×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Результати голосування пленарного засідання 07.06.2018

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2018 рік.

Вилучено

2

Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.

Прийнято

3

Інформація про результати діяльності Львівської місцевої прокуратури № 1.

Заслухано

4

Про звіт постійної комісії з питань землекористування Львівської міської ради 7-го скликання.

Прийнято

5

Про звіт постійної комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища.

Прийнято

6

Про затвердження Програми реалізації проекту “Електронна бібліотека“ на 2018-2020 роки.

Прийнято

7

Про приведення у відповідність типів та назв закладів дошкільної освіти м.Львова.

Прийнято

8

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.12.2007 № 1419 “Про порядок документообігу проектів ухвал Львівської міської ради“.

Прийнято

9

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова мереж зовнішнього освітлення.

Прийнято

10

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова від приватного акціонерного товариства “Львівський локомотиворемонтний завод“ житлового будинку на вул. Роксоляни, 43.

Прийнято

11

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова житлового будинку на вул. Ангарній, 4.

Прийнято

12

Про передачу з балансу Галицької районної адміністрації на баланс ЛММГО “Станиця Львів Пласту-Національної скаутської організації України“ обладнання та предметів довгострокового користування.

Прийнято

13

Про затвердження гр. Куркуляк О. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. На Нивах (навпроти будинку № 9-а) (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 17.05.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

14

Про надання гр. Клавденко Б. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Заболотівській (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 17.05.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

15

Про надання ФОП Москві М. Я. в оренду нежитлових приміщень на вул. Галицькій, 12 у м. Винники.

Прийнято

16

Про надання громадській організації “Товариство пошуку жертв війни “Пам’ять“ в оренду нежитлових приміщень на вул. А. П’ясецького, 15.

Прийнято

17

Про надання благодійній організації “Благодійний фонд “Знамення“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Кирилівській, 3-а.

Прийнято

18

Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Зеленій, 42.

Прийнято

19

Про надання ЛКП “Старий Львів“ в оренду нежитлових приміщень.

Прийнято

20

Про надання Львівській міській молодіжній громадській організації “Памолодь“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Новий Світ, 11.

Прийнято

21

Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) від 29.12.2017 № Л-10884-17.

Прийнято

22

Про надання згоди на прийняття у власність територіальної громади м.Львова будівлі гаражів та складу на вул. Княгині Ольги, 104.

Прийнято

23

Про надання Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького в оренду нежитлових приміщень на вул. М. Коперника, 36.

Прийнято

24

Про надання Установі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Сихівського району м. Львова в оренду нежитлових приміщень на вул. О. Довженка, 6.

Перенесено

25

Про надання Львівському комунальному підприємству “Граніт“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Д. Бортнянського, 17.

Прийнято

26

Про надання Львівському комунальному підприємству “Граніт“ в оренду нежитлового приміщення на вул. Я. Головацького, 16.

Прийнято

27

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова на вул. Й. Коциловського, 10, вул. Ткацькій, 27, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

Прийнято

28

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова на пл. Ринок, 12, пл. Ринок, 13, пл. Ринок, 38, вул. Варшавській, 1, вул. Тернопільській, 1-а, вул. Б. Хмельницького, 146, пл. Святого Теодора, 11, вул. Замарстинівській, 41, вул. Героїв Майдану, 28, вул. Жовківській, 47-а, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

Прийнято

29

Про встановлення мораторію на зміну цільового призначення земельних ділянок, які знаходяться в оренді, використовуються без договорів оренди землі, перебувають у власності для обслуговування автостоянок (парковок).

Відхилено

30

Про затвердження Тимчасового порядку надання об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків земельних ділянок у постійне користування.

Перенесено

31

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та продаж права оренди земельної ділянки на вул. Стрийській (навпроти будинку № 179) на земельних торгах у формі аукціону.

Прийнято

32

Про затвердження ЛМКП “Львівтеплоенерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Дж. Вашингтона, 13-а.

Прийнято

33

Про затвердження ЛМКП “Львівтеплоенерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. О.Довбуша, 20.

Прийнято

34

Про затвердження Личаківській районній адміністрації проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Студентській.

Прийнято

35

Про продаж ТзОВ “Адамас“ земельної ділянки на вул. І. Франка, 23-а.

Прийнято

36

Про продаж ТзОВ "Канюк-Стиль" земельної ділянки на вул. В.Антоновича,  118-в.

Прийнято

37

Про  продаж ТзОВ "Канюк-Стиль" земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 73.

Прийнято

38

Про  продаж ТзОВ "Готельний Комплекс “Таурус“  земельної  ділянки на пл. Князя Святослава, 9.

Прийнято

39

Про надання ЛКП “Зелений Львів“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Володимира Великого, 12 для збереження та використання скверу.

Прийнято

40

Про затвердження ПрАТ “Центр енергетичних інновацій“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Шота Руставелі, 7, надання  ПрАТ “Центр енергетичних інновацій“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Шота Руставелі, 7 та надання ТзОВ “Руставелі 7’Я“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Шота Руставелі, 7-я.

Прийнято

41

Про затвердження військовій частині 9507 Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Янева, 1.

Прийнято

42

Про затвердження ОК “Житлово-будівельний кооператив “Виговського-29“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. І. Виговського, 29.

Прийнято

43

Про затвердження автогаражному кооперативу “Енергетик-1“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Рудненській, 14-б.

Прийнято

44

Про затвердження ТзОВ “Ріел-Майно“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Під Голоском, 4 та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Під Голоском, 4.

Прийнято

45

Про затвердження ТзОВ “Персей-Плюс“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. С. Гайдучка, 1 та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Прийнято

46

Про затвердження ТзОВ “Добре“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 95.

Відхилено

47

Про затвердження ОСББ “Роксоляни-10“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Роксоляни, 10.

Відхилено

48

Про затвердження ТзОВ НВЦ “Євродім“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Г. Кузневича, 5.

Прийнято

49

Про затвердження ТзОВ “Компанія “Техно-Дизайн“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Угорській, 14 та надання обслуговуючому кооперативу “Альянс-10“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Кам′янецькій, 33.

Прийнято

50

Про затвердження автогаражному кооперативу “Темп“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б.-І. Антонича, 22-а.

Прийнято

51

Про затвердження ОК “Багатоповерховий гаражно-будівельний кооператив “Автомотолюбитель“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та передачу земельної ділянки на вул. Трускавецькій, 48.

Прийнято

52

Про затвердження релігійній громаді Української православної Церкви Київського патріархату парафії Ікони Пресвятої Богородиці Скоропослушниці Личаківського району м. Львова проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. К. Левицького (навпроти будинку № 67-а).

Прийнято

53

Про затвердження гр. гр. Гусяцінському Я.-Й. Л, Гусяцінській Н. Г. та Цвітун О. Й. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Р. Купчинського, 44-б.

Прийнято

54

Про затвердження гр. гр. Дуді О.-Б. Д., Орловському К. С. та Кузан Г. С. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок № 18, № 21, № 22 (зміна цільового призначення) в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство “Будівельник 1“ в урочищі Голоско.

Прийнято

55

Про затвердження ФОП Відуті О. І. та ФОП Відуті Г. Б. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 93-а. 

Прийнято

56

Про затвердження гр. Білому О. Й. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Замарстинівській, 200-а. 

Прийнято

57

Про затвердження гр. гр. Приступі Е. В., Приступі Т. В. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Полтв’яній, 34.

Прийнято

58

Про затвердження гр. Курач І. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у 5-му Заозерному провулку.

Прийнято

59

Про затвердження гр. гр. Пелех Л. Я. та Прус О. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Тракт Глинянський, 142.

Відхилено

60

Про затвердження гр. гр. Вітику С. М. та Вітику В. М. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Нагірній, 26. 

Прийнято

61

Про затвердження гр. Колішецькій М. А. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Княгині Ольги, 100-а.

Прийнято

62

Про надання ТзОВ “КвадроДім“ та ТзОВ “Роксав“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. В.Антоновича, 122 – 122-а.

Прийнято

63

Про надання  ТзОВ  «Актив-Комплект» земельної ділянки та дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Липова Алея, 5.

Прийнято

64

Про затвердження ТзОВ “Експерт-Інвест“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на просп. В. Чорновола – вул. Замарстинівській.

Прийнято

65

Про надання  ТзОВ  «МС-МК 8» земельної ділянки на вул. Малоголосківській, 12-б та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Малоголосківській, 12-б.

Прийнято

66

Про затвердження ПП “Модель“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Щирецькій, 36.

Прийнято

67

Про затвердження ТзОВ “Задруга“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Зеленій, 261, 263, 265.

Прийнято

68

Про затвердження ТзОВ “Разан-К“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Луганській, 18.

Відхилено

69

Про затвердження релігійній громаді Євангельських християн баптистів "Віфанія" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Суботівській.

Прийнято

70

Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в обслуговуючому кооперативі “Садово-городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.

Відхилено

71

Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в обслуговуючому кооперативі “Садово-городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.

Відхилено

72

Про затвердження гр. Клопот Г. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 71 (зміна цільового призначення земельної ділянки) у садово-городньому кооперативі “Енергетик“ в урочищі Збоїща.

Прийнято

73

Про затвердження гр. Левицькому В. Є. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Богданівській, 42/15 та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Прийнято

74

Про затвердження гр. Іванусі К. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Стадників.

Відхилено

75

Про затвердження гр. Данилів О. З. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Казахській, 10-а.

Відхилено

76

Про затвердження гр. Чернобі О. А. проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок на вул. Білогорщі, 128.

Відхилено

77

Про затвердження гр. гр. Мартиняк Х. Л. та Музиці С. Л. технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на вул. Замарстинівській, 197.

Відхилено

78

Про затвердження гр. Михайлишин Н. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у районі вул. Бігової у садово-городньому кооперативі “Ягідка“, ділянка № 2.

Вилучено

79

Про затвердження гр. Амбріз О. Л. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Солом’янці, 18-б.

Прийнято

80

Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2010 № 3722 “Про затвердження переліку та меж скверів Сихівського району м. Львова“.

Прийнято

81

Про внесення змін до ухвали міської ради від 03.03.2017 № 1701, затвердження ПП “Білун“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Любінській, 160-162.

Прийнято

82

Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.07.2017 № 2334 “Про надання ОСББ “Сріблисте“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кримській, 47“.

Прийнято

83

Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 867 “Про надання ТзОВ “Завод “Галичина“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Б. Хмельницького, 192-а“.

Прийнято

84

Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.04.2016 № 446 “Про продовження ТзОВ “Латориця“ терміну оренди земельної ділянки  на вул. Тюльпановій, 2“.

Відхилено

85

Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.05.2016 № 607 “Про надання гр. Соутус Анібал Рамону дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хімічній, 20“.

Прийнято

86

Про внесення змін до договору оренди землі від 26.12.2015 № С-2236.

Відхилено

87

Про внесення змін до договору оренди землі від 01.12.2008 № Ф-1124.

Відхилено

88

Про розірвання договорів оренди землі від 26.02.2015 № Ш-3312 та № Ш-3313.

Прийнято

89

Про продовження ТзОВ “Торпедо плюс“ терміну оренди земельної ділянки на  перехресті вул. Б. Хмельницького –  вул. Кукурудзяної.

Прийнято

90

Про продовження ПП “Галф“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Зеленій, 299-а та погодження ПП “Галф“ надання у суборенду ПП “Краф-Оіл“ земельної ділянки на вул. Зеленій, 299-а.

Прийнято

91

Про продовження ВНЗ “ПрАТ “Львівський інститут менеджменту“ терміну оренди земельної ділянки на вул. М. Зерова, 7.

Прийнято

92

Про продовження гр. Василишин О. Ю. терміну оренди земельної ділянки на вул. Базарній, 20.

Прийнято

93

Про продовження ТзОВ “Технопарк ЛЗТА“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 72. 

Прийнято

94

Про продовження ФОП Дюкарєву Ю.М. терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 321.

Прийнято

95

Про продовження ПрАТ фірмі “Галбуд“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Щирецькій, 3.

Відхилено

96

Про надання ЛМКП “Львівводоканал“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пластовій, 7.

Прийнято

97

Про надання Комунальній Львівській міській лікарні “Хоспіс“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. І. Котляревського, 53.

Прийнято

98

Про надання громадянам дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у межах території житлового масиву “Білогорща“ у кварталі забудови № 3.

Відхилено

99

Про надання ТзОВ “Наша безпека“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки вул. Роксоляни, 43.

Прийнято

100

Про надання ПрАТ “Львівський завод гідромеханічних передач“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Стрийській, 45.

Прийнято

101

Про надання ПрАТ “Сетвік“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. С. Смаль-Стоцького, 1.

Прийнято

102

Про надання гр. Копитко М. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 330.

Відхилено

103

Про надання гр. Штаю І. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Х. Колумба, 8.

Відхилено

104

Про надання гр. Штай М. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Х. Колумба, 8-а.

Відхилено

105

Про надання ПП “Рувим“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Генерала В. Курмановича, 9.

Відхилено

106

Про надання ТзОВ “Будівельна компанія “Лего“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 238.

Відхилено

107

Про надання ПП “Астро“ дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Пластовій, 6 та вул. Кукурудзяній, 2. 

Відхилено

108

Про надання гр. Грищенко Н. О. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об'єднання земельних ділянок на вул. Б.Хмельницького, 106-а.

Прийнято

109

Про надання ОСББ “Міхновські“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Братів Міхновських, 18.

Відхилено

110

Про надання ОСББ “Башан-5“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 269.

Відхилено

111

Про надання гр. Ковалевич В. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Щирецькій.

Прийнято

112

Про надання гр. гр. Пивоваровій С. М., Вашкову Я. В., Струсю Ю. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л. Геца, 13.

Відхилено

113

Про надання гр. Коляді О. Б. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Л. Гайовської, 17-а.

Відхилено

114

Про надання гр. Бушку Р. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бережанській, 101.

Відхилено

115

Про надання гр. Фуртак І. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Абхазькій, 9.

Відхилено

116

Про надання гр. Мороз А. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Медової Печери, 74. 

Відхилено

117

Про надання гр. Дмитрик М. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лисеницькій.

Відхилено

118

Про надання гр. Кунинець М. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лисеницькій.

Відхилено

119

Про надання гр. Зелізній Д. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Стрийській, 294-б.

Відхилено

120

Про надання гр. Трубі О. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л. Гайовської, 72.

Відхилено

121

Про надання гр. Білецькому М. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л. Гайовської (біля будинку № 88).

Відхилено

122

Про надання гр. Шапошнику Д. І. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Чигиринській, 7.

Відхилено

123

Про надання гр. Теслюку Я. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Польовій, 82.

Відхилено

124

Про надання ТзОВ “Українська майстерня телебачення“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 48.

Вилучено

125

Про надання гр. Сидорко М. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Жовківській, 30.

Відхилено

126

Про надання гр. Куличенку А. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Жовківській, 30.

Відхилено

127

Про надання гр. Мандриковському М. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Малоголосківській, 1.

Відхилено

128

Про надання гр. Паєнок А. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об'єднання земельних ділянок на вул. Б.Хмельницького, 194, вул. Б. Хмельницького, 194-а.

Відхилено

129

Про надання гр. Сосновській С. Н. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Академіка В. Гнатюка, 20/22 (гараж “Д-17“).

Відхилено

130

Про розгляд питання затвердження ТзОВ “Джаст Профіт“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. П. Лодія, 6.

Перенесено

131

Про розгляд питання надання гр. Караваєву С. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тютюнників, 53 (гараж № 7).

Відхилено

132

Про затвердження гр. Кирильчук Л. Ф. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Міжгірній (між будинками № 8 та № 14).

Прийнято

133

Про розгляд питання затвердження гр. Сюсялюк Л. Я. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  вул. Польовій, 19.

Відхилено

134

Про розгляд питання надання гр. Терпиляку О. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О.Довбуша, біля будинку № 7.

Відхилено

135

Про надання ФОП Рубінському В. Є. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Рудненській, 14-а.

Прийнято

136

Про розгляд питання надання гр. Мошорі Г. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. С.Подолинського, 23.

Відхилено

137

Про надання громадянам дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.

Прийнято

138

Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.

Прийнято

Додаткові питання

Д1

Про внесення змін до ухвали міської ради від 29.06.2017 № 2136 "Про затвердження Міської програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення м. Львова на 2017-2018 роки".

Прийнято

Д2

Про забезпечення Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги виробами медичного призначення для лікування інфаркту міокарда.

Прийнято

Д3

Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.11.2004 № 1892 “Про спорудження пам'ятника для відзначення 60-ї річниці депортації українців з території сучасної Польщі“.

Прийнято

Д4

Про внесення змін до ухвали міської ради від 02.03.2017 № 1580 “Про затвердження списку присяжних районних судів м.Львова“.

Прийнято

Д5

Про надання благодійному фонду “Крила надії“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Городоцькій, 16.

Прийнято

Д6

Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.03.2015 № 4434 “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, що підлягають приватизації способом викупу“.

Прийнято

Д7

Про надання ТзОВ “Сучасне місто“ земельної ділянки та дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. П. Грабовського, 11.

Прийнято

Д8

Про затвердження об’єкта інвестування “Будівництво об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури (багаторівневого паркінгу) з реконструкцією існуючого громадського простору на вул. Банківській“

Прийнято

Звернення Ради

1

Звернення до Президента України щодо вжиття усіх невідкладних заходів для звільнення громадян України, засуджених в Росії за сфабрикованими політичними процесами - Об’єднання «Самопоміч».

Прийнято

2

Звернення до Прем’єр-міністра України щодо відновлення фінансування компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян за рахунок субвенції з Державного бюджету – УКРОП.

Прийнято

Заява Ради

1

Заява щодо звільнення та передачі Україні режисера Олега Сенцова – УКРОП.

Прийнято

Протокольні доручення Ради
1 Доручення міському голові щодо його присутності під час озвучення депутатських запитів - А. Карбовник.  Відхилено
2 Доручення департаменту містобудування щодо вирішення питання заїзду до місць паркування Епіцентру та Торпедо у районі вулиць Б. Хмельницького та  Кукурудзяній - Ю. Гвоздович. Прийнято

Опубліковано: 07.06.2018