×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Результати голосувань пленарного засідання 21.06.2018-27.06.2018

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2018 рік.

Прийнято

2

Про звіт постійної комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики.

Прийнято

3

Про звіт постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова Львівської міської ради 7-го скликання.

Прийнято

4

Про звіт постійної комісії гуманітарної політики Львівської міської ради 7-го скликання.

Відхилено

5

Про затвердження Програми ознайомлення громади м. Львова з сучасними європейськими технологіями у сфері поводження з твердими побутовими відходами на 2018 рік.

Відхилено

6

Про звільнення у 2018 році комунального закладу Львівської обласної ради “Львівський історичний музей“ від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. М. Лисенка, 23-а.

Відхилено

7

Про списання заборгованості зі сплати орендної плати громадським організаціям національно-патріотичного спрямування.

Відхилено

8

Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4520 “Про захист інтересів учасників антитерористичної операції“.

Прийнято

9

Про внесення змін до ухвали міської ради від 31.07.2014 № 3700 “Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та членів їх сімей, членів сімей Героїв Небесної Сотні – мешканців м. Львова“.

Прийнято

10

Про затвердження Програми розвитку паліативної допомоги у м. Львові на 2018-2022 роки.

Прийнято

11

Про затвердження Програми “Успішний педагог“ на 2018 рік.

Прийнято

12

Про зміну підпорядкування дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Прийнято

13

Про присвоєння вулиці назви Калинова.

Прийнято

14

Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 №4604 «Про затвердження Програми “Почесні амбасадори Львова“.

Прийнято

15

Про затвердження Програми проведення Форуму першої молодіжної столиці України 2018 року у м. Львові.

Прийнято

16

Інформація про виконання протокольного доручення щодо можливості включення земельних ділянок до загального переліку дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова відповідно до звернень інвесторів.

Заслухано

17

Про затвердження Програми з організації та проведення Кубку Львова з триатлону 2018.

Прийнято

18

Про затвердження Програми з організації та проведення Міжнародного фан-фестивалю “Єврофанз“.

Прийнято

19

Про внесення змін до ухвал міської ради щодо розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова.

Прийнято

20

Про затвердження Програми з організації та проведення Дня футболу на честь Андрія Баля.

Прийнято

21

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова мереж зовнішнього освітлення пішохідного переходу на вул. Володимира Великого, 56.

Прийнято

22

Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2015 № 4773 “Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова насосної станції на вул. Під Голоском, 12-а“.

Прийнято

23

Про надання згоди на укладення договору про пожертву квартири.

Прийнято

24

Інформація про дорожню карту щодо вирішення питань порушених електронною петицією “Ні піскосуміші! Запровадити цивілізовані методи утримання вулиць у зимовий період“.

Заслухано

25

Про затвердження пілотного проекту щодо впровадження Програми сприяння проведенню капітального ремонту окремих конструктивних елементів багатоквартирних будинків, які перебувають в управлінні ОСББ м.Львова на 2018 рік.

Прийнято

26

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова від Львівського комунального підприємства “Рембуд“ багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями на вул. Під Голоском, 22.

Прийнято

27

Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.05.2015 № 4636 “Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у м.Львові на 2015-2020 роки“.

Перенесено

28

Про підтримку електронної петиції “Припинити довгострокове відключення гарячої води через гідравлічні випробування“.

Прийнято

29

Про підтримку місцевої ініціативи “Про збереження Комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки у Залізничному районі м. Львова “.

Відхилено

30

Про підтримку місцевої ініціативи “Про надання статусу скверу громадському простору за адресою: вул. О. Кульчицької, 18“.

Прийнято

31

Про затвердження гр. Куркуляк О. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. На Нивах (навпроти будинку № 9-а) (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 17.05.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

32

Про надання гр. Клавденко Б. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Заболотівській (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 17.05.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

33

Про надання ФОП Москві М. Я. в оренду нежитлових приміщень на вул. Галицькій, 12 у м. Винники. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.06.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

34

Про затвердження гр. Курач І. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у 5-му Заозерному провулку. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.06.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

35

Про надання  ТзОВ  «Актив-Комплект» земельної ділянки та дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Липова Алея, 5. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.06.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

36

Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.07.2017 № 2334 “Про надання ОСББ “Сріблисте“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кримській, 47“. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.06.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

37

Про надання ТзОВ “Сучасне місто“ земельної ділянки та дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. П. Грабовського, 11. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.06.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

38

Інформація стосовно комунальної власності територіальної громади м.Львова.

Вилучено

39

Про надання релігійній громаді “Церква адвентистів сьомого дня“ в оренду нежитлових приміщень на вул. В. Короленка, 1. 

Прийнято 

40

Про надання ГО “Еволюція суспільства“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Є. Коновальця, 73.

Прийнято

41

Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлового приміщення на вул. Уласа Самчука, 5.

 Прийнято

42

Про надання Головному управлінню Національної поліції у Львівській області в оренду нежитлових приміщень на   вул. Ш. Шолом-Алейхема, 13.

 Прийнято

43

Про надання гр. Миськові Ю. О. в оренду нежитлове приміщення на вул. Зарицьких, 30.

 Прийнято

44

Про надання гр. Герасиму В. Й. в оренду нежитлових приміщень на вул. М.Старицького, 4.

 Прийнято

45

Про надання комунальному підприємству “Адміністративно-технічне управління“ в оренду нежитлових приміщень на вул. В. Стефаника, 11.

 Прийнято

46

Про прийняття з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 53 на вул. Ільмовій, 11.

 Прийнято

47

Про надання згоди на передачу з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 39 на вул. Ільмовій, 11Про надання згоди на передачу з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 39 на вул. Ільмовій, 11.

 Прийнято

48

Про надання згоди на передачу з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 46 на вул. Т. Шевченка, 134-а.

 Прийнято

49

Про надання згоди на передачу з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 65 на вул. Т. Шевченка, 134-а.

 Прийнято

50

Про надання Установі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Сихівського району м. Львова в оренду нежитлових приміщень на вул. Дністерській, 12.

 Прийнято

51

Про надання Установі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Личаківського району м. Львова в оренду нежитлових приміщень на вул. К.Левицького, 16.

 Прийнято

52

Про затвердження Комплексної стратегії озеленення м. Львова.

 Прийнято

53

Про затвердження детального плану території, обмеженої вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича, просп. Т.Шевченка.

Вилучено

54

Про затвердження Тимчасового порядку надання об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків земельних ділянок у постійне користування.

 Перенесено

55

Про внесення змін до ухвали від 30.06.2016 № 631 “Про затвердження технічної документації з затвердження нормативної грошової оцінки земель м.Львова“.

 Прийнято

56

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та продаж права оренди земельної ділянки на вул. Трускавецькій на земельних торгах у формі аукціону.

 Прийнято

57

Про включення до переліку земельних ділянок, призначених для продажу на земельних торгах у формі аукціону, земельних ділянок на просп. Червоної Калини, 2-а (ділянка 1, ділянка 2).

 Прийнято

58

Про продаж земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 313 (Рясне-1) на земельних торгах у формі аукціону.

 Прийнято

59

Про продаж ПП “Захід ЛП“ земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 35-а. 

 Прийнято

60

Про затвердження ЛКП “Львівавтодор“ проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у промзоні “Сигнівка“ від вул. Північної до вул. Конюшинної.

 Прийнято

61

Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 313.

 Прийнято

62

Про затвердження ТзОВ “Тібет“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового призначення) та надання земельних ділянок на вул. Кульпарківській, 96.

 Прийнято

63

Про затвердження ПП “ЛВТМФ “Карпати“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, надання земельних ділянок та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Городоцькій, 172, яка підлягає продажу ПП “ЛВТМФ “Карпати“.

 Прийнято

64

Про розгляд питання оренди земельної ділянки на вул.І.Франка, 155.

 Відхилено

65

Про затвердження ТзОВ “БізнесЛев“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пластовій, 11-б. 

 Прийнято

66

Про затвердження ТзОВ “Вест Ойл Груп“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В. Стуса, 57-а. 

Прийнято

67

Про надання ТзОВ “Вест Ойл Груп“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Б. Хмельницького, 291.

 Прийнято

68

Про надання ТзОВ “Еліт Дім“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кастелівці – вул. Академіка А. Сахарова.

 Прийнято

69

Про затвердження релігійній громаді Української автокефальної православної Церкви парафії вмч. Пантелеймона Франківського району м.Львова проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Академіка А. Сахарова - вул. Княгині Ольги. 

 Прийнято

70

Про затвердження ТзОВ “ЖБК “Ваш дім“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 33 (зміна цільового призначення) у садівничому товаристві “Геолог“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.

 Прийнято

71

Про затвердження ТзОВ “ЖБК “Ваш дім“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 39 (зміна цільового призначення) у садівничому товаристві “Геолог“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.

 Прийнято

72

Про затвердження ТзОВ “Комерц-2“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 41 (зміна цільового призначення) у садівничому товаристві “Геолог“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.

 Прийнято

73

Про затвердження гр. Сендецькому Є. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у садівничому товаристві “Геолог“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.

 Прийнято

74

Про затвердження гр. Сендецькій У. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у садівничому товаристві “Геолог“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.

 Прийнято

75

Про затвердження гр. гр. Александренко А. В., Менцінському А. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 73-г та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

 Прийнято

76

Про затвердження ТзОВ “Ізок“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В. Антоновича, 31.

 Прийнято

77

Про затвердження ТзОВ “Біанка Компані“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Стрийській, 195-а.

Прийнято

78

Про затвердження гр. Мачісі Ю. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Загірній, 63.

Відхилено

79

Про затвердження гр. Ковальській М. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. І. Карпинця, 4-а (гараж № 8).

Відхилено 

80

Про затвердження гр. Ковальській М. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. І. Карпинця, 4-а (гараж № 21).

Відхилено 

81

Про затвердження гр. Кишці М. Й. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 3 у садівничому кооперативі “Сокіл“в урочищі Голоско.

 Прийнято

82

Про затвердження гр. Гулці Б. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бережанській, 26. 

 Відхилено

83

Про затвердження гр. Савинцю В. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та надання земельної ділянки на вул. Хімічній, 4-д.

 Відхилено

84

Про затвердження гр. Михайлишин Н. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у районі вул. Бігової у садово-городньому кооперативі “Ягідка“, ділянка № 2.

 Прийнято

85

Про затвердження гр. Ясниській М. Я. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у районі вул. Бігової у садово-городньому кооперативі “Ягідка“, ділянка № 1. 

 Відхилено

86

Про затвердження гр. Кульчицькій В. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Лисеницькій у дачному кооперативі “Сигнал-люкс“, ділянка № 1.

 Прийнято

87

Про затвердження гр. Гаразду В. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 3 (зміна цільового призначення) у кооперативно-садівничому товаристві “Світанок“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.

 Прийнято

88

Про надання гр. Вальчук М. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки №№ 58, 72 в обслуговуючому кооперативі “Товариство садівників “Калина Голоська“ в урочищі Голоско.

 Прийнято

89

Про затвердження гр. Васєєву А. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Лисеницькій у дачному кооперативі “Сигнал-люкс“, ділянка № 12.

 Прийнято

90

Про затвердження гр. Добровольському О. Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 98 у садівничому кооперативі “Горизонт“ в урочищі Голоско.

 Прийнято

91

Про затвердження ТзОВ “Рейнір“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Зеленій, 283.

 Прийнято

92

Про затвердження гр. Цьороху З.-Ю. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Камˈянці, 9. 

 Прийнято

93

Про вилучення за згодою з користування ПАТ “Львівпостач“ земельної ділянки на вул. В. Липинського, 56 та надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. В. Липинського, 56.

 Прийнято

94

Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.06.2017 № 2099 “Про надання департаменту житлового господарства та інфраструктури дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пропелерній, 75“.

 Прийнято

95

Про внесення змін до ухвали міської ради від 30.05.2013 № 2406 та затвердження ЛКП “Ратуша-сервіс“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на пл. Ринок, 1.

 Прийнято

96

Про внесення змін до ухвали міської ради від 22.03.2018 № 3204 “Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.09.2017 № 2417 та затвердження громадянам-членам обслуговуючому кооперативу “Садове товариство “Інкубаторна станція“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок на вул. Малоголосківській та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Малоголосківській“.

 Прийнято

97

Про продовження ПП “Льодовик“ терміну оренди земельної ділянки на вул. П. Куліша, 46 та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. П. Куліша, 46. 

 Відхилено

98

Про продовження гр. Скорик О. В. терміну оренди земельної ділянки на вул. М. Некрасова, 73.

Прийнято 

99

Про продовження ТзОВ “Галицька паливна компанія Бізнес“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Півколо, 14.

 Прийнято

100

Про продовження ПП “Думна“ терміну оренди земельної ділянки на  вул. Бескидській, 41. 

 Прийнято

101

Про продовження ТзОВ “Бізнес Проперті Менеджмент“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Садовій, 2-д.

 Прийнято

102

Про продовження ФОП Кулиничу В. І. терміну оренди земельної ділянки  та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Б. Хмельницького, 219-б.

 Прийнято

103

Про надання управлінню земельних ресурсів дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Липинського.

 Прийнято

104

Про надання ТзОВ “Виробничо-комерційна компанія “Еталон“ земельних ділянок на вул. Персенківці, 48.

 Прийнято

105

Про надання ОСББ “Ветеранів 5“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ветеранів, 5.

Перенесено 

106

Про надання ПрАТ “ВФ Україна“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Пасічній, 135.

 Прийнято

107

Про надання СП “ГАЛКА Лтд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Заповітній, 1. 

 Прийнято

108

Про надання ПП “Жером“  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Кульпарківській, 8/10.

 Прийнято

109

Про надання ТзОВ “Будавтоінвест“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Терновій, 4.

 Прийнято

110

Про надання гр. гр. Пєшкову В. П., Моргунову В. Ю. та Гуді В. В. земельної ділянки на вул. Личаківській, 86-а.

 Прийнято

111

Про надання Львівській міській громадській організації “Студія активного дозвілля“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Брюховицькій, 208.

 Прийнято

112

Про внесення змін до договору оренди землі від 17.11.2017 № Л-2576.

 Прийнято

113

Про надання гр. гр. Мартинюку Т. В. та Ткачу А. І. земельної ділянки на вул. Зеленій, 143.

 Прийнято

114

Про надання гр. Червінці М. Є. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній, 43-а.

Відхилено 

115

Про надання гр. Брильову Д. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у 6-му Топольному провулку. 

 Відхилено

116

Про надання гр. Опірській О. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Орній, 2.

 Прийнято

117

Про надання гр. гр. Алєксєєву В. Д., Алєксєєву Д. В. та Алєксєєвій М. Р. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на вул. Варшавській, 187.

Відхилено 

118

Про надання гр. Буняку Л. К. земельної ділянки у проїзді Крива Липа, 3-а.

 Прийнято

119

Про надання гр. Ходосевич О. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Варшавській, 175.

 Відхилено

120

Про надання гр. Ходосевичу О. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Варшавській, 175. 

 Відхилено

121

Про надання гр. Радюк М. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Чуваській, 20. 

 Відхилено

122

Про надання гр. Семчишин К. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Могили, 12.

 Прийнято

123

Про надання гр. Патко Н. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Залісній, 3.

 Прийнято

124

Про надання гр. Левчук І. Л. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Личаківській, 181.

 Прийнято

125

Про надання гр. Фоміній І. З. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Жовківській, 14-а. 

 Прийнято

126

Про надання гр. Рисовському І. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на просп. Червоної Калини, 109.

 Відхилено

127

Про надання гр. Демчик О. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Надійній, 1.

 Відхилено

128

Про надання гр. Бердникову С. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Л. Гайовської, 9.

 Відхилено

129

Про надання гр. Недопитальському В. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Буській, 6

 Відхилено

130

Про затвердження ТзОВ “Джаст Профіт“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. П. Лодія, 6.

 Прийнято

131

Про затвердження гр. Левченко І. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 22 в обслуговуючому кооперативі “Садово – городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.

 Прийнято

132

Про розгляд питання внесення змін до ухвали міської ради від 16.02.2009 № 2377 “Про затвердження ТзОВ “ММ“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Пасічній, 22“ та надання ТзОВ “ВБС ЕСТЕЙТ“ у суборенду земельної ділянки на вул. Пасічній, 22.

 Відхилено

133

Про розгляд питання надання гр. Кривдик М. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 322.

Вилучено

134

Про розгляд питання надання гр. Ластовецькому Г. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. К.Студинського (гараж № 7).

 Відхилено

135

Про надання гр. Гурняк Я. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Поштовій, 2.

Прийнято 

136

Про надання ТзОВ “Свитязь“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки вул. Городоцькій, 174-а.

 Прийнято

137

Про розгляд питання надання ТзОВ “НВП “Тріада“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  вул. В.Антоновича, 74.

Відхилено

Звернення Ради
1 Звернення ради до ПАТ "Львівгаз" щодо вимоги зміни режиму нарахування для усіх побутових споживачів міста Львова щодо яких неправомірно застосовано завищену норму споживання газу - УКРОП Відхилено
Протокольне доручення Ради
1 Протокольне доручення до департаменту містобудування щодо винесення на пленарне засідання питання щодо спорудження меморіалу Героям Небесної Сотні на Сихові  Відхилено

Опубліковано: 21.06.2018-27.06.2018