×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Результати голосувань пленарного засідання 25.04.2019

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2019 рік.

 Прийнято

2

Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2019 рік.

 Прийнято

3

Про внесення змін до ухвали міської ради від 09.02.2017 № 1465 “Про затвердження Програми сприяння розвитку підприємництва у м. Львові на 2017-2019 роки“.

 Прийнято

4

Інформація про результати діяльності Львівської місцевої прокуратури № 1.

 Заслухано

5

Про затвердження Програми запобігання та протидії домашньому насильству.

Прийнято 

6

Про затвердження Порядку організації вуличних мистецьких виступів на території м. Львова.

 Вилучено

7

Про внесення змін до ухвал міської ради від 26.05.2016 № 505 та від 14.07.2016 № 777.

Прийнято 

8

Про списання заборгованості Львівського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта“ ім. Тараса Шевченка зі сплати орендної плати за користування нежитловими приміщеннями на вул. Друкарській, 6. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 11.03.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 Перенесено

9

Про надання гр. Пиріжок І. Т. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Джерельній, 6-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 04.04.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 Відхилено

10

Про надання ФОП Закревській Г. П. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. І. Кавалерідзе, 1. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 04.04.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Перенесено

11

Про надання згоди на передачу з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 9 на вул. Т. Шевченка, 134-а. 

Прийнято 

12

Про прийняття з державної власності у власність територіальної громади м.Львова квартири № 13 на вул. Кульпарківській, 99-б.


 Прийнято

13

Про прийняття з державної власності у власність територіальної громади м.Львова квартир №№ 223, 224 на пл. Князя Святослава, 5.


Прийнято 

14

Про затвердження Програми проведення інформаційно-просвітницьких заходів щодо мінімізації та раціонального поводження з відходами, розвитку екологічної просвіти та культури серед населення м. Львова на 2019 рік.

Прийнято

15

Про надання ЛКП “Зелений Львів“ земельної ділянки на вул. Повітряній, 16-а для збереження та використання парку “Левандівський“.

 Прийнято

16

Про надання ЛКП “Львівсвітло“ земельної ділянки на вул. Північній у промзоні “Сигнівка“.

 Прийнято

17

Про надання ЛМКП “Львівводоканал“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Збиральній.

 Прийнято

18

Про внесення змін до ухвали міської ради від 03.03.2017 № 1673 “Про надання комунальній установі “Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городоцькій, 36“ та затвердження Львівському академічному драматичному театру імені Лесі Українки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 36.

 Прийнято

19

Про надання управлінню державної реєстрації юридичного департаменту Львівської міської ради дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Залізничній, 28.

 Прийнято

20

Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2010 № 3724 “Про затвердження переліку та меж скверів Залізничного району м. Львова“.

 Прийнято

21

Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.12.2017 № 2780 “Про затвердження переліку земельних ділянок, які призначені для продажу на земельних торгах у формі аукціону“.

 Прийнято

22

Про внесення змін до ухвали міської ради від 30.06.2016 №632 “Про затвердження Положення про громадський бюджет м.Львова“.

Прийнято 

23

Про розгляд електронної петиції “Приєднання приміщення колишнього дитячого поліклінічного відділення № 2 (вул. Роксоляни, 33-а) для організації навчального процесу СЗШ 65“.

 Прийнято

24

Про розгляд електронної петиції “Забезпечення транспортного сполучення Житлового комплексу “Пасічний“ з іншими частинами міста“.

 Прийнято

25

Про затвердження Програми з організації та проведення Фіналу Суперліги з баскетболу 3х3.

Прийнято 

26

Про затвердження Програми з організації та проведення Ігор ветеранів спорту.

 Прийнято

27

Про затвердження Програми з організації та проведення міжнародних змагань з гірського бігу “Львів Ультра Трейл“.

 Прийнято

28

Про затвердження Програми з організації та проведення Чемпіонату України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок.

 Прийнято

29

Про внесення змін до ухвал міської ради щодо розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова.

 Прийнято

30

Про збільшення статутного капіталу комунальної установи Інституту міста.

 Прийнято

31

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова водопровідно-каналізаційних мереж з подальшою передачею на баланс ЛМКП “Львівводоканал“.

 Прийнято

32

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова мереж зовнішнього освітлення житлових будинків №№ 1, 2, 3 на вул. Т. Шевченка, 60.

Прийнято 

33

Про надання згоди на передачу у власність територіальної громади м. Львова відомчого гуртожитку на вул. І. Виговського, 45-а від Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Прийнято 

34

Про погодження приватизації квартир №№ 30, 31 на вул. Тернопільській, 21-а та № 395 на вул. Стрийській, 45-а.

Прийнято 

35

Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.06.2018 № 3524. 

Прийнято 

36

Про надання ЛКП “Балатон-409“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Гетьмана І. Мазепи, 11.

 Прийнято

37

Про надання ЛКП “Дністер“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Дністерській, 16.

 Прийнято

38

Про надання Комунальному некомерційному підприємству “4-а міська поліклініка м. Львова“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Дністерській, 16.

 Прийнято

39

Про надання управлінню культури департаменту розвитку в оренду нежитлових приміщень на пл. Ринок, 42.

Вилучено 

40

Про надання управлінню культури департаменту розвитку в оренду нежитлових приміщень на пл. Ринок, 21.

Вилучено 

41

Про надання Львівській українській гуманітарній гімназії ім. Олени Степанівни з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови в оренду нежитлових приміщень на вул. Козацькій, 11-а.

Прийнято 

42

Про надання громадській організації “Львівська обласна шахова федерація“ в оренду нежитлових приміщень на вул. О. Довженка, 6.

 Прийнято

43

Про встановлення ФОП Чопику М. І. орендної плати за користування нежитловим приміщенням на вул. Зубрівській, 27.

 Прийнято

44

Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлового приміщення на вул. М. Конопницької, 8.

Прийнято 

45

Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Шота Руставелі, 2. 

 Прийнято

46

Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Личаківській, 217.

 Прийнято

47

Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Київській, 34.

Прийнято 

48

Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлового приміщення на вул. І. Левинського, 2.

Прийнято 

49

Про розгляд питання внесення змін до ухвали міської ради від 02.03.2017№1568 “Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах  на території м. Львова“.

 Відхилено

50

Про затвердження ТзОВ “Лемберг Медікал Центр“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Я.Раппапорта, 6.

 Прийнято

51

Про надання ОСББ “Свободи 11“ земельної ділянки на вул. П.Дорошенка, 2.

 Прийнято

52

Про надання ОСББ “Свободи 11“ дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. П. Дорошенка, 37, вул. Січових Стрільців, 2, вул. Шевській, 10.

 Прийнято

53

Про продовження ТзОВ “САТО“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Стрийській, 202.

 Прийнято

54

Про продаж гр. гр. Александренко А. В., Менцинському А. Р. земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 73-г.

 Прийнято

55

Про надання ЛКП “Агенція ресурсів“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Механічній, 5.

 Відхилено

56

Про вилучення земельної ділянки на вул. Героїв Крут (між будинками № 5 та № 7) з переліку земельних ділянок, призначених для продажу на земельних торгах у формі аукціону, та її резервування для потреб міста.

 Прийнято

57

Про затвердження ГО “Спортивний клуб “Південний“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Княгині Ольги, 104.

 Прийнято

58

Про затвердження гр. Отришку О. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. І.Котляревського, 20.

 Прийнято

59

Про затвердження ТзОВ “Перехрестя“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Поліській, 2.

Відхилено 

60

Про затвердження гр. Багрію С. Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. І. Карпинця.

Вилучено 

61

Про затвердження ПрАТ “Акціонерна компанія “Сатер“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 88-а.

 Прийнято

62

Про затвердження ТзОВ “Пікарт“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Луганській, 9.

 Прийнято

63

Про затвердження ТзОВ “Львівське торгово-виробниче підприємство “Новосел“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Пасічній, 72-а.

Прийнято 

64

Про затвердження гр. Собенко У. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Ю. Дрогобича, 8-а.

Прийнято 

65

Про затвердження ТзОВ “Укр-Євро-Сервіс“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Трускавецькій – вул. Академіка Я.Підстригача.

Прийнято 

66

Про затвердження ТзОВ “Західні будівельні інвестиції“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Л. Перфецького, 6.

Відхилено 

67

Про затвердження гр. Онишко Н.-Г. Ю. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Старознесенській, 13.

Відхилено 

68

Про затвердження гр. Онишко О. Й. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Старознесенській, 13.

Відхилено 

69

Про затвердження гр. Шпак Н. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Старознесенській, 13.

 Відхилено

70

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Малоголосківській (біля будинку № 12-б), погодження укладання договору міни земельної ділянки та надання управлінню земельних ресурсів дозволу на проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок.

Прийнято 

71

Про затвердження гр. Мончаку А. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Ряснянській, 108.

 Прийнято

72

Про затвердження гр. Гнатковській Є. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Бережанській, 45.

Прийнято 

73

Про затвердження ТзОВ “Бізнес Естейт“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 115-б.

 Перенесено

74

Про затвердження громадянам-членам обслуговуючого кооперативу “Садівниче товариство “Підголоско“ проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в урочищі Голоско.

 Прийнято

75

Про затвердження ТзОВ “Канюк-Стиль“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 73-ж. 

Прийнято 

76

Про затвердження гр. Скарвінко І. М.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, надання земельної ділянки та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на вул. Джерельній, 69.

 Прийнято

77

Про затвердження гр. Левчук І. Л. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Личаківській, 181.

 Прийнято

78

Про затвердження гр. Прусу Д. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Біговій в обслуговуючому кооперативі “Садівниче товариство “Троянда“, ділянка № 43.

Прийнято 

79

Про затвердження гр. Галик Л. М. технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та надання земельної ділянки на вул. Козацькій, 15.

 Прийнято

80

Про затвердження гр. Бабікову С. Л. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) № 2 у спілці садівників “Приборист“ в урочищі Клепарів.

 Прийнято

81

Про затвердження гр. Брацьо Я. Ю. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Бескидській, 3.

 Відхилено

82

Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в обслуговуючому кооперативі “Садово-городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.

Прийнято 

83

Про затвердження гр. Гулці Б. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бережанській, 26. 

Відхилено 

84

Про затвердження гр. Фоменку А. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у садівничо-городньому кооперативі “Мічурінець-природоперетворювач“ в урочищі Голоско.

 Прийнято

85

Про затвердження гр. Коваленку П. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. К.Левицького, 23.

Прийнято 

86

Про затвердження ОСББ “На Некрасова 66“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Некрасова, 66.

Прийнято 

87

Про затвердження ТзОВ “Львів стандартбуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Стрийській, 48.

Прийнято 

88

Про затвердження ТзОВ “Логіцентр“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Д. Січинського, 8.

 Прийнято

89

Про затвердження МПП “Міліна“ документацій із землеустрою, надання земельних ділянок та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення на вул. Стрийській, 6, вул. Стрийській, 6-ж, вул. Стрийській, 6-з, які підлягають продажу МПП “Міліна“.

 Прийнято

90

Про внесення змін до договору оренди землі від 01.08.2013 № С-2570.

 Прийнято

91

Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 867 “Про надання ТзОВ “Завод “Галичина“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 192-а“.

 Прийнято

92

Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.12.2017 № 2755 “Про надання гаражно-будівельному кооперативу “Сихів-люкс“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Зеленій, 264-а“.

 Прийнято

93

Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.12.2018 № 4507 “Про надання гр. Сенишину М. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Промисловій, 50/52“.

Прийнято 

94

Про продовження ПП “Галмодерн“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Любінській, 191-б

 Прийнято

95

Про продовження ЛДП ДК “Сіка Футвеер А/С“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городницькій, 48-а.

 Прийнято

96

Про продовження ПГіТО “Автотехпослуги“ Львівської обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів терміну оренди земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. І. Миколайчука, 32-38.

Прийнято 

97

Про продовження ТзОВ “Агропромислове підприємство “Львівське“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Стрийській, 202.

 Прийнято

98

Про продовження ПП “Ярда“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 1.

 Прийнято

99

Про надання ПП “Ярда“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Чайковського, 20.

 Прийнято

100

Про продовження гр. Волошину І. В. терміну оренди земельної ділянки на вул. Кульпарківській (навпроти будинку № 156) та погодження гр. Волошину І. В. надання в суборенду ТзОВ “Лемберг - Рент“ земельної ділянки на вул. Кульпарківській (навпроти будинку № 156).

 Відхилено

101

Про продовження ТзОВ “МП “Дзеркальщик“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Лемківській, 9-а. 

 Прийнято

102

Про продовження ТзОВ “Крамсервіс“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Хуторівці.

 Прийнято

103

Про продовження ФОП Щадило Н. С. терміну оренди земельної ділянки  на вул. Базарній, 11.

 Прийнято

104

Про продовження гр. Задоріжному Р. Д. терміну оренди земельної ділянки на вул. Зеленій, 115-з.

 Прийнято

105

Про продовження гр. Майці В. С. терміну оренди земельної ділянки на вул. Сокільницькій, 70.

 Прийнято

106

Про надання Територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Львівській області дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Чоловського, 2.

 Прийнято

107

Про надання ПП “Захід-Експрес“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Довженка, 6.

 Прийнято

108

Про надання гр. гр. Дутку В. М, Запотоцькому В. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городоцькій, 242.

 Прийнято

109

Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Пасічній, 162.

 Прийнято

110

Про надання гр. Гумен М. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Я. Ярославенка, 36.

 Прийнято

111

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки  земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Садовій, 2-в, яка підлягає продажу ТзОВ  “Бусол“.

 Прийнято

112

Про надання ТзОВ “Компанія Ріел-Естейт Груп“ земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 18.

 Прийнято

113

Про надання ТзОВ “Львів-Інвест Плюс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Угорській, 14.

 Прийнято

114

Про надання ПП ПБК “Сімейний маєток“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Угорській, 14.

 Прийнято

115

Про надання ВНЗ “ПрАТ “Львівський інститут менеджменту“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. М. Зерова, 7.

 Відхилено

116

Про надання ОСББ “Авалон Лайт“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Замарстинівській – вул. Гетьмана І. Мазепи.

 Прийнято

117

Про надання ПП “Львівський експериментальний механічний завод“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Жасминовій, 5.

Перенесено 

118

Про надання ТзОВ “Автотранс-Електрон“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового призначення) на вул. В. Єрошенка, 28.

 Прийнято

119

Про надання підприємству “Готельно-навчальний комплекс “Гетьман“ Об’єднання профспілок Львівщини дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 50.

 Прийнято

120

Про надання ГБОК “Галич“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пирогівці, 42.

 Прийнято

121

Про надання ОСББ “На Мучній, 10“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Мучній, 10.

 Прийнято

122

Про надання гр. Крисевичу М. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Карпинця, 4 (гараж № 44).

Відхилено 

123

Про надання гр. Вітовському В. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Холодній (біля будинку № 17).

Прийнято 

124

Про надання гр. Самофаловій В. М. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Брюховицькій, 76.

 Відхилено

125

Про надання гр. Бакун О. М. дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо зміни цільових призначень земельних ділянок в обслуговуючому кооперативі “Двіженець“ в урочищі Клепарів.

 Прийнято

126

Про надання гр. гр. Мусі М. І. та Мусі М. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Тракт Глинянський, 126.

 Прийнято

127

Про надання гр. Ковачу Г. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кам’янецькій, 24.

 Прийнято

128

Про надання фізичним особам-підприємцям Куриляку О. Б., Куриляку Р.Б. та Газді О. Б. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на просп. Червоної Калини, 102.

 Прийнято

129

Про надання гр. Копитко М. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 330.

Відхилено 

130

Про надання ОСББ “Доброта“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Р. Купчинського, 31.

Перенесено 

131

Про надання гр. гр. Оверко Р. В. та Оверко О. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Брюховицькій, 104.

 Прийнято

132

Про надання ОСББ “Башан-5“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 269.

 Відхилено

133

Про надання гр. Шейгец Л. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 1-163 та передачу земельної ділянки у садівничому кооперативі "Самоцвіти" в урочищі Голоско.

 Відхилено

134

Про надання ОСББ “На Франка“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. І. Франка, 153.

 Відхилено

135

Про надання гр. Чорній І.-Е. С. земельної ділянки на вул. Стрийській, 202.

  Відхилено 

136

Про надання ОСББ “Затишний гай“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Академіка І.Крип'якевича, 15.

 Відхилено

137

Про надання гр. Хрущак М. Є. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у 6-му Заозерному провулку, 3.

Прийнято 

138

Про надання гр. Боднику О. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. К. Левицького, 87, гараж б/н.

 Відхилено

139

Про відмову Об’єднанню Комітетів для Євреїв Колишнього Радянського Союзу та Представництву Американського Об’єднання Комітетів для Євреїв Бувшого Радянського Союзу у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, обмеженої вул. Я. Раппапорта, вул. Базарною, вул. Броварною, вул. Клепарівською.

 Прийнято

140

Про надання гр. Старицькій К. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Буській, 8.

Прийнято 

141

Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.

Прийнято 

142

Про надання громадянам дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.

 Прийнято

Додаткові питання
Д1

Інформація про стан законності на території Франківського району м.Львова впродовж 3 місяців 2019 року.

Заслухано 
Д2

Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.05.2018 № 3404 “Про затвердження Переліків адміністративних послуг“.

Прийнято 
Д3

Про внесення змін до ухвали міської ради від 31.03.2011 № 308 “Про затвердження Програми “Львівська інтегрована система обробки інформації“.

Прийнято 
Д4

Про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Львова“.

 Прийнято
Д5

Про присвоєння звання “Львів’янин року“.

 Прийнято
Д6

Про присвоєння звання “Шляхетна львівська родина“.

 Прийнято
Д7

Про присвоєння назви скверу.

 Прийнято
Д8

Про надання дозволу на розроблення проекту внесення змін до затвердженої містобудівної документації “План зонування території міста Львова Франківського району“ (у районі вул. І. Горбачевського до межі детального плану території, обмеженої вул. І.Горбачевського, вул. Академіка А. Сахарова).

 Прийнято
Д9

Про надання ЛКП “Збиранка“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки розташованої на території Малехівської сільської ради Жовківського району Львівської області.

 Прийнято
Д10

Про затвердження громадянам Бас О. П, Васеєву М. С. та Тичківському М. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Я. Ярославенка, 11-а, 15.

 Прийнято
Звернення Ради
1

Звернення до Голови Верховної ради України, Прем’єр-Міністра України щодо запровадження одноразових виплат з Державного бюджету України учасникам антитерористичної операції та військовослужбовцям, які підписали контракт для проходження військової служби у Збройних силах України – «Самопоміч».

 Прийнято
Протокольні доручення Ради
1

Протокольне доручення департаменту адміністративних послуг, юридичному департаменту щодо можливості надання дозволу на отримання гаража (тимчасової споруди) для автомобілів осіб з інвалідністю - І. Дякович.

Прийнято
2

Протокольне доручення управління архітектури та урбаністики щодо доповнення до протокольного доручення, прийнятого на пленарному засіданні 04.04.2019 стосовно внесення змін до Детального плану у районі вул. Угорської, 14 - В. Довжик.

Прийнято
3

Протокольне доручення департаменту економічного розвитку щодо надання інформації стосовно виділених коштів (вул. Лемківська,  КП “Адміністративно-технічне управління“ - С. Івах

Прийнято

 

 

Опубліковано: 25.04.2019