда“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Веселій, 5.

97

Про продовження ПрАТ “Орлан-транс“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Пластовій, 2-4.

98

Про розгляд питання надання Об’єднанню Комітетів для Євреїв Колишнього Радянського Союзу та Представництву Американського Об’єднання Комітетів для Євреїв Бувшого Радянського Союзу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, обмеженої вул. Я. Раппапорта, вул. Базарною, вул. Броварною, вул. Клепарівською.

99

Про внесення змін до ухвали міської ради від 25.04.2019 № 5035 “Про надання гр. Старицькій К. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Буській, 8“.

100

Про надання ОСББ “Кольберг Комфорт“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. О. Кольберга, 3-а та дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Кольберга, 3-а.

101

Про надання ФЛК “Електрон-Лізинг“ ДП ПрАТ “Концерн-Електрон“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Стороженка, 32-а.

102

Про надання ПП “Житлобудінвест“ у суборенду земельної ділянки на вул. Залізничній, 7.

103

Про надання ПрАТ “Концерн-Електрон“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Стороженка, 32.

104

Про надання телевізійному заводу “Електрон“ - дочірньому підприємства ПрАТ “Концерн-Електрон“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Стороженка, 32.

105

Про надання державному навчальному закладу “Львівське вище професійне художнє училище“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. вул. Я. Гніздовського, 4, Я. Гніздовського, 4-а.

106

Про надання ПрАТ “Український науково-дослідний інститут поліграфічної промисловості ім. Т. Г. Шевченка“ корпоративному підприємству ДАК “Укрвидавполіграфія“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 4.

107

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.04.2017 № 1936 “Про надання ТзОВ НТП “Львівські захисні технології“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. С. Смаль-Стоцького, 11“.

108

Про надання ТзОВ “Медовий Блюз“ земельної ділянки на вул. М. Пимоненка, 4.

109

Про надання ТзОВ “Компанія Техно-Дизайн“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Угорській, 14.

110

Про надання ТзОВ “Лемберг Бест“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городоцькій, 243.

111

Про надання ТзОВ “Юридичне агентство “Юкон“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Городоцькій, 225.

112

Про надання ФОП Турок Л. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Тролейбусній, 1.

113

Про надання ФОП Чайківському Б. Я. та ФОП Колобичу І. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) вул. Сяйво, 10-12.

114

Про надання ТзОВ “Офісний центр “Т-73“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Героїв УПА, 73.

115

Про надання ПАТ “Укртелеком“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 352.

116

Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Трускавецькій, 50.

117

Про надання гр. Шмигалю Д. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Куликівській, 21.

118

Про надання гр. Семеряку З. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Очеретяній, 25-а.

119

Про надання гр. Цяпалу Р. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 265-а.

120

Про надання гр. Баранову А. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній, 90.

121

Про надання гр. Вітик І. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Нагірній, 26.

122

Про надання гр. Городньому І. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ю. Горліса-Горського, 8-а.

 -

123

Про затвердження гр. Лебяк І. Й. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. М. Залізняка, 12.

124

Про надання гр. Михалевському Р. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Навроцького, 25-а.

 -

125

Про надання гр. Непийводі В. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Городоцькій, 174.

126

Про надання гр. Саєвичу Й. Й. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. К. Студинського (гараж № 1).

127

Про надання гр. гр. Тишику В. П. та Волосатову О. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Я. Гніздовського, 2.

128

Про надання гр. гр. Панасюк О. І., Серкезу А. Л. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ю. Федьковича, 34-б.

Звернення Ради

1

Звернення до ЛОДА, департаменту ДАБІ у Львівській області, департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА, державній екологічній інспекції у Львівській області щодо будівництва ТзОВ "Екран" заводу гарячого цинкування на території, прилеглій до м. Винники – ВО «Свобода».

 Прийнято 

2

Звернення до Львівської обласної ради щодо передачі частини субвенції на потреби Центру опіки сиріт, що на вул. Короленка, 7.

 Прийнято

Опубліковано: 01.08.2019

 

Читати 2349 разів Останнє редагування Четвер, 02 травня 2024 11:34