×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Результати голосування пленарного засідання 17.05.2018

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2018 рік.

Прийнято

2

Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.

Прийнято

3

Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.12.2017 № 2785 “Про здійснення запозичення до міського бюджету м. Львова у 2018 році“.

Прийнято

4

Про внесення змін до ухвали міської ради від 18.07.2013 № 2547 “Про затвердження Положення про здійснення інвестиційної діяльності у м. Львові“.

Прийнято

5

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“.

Прийнято

6

Інформація про результати діяльності Львівської місцевої прокуратури  № 2.

Заслухано

7

Інформація про результати діяльності Львівської місцевої прокуратури  №  3.

Заслухано

8

Інформація про дорожню карту з реалізації електронної петиції  “Вимагаємо відмовитись від маршруток та перейти на електротранспорт і зручні автобуси!“.                                            

Заслухано

9

Інформація про дорожню карту з реалізації місцевої ініціативи “Капітальний ремонт актового залу міського народного дому Збоїща“

Заслухано

10

Про підтримку електронної петиції “Ні піскосуміші! Запровадити цивілізовані методи утримання вулиць у зимовий період“.

Прийнято

11

Про затвердження ПП “І. Куш“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній, 84. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 19.04.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

12

Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.11.2004 № 1892 “Про спорудження пам'ятника для відзначення 60-ї річниці депортації українців з території сучасної Польщі“

Прийнято

13

Про затвердження Переліків адміністративних послуг.              

Прийнято

14

Про затвердження Програми розвитку баскетболу у загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова на 2018-2020 роки.

Прийнято

15

Про затвердження Програми надання фінансової підтримки закладам дошкільної та загальної середньої освіти м. Львова приватної форми власності на 2018 рік.

Прийнято

16

Про внесення змін до ухвали міської ради від 10.11.2016 № 1183 “Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки“.

Прийнято

17

Про реорганізацію вечірньої (змінної) середньої загальноосвітньої школи № 19 м. Львова.

Прийнято

18

Про укладення договору позички квартири.

Прийнято

19

Про внесення змін до ухвал міської ради від 26.05.2016 № 505 та від 14.07.2016 № 777.

Прийнято

20

Про внесення змін до ухвал міської ради щодо розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова.

Прийнято

21

Про затвердження Програми з організації та проведення Відкритого чемпіонату Європи з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу.

Прийнято

22

Про надання попередньої згоди щодо прийняття у власність територіальної громади м. Львова спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву “Електрон“.

Прийнято

23

Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.06.2007 № 897 “Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади м. Львова“.

Прийнято

24

Про затвердження Положення про аукціонну комісію.

Прийнято

25

Про надання Установі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Личаківського району м. Львова в оренду нежитлових приміщень на вул. Пасічній, 64.

Прийнято

26

Про надання Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького в оренду нежитлових приміщень на пл. Катедральній, 1.

Прийнято

27

Про надання Управлінню Державної казначейської служби України у Сихівському районі м. Львова Львівської області в оренду нежитлових приміщень на просп. Червоної Калини, 66.

Прийнято

28

Про надання Львівській міській молодіжній громадській організації “Молода Галичина” в оренду нежитлових приміщень на вул. Джерельній, 25.

Прийнято

29

Про встановлення орендної плати за користування нежитловими приміщення.

Прийнято

30

Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Любінській, 102.

Відхилено

31

Про розгляд питання надання ЛКП “Агенція ресурсів Львівської міської ради“ в оренду нежитлових приміщень на пл. Галицькій, 15.

Прийнято

32

Про надання Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького в оренду нежитлових приміщень на вул. М. Коперника, 15.

Прийнято

33

Про надання фізичній особі-підприємцю Чопику М. І. в оренду нежитлових приміщень на вул. Зубрівській, 27.

Прийнято

34

Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.12.2017 № 2704 “Про надання Установі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Сихівського району м. Львова в оренду нежитлових приміщень на вул. Хуторівці, 24“.

Прийнято

35

Про надання Львівському комунальному підприємству “Нове“ в оренду нежитлових приміщень на вул. С. Петлюри, 2-а.

Прийнято

36

Про надання Львівському міському комунальному підприємству “Львівтеплоенерго“ в оренду нежитлового приміщення на вул. Я. Стецька, 5.

Прийнято

37

Про надання громадській спілці “Студентське Братство Львівщини“ в оренду нежитлових приміщень на вул. П. Римлянина, 5.

Прийнято

38

Про надання гр. Ризі Олександру Володимировичу в оренду нежитлового приміщення на вул. Стародубській, 1.

Прийнято

39

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова на вул. Механічній, 5, вул. Т. Шевченка, 63/65, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

Прийнято

40

Про надання згоди на передачу з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 64 на вул. І. Рубчака, 23.

Прийнято

41

Про надання згоди на передачу з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 160 на вул. Т. Шевченка, 134-а.

Прийнято

42

Про надання згоди на передачу з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 55 на вул. Ільмовій, 11.

Прийнято

43

Про внесення змін до ухвали міської ради від 02.03.2017 № 1599 “Про надання Головному територіальному управлінню юстиції у Львівській області в оренду нежитлових приміщень“.

Прийнято

44

Про надання управлінню державної реєстрації юридичного департаменту в оренду нежитлових приміщень на вул. Залізничній, 28.

Прийнято

45

Про встановлення орендної плати ПАТ “Укрпошта“ за користування нежитловими приміщеннями.

Прийнято

46

Про надання ОСББ “Під Горою“ в оренду нежитлових приміщень на вул. О. Архипенка, 14.

Прийнято

47

Про надання дочірньому підприємству “Боднарівка“ Львівського комунального підприємства “Зелений Львів“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Пластовій, 125.

Прийнято

48

Про надання Головному управлінню Національної поліції у Львівській області в оренду нежитлових приміщень на вул. Я. Гашека, 15.

Прийнято

49

Про надання Головному управлінню Національної поліції у Львівській області в оренду нежитлових приміщень на вул. Академіка Р. Кучера, 6.

Прийнято

50

Про надання прокуратурі Львівської області в оренду нежитлових приміщень на вул. І. Виговського, 34.

Прийнято

51

Про надання прокуратурі Львівської області в оренду нежитлових приміщень на вул. Городоцькій, 16.

Прийнято

52

Про затвердження Положення про міський фонд охорони навколишнього природного середовища.

Прийнято

53

Про затвердження детального плану території у районі вул. Уласа Самчука, вул. Паркової, вул. І. Франка до межі Стрийського парку.             

Прийнято

54

Про продаж права оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 311-а (1) на земельних торгах у формі аукціону.

Прийнято

55

Про продаж права оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 311-а (2) на земельних торгах у формі аукціону.

Прийнято

56

Про продаж права оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 311-а (3) на земельних торгах у формі аукціону.

Прийнято

57

Про продаж права оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 311-а (4) на земельних торгах у формі аукціону.

Прийнято

58

Про створення парку “Кольонія“ та надання ЛКП “Зелений Львів“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для збереження та використання парку “Кольонія“. 

Прийнято

59

Про надання ЛКП “Зелений Львів“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для збереження та використання парку “Боднарівка“ у м. Львові. 

Прийнято

60

Про затвердження ЛМКП “Львівтеплоенерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Гетьмана І.Мазепи, 31.

Прийнято

61

Про затвердження ЛКП “Львівавтодор“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на пл. Є. Петрушевича.

Прийнято

62

Про надання ЛКП “Львівелектротранс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тролейбусній, 1.

Прийнято

63

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пилипа Орлика та надання управлінню земельних ресурсів дозволу на проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок.

Прийнято

64

Про надання природоохоронній рекреаційній установі парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення “Стрийський парк“ земельної ділянки у постійне користування для збереження та використання пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення “Стрийський парк“.

Прийнято

65

Про затвердження ПрАТ “Львівобленерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Академіка С.Рудницького, 78.

Прийнято

66

Про затвердження середній загальноосвітній школі № 63 м. Львова проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Личаківській, 177.

Прийнято

67

Про затвердження гр. Костюк М. С. та ПрАТ “Львівриба“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Опришківській, 5.

Прийнято

68

Про затвердження ТзОВ “Каньйон“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 307-а.

Прийнято

69

Про затвердження ТзОВ “ЖБК “Ваш дім“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 8 (зміна цільового призначення) на вул. М.Пимоненка – вул. Пасічній, кооперативно-садівниче товариство “Світанок“. 

Прийнято

70

Про затвердження ТзОВ “Львівський механізатор-538“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Богданівській, 9.

Прийнято

71

Про затвердження ТзОВ “Бізнессервісцентр“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Липинського, 60-д.

Відхилено

72

Про затвердження ТзОВ “Форум-Тренд“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Довженка, 1.

Прийнято

73

Про затвердження ТзОВ “КСФ Груп“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Угорській, 14.

Прийнято

74

Про затвердження ТзОВ “Компанія БІМ-1“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В.Навроцького, 4.

Прийнято

75

Про затвердження ТзОВ “Львівська ізоляторна компанія“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Зеленій, 301, надання земельних ділянок на вул. Зеленій, 301 та надання ТзОВ “Компанія Цезар ЛВ“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Зеленій, 301.

Прийнято

76

Про затвердження гр. Колішецькій М. А. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Княгині Ольги, 100-а.

Вилучено

77

Про затвердження гр. гр. Факу С. П. та Факу П. С. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Зеленій, 285. 

Відхилено

78

Про затвердження ТзОВ “Кріол“ та гр. Бегей В. І. технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Д. Зубрицького, 5-а.

Прийнято

79

Про затвердження гр. Куркуляк О. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. На Нивах (навпроти будинку № 9-а).

Прийнято

80

Про затвердження гр. Довбушу В. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Підгаєцькій, 4.

Прийнято

81

Про затвердження гр. Пелех Г. К. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Нагірній (біля будинку № 44).

Прийнято

82

Про затвердження гр. гр. Кравчуку М. О., Кравчуку Р. О. та Кравчук О. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городницькій, 56-а.

Прийнято

83

Про затвердження гр. Горбачуку Я. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Лисеницькій у дачному кооперативі “Сигнал-люкс“, ділянка № 14.

Відхилено

84

Про затвердження гр. гр. Горбачуку Я. О. та Ковальській С. Л. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Лисеницькій у дачному кооперативі “Сигнал-люкс“, ділянка № 15.

Відхилено

85

Про затвердження гр. Вудвуд Л. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Старознесенській, 121.

Відхилено

86

Про затвердження гр. Дідині Л. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 51 (зміна цільового призначення) у садівничому товаристві “Геолог“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній. 

Прийнято

87

Про затвердження ТзОВ “Комерц-2“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 59 (зміна цільового призначення) на вул. М.Пимоненка –  вул. Пасічній, садове товариство “Геолог“.

Відхилено

88

Про затвердження ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Личаківській, 150-152.

Прийнято

89

Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок № 13, № 14, № 15, № 17, № 19, № 30, № 45, № 51 (зміна цільового призначення) в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство Будівельник 1“ в урочищі Голоско.

Прийнято

90

Про внесення змін до договору оренди землі від 01.11.2017 № С-4483.

Прийнято

91

Про внесення змін до договору оренди землі від 06.12.2017 № Ф-3039.

Прийнято

92

Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.07.2017 № 2330 “Про надання обслуговуючому кооперативу “Вілла Варшава“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Варшавській, 54“.

Вилучено

93

Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.06.2017 № 2082 “Про затвердження гр. Міськевич О. С. технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки на вул. Зоряній, 9 та надання гр. Міськевичу В. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Зоряній, 9“.

Прийнято

94

Про внесення змін до ухвали міської ради від 16.02.2012 № 1249 “Про користування ПП “Вед“ земельними ділянками на вул. Т. Шевченка, 158“. 

Прийнято

95

Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.11.2014 № 4089 “Про продовження ТзОВ “Бізнес центр “Український капітал“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Промисловій, 50/52“.

Прийнято

96

Про продовження ТзОВ “Галіндустрія“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Земельній, 22.

Прийнято

97

Про надання ПрАТ “Львівський завод гідромеханічних передач“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Стрийській, 45.

Відхилено

98

Про надання ТзОВ «Аллод» дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городоцькій, 359.

Прийнято

99

Про надання ТзОВ “Логіцентр“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Д. Січинського, 8.

Відхилено

100

Про надання ТзОВ “Галицькі вітражі“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Сигнівці, 10. 

Прийнято

101

Про надання ТзОВ “Околиця“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 267.

Прийнято

102

Про надання ТзОВ “Фарлот Лоджистікс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Промисловій, 50/52. 

Відхилено

103

Про надання гр. Сидорко М. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Жовківській, 30.

Перенесено

104

Про надання гр. Куличенку А. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Жовківській, 30.

Перенесено

105

Про надання гр. Наконечній І. Р. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Пирогівці, 14-в.

Відхилено

106

Про надання гр. Дикому О. В. у суборенду земельної ділянки на вул. Пасіки Галицькі, 4-б.

Прийнято

107

Про надання гр. гр. Перцю М. П., Цісак Х. О., Мелещенко Г. К. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Куликівській, 10-а – вул. Академіка А. Сахарова, 68.

Вилучено

108

Про надання  гр. Федоричу А. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пирогівці, 24.

Відхилено

109

Про надання гр. Огорчаку М. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Харківській, 44.

Відхилено

110

Про надання гр. Ваську А. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Харківській, 44. 

Відхилено

111

Про надання гр. Родик І. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Харківській, 44.

Відхилено

112

Про надання гр. Дяк Л. Р. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. О. Луцького, 7.

Відхилено

113

Про надання гр. Дубику В. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Ряснянській, 12-а.

Прийнято

114

Про надання гр. Клавденко Б. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Заболотівській.

Прийнято

115

Про надання гр. Вареницькому Р. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 106.

Відхилено

116

Про надання гр. Накліцькому С. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зрубовій, 7-а.

Відхилено

117

Про надання гр. Боднику О. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. К. Левицького, 87, гараж б/н. 

Відхилено

118

Про надання гр. Читайлу М. К. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Рахівській.

Прийнято

119

Про розгляд питання надання ТзОВ “Ромзен“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Дністерській, 1-а.

Відхилено

120

Про затвердження гр. гр. Сороці І. Я., Кутянському А.Г., Волковій А. О. та Павлишину В. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Лисеницькій у дачному кооперативі “Сигнал-люкс“, ділянка № 39, № 40.

Прийнято

121

Про розгляд питання затвердження гр. Чушаку Т. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 5 (зміна цільового призначення) у садівничому кооперативі власників “Приозерне“ в урочищі Голоско.

Відхилено

122

Про затвердження гр. Бурію М. Р. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості та надання земельної ділянки на вул. Промисловій – вул. Городницькій.

Прийнято

123

Про продовження гр. Вахулі С. М. терміну оренди земельної ділянки на вул. Солом’янці, 6.

Прийнято

124

Про розгляд питання продовження ФОП Котис О. Т. терміну оренди земельної ділянки на вул. Панаса Мирного – вул. Тернопільській.

Відхилено

125

Про надання ПП “Личаківбуд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Личаківській, 227 та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Личаківській, 227.

Прийнято

126

Про розгляд питання надання ОСББ “Варшавське 23“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Варшавській, 23. 

Відхилено

127

Про надання ПрАТ “Акціонерна компанія “Сатер“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Т. Шевченка, 88-а.

Прийнято

128

Про відмову гр. Червоному Р. Я. у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській (біля будинку № 244)

Прийнято

129

Про розгляд питання надання ПП “ГалБланк“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П.Калнишевського, 10.

Відхилено

130

Про розгляд питання надання ОСББ “Доброта“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Р.Купчинського, 31.

Відхилено

131

Про розгляд питання надання гр. Шушкевич Г. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Дорошенка, 10-12 (гаражний бокс № 4).

Відхилено

132

Про розгляд питання надання гр. Кульбі А. Є. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Академіка М. Возняка, 3.

Відхилено

133

Про надання гр. Кулямзіній В. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Дубнівській, 27.

Прийнято

134

Про відмову гр. Стефанишину Ю. С. у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бережанській – вул. Вітряковій – вул. Рахівській

Прийнято

135

Про відмову гр. Слуцькій М. М. у наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Пасіки Галицькі, 4-а

Прийнято

136

Про розгляд питання надання гр. гр. Куземко Ю. А., Куземку Р. З. та Куземко З. З. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Варшавській, 111.

Відхилено

137

Про розгляд питання надання гр. Процак Н. В. та Стаднику Б. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Щурата, 7.

Відхилено

138

Про надання громадянам дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.

Прийнято

Додаткові питання

Д1

Про визначення умов і способів забезпечення виконання зобов’язань ЛКП “Львівавтодор“ закупівлі спеціального обладнання для ремонту дорожнього покриття на умовах фінансового лізингу.

Прийнято

Д2

Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.04.2018 № 3289 “Про встановлення пільгової вартості проїзду для дітей (учнів) шкільного віку“.

Прийнято

Д3

Про прийняття у власність територіальної громади м.Львова від Львівської філії ПАТ “Укртелеком“ приміщень четвертого поверху у гуртожитку на вул. Є. Плужника, 5.

Прийнято

Д4

Про внесення змін до ухвал міської ради від 02.03.2017 № 1568, від 27.04.2017 № 1888 та від 26.10.2017 № 2526.

Прийнято

Д5

Про надання ЛМКП “Львівводоканал“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Пластовій, 13.

Прийнято

Звернення Ради

1

Звернення до Прем’єр-міністра України щодо перерахунку пенсій військовим та їх родинам, які постраждали від військових дій на сході країни і втратили своїх годувальників - Об’єднання «Самопоміч».

Прийнято

2

Звернення до Президента України, голови Верховної Ради України, народних депутатів України щодо забезпечення розгляду у другому читанні та прийняття в цілому проекту Виборчого кодексу (проект № 3112-1 від 02.10.2015) - Об’єднання «Самопоміч».

Прийнято

3

Звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, голови Верховної Ради України, міністра закордонних справ України, Послам США, Великобританії, Франції, Данії, Швеції, Фінляндії в Україні стосовно питання будівництва газопроводу "Північний потік-2" - Об’єднання «Самопоміч».

Прийнято

4

Звернення до Президента України, до Прем'єр-міністра України, до голови Верховної Ради України, до міністра соціальної політики щодо своєчасного та належного фінансування підприємства з виготовлення протезної продукції – «Українська галицька партія»

Прийнято

5

Звернення до Президента України щодо підтримки звернення Президента України до   Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православній Церкві України – БПП «Солідарність»

Прийнято

Протокольне доручення Ради
1 Доручення начальнику управління молоді та спорту, начальнику управління архітектури та урбаністики щодо можливості включення земельних ділянок до загального переліку дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова відповідно до звернень інвесторів Прийнято

 

Опубліковано: 17.05.2018