×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Результати голосування пленарного засідання 21.12.2017

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2017 рік.

Прийнято

2

Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2018 рік.

Прийнято

3

Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.

Прийнято

4

Про здійснення запозичення до міського бюджету м.Львова у 2018 році.

Прийнято

5

Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.

Прийнято

6

Про продовження на 2018-2020 роки дії Програми здійснення Львівською міською радою внесків до статутних капіталів комунальних підприємств, установ та організацій у 2017 році.

Прийнято

7

Про затвердження Програми організації і проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру у м. Львові на 2018 – 2022 роки.

Прийнято

8

Про звільнення у 2018 році від сплати орендної плати за землю релігійних громад, благодійних організацій, навчальних закладів.

Прийнято

9

Про звільнення у 2018 році львівських комунальних підприємств та структурних підрозділів Львівської міської ради від сплати земельного податку.

Прийнято

10

Про звільнення у 2018 році засуджених, що відбувають покарання у виправних закладах на території м. Львова, від сплати державного мита, яке справляється за видачу певних видів документів.

Прийнято

11

Про внесення змін до ухвали міської ради від 29.06.2017 № 2142 “Про погодження умов реструктуризації кредиту ЄБРР для реалізації проекту реконструкції та модернізації інфраструктури теплопостачання у м. Львові з ЛМКП “Львівтеплоенерго“ під гарантію Львівської міської ради“.

Вилучено

12

Про списання заборгованості зі сплати орендної плати за нежитлові приміщення.

Вилучено

13

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“.

Прийнято

14

Інформація про результати діяльності Львівської місцевої прокуратури  № 1.

Заслухано

15

Про затвердження видатків ради на 2018 рік.

Прийнято

16

Про підтримку місцевої ініціативи “Внесення змін до Положення про громадський бюджет м. Львова“.                                                                  

Вилучено

17

Про підтримку місцевої ініціативи про збільшення фінансування громадських проектів. 

Відхилено

18

Про затвердження грантової угоди про реалізацію інвестиційного проекту, укладеної між ЛМКП “Львівводоканал“ та Фондом Джона Нурмінена.

Прийнято

19

Про затвердження Міської цільової програми забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян м. Львова на 2018 - 2022 роки.

Прийнято

20

Про затвердження Програми накопичення засобів радіаційного та хімічного захисту для працівників виконавчих органів міської ради та непрацюючого населення, яке проживає у прогнозованих зонах хімічного забруднення м. Львова на 2018-2027 роки.

Прийнято

21

Про реорганізацію Центру туризму і краєзнавства “Левандівка“.

Прийнято

22

Про затвердження Програми забезпечення житлом посадових осіб виконавчих органів Львівської міської ради та працівників комунальних підприємств, установ, організацій.

Вилучено

23

Про затвердження ПП “Львів-Стиль“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. С. Литвиненка, 19. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 26.10.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

24

Про розгляд питання затвердження ДП “Бристоль“ та ПП “Бристоль-контракт“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на просп. Свободи, 19. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.12.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

25

Про передачу з балансу ЛКП “Зелений Львів“ на баланс природоохоронної рекреаційної установи парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення “Стрийський парк“ основних засобів, товарно-матеріальних цінностей та документації.

Прийнято

26

Про затвердження змін до містобудівної документації “План зонування території м. Львова (зонінг) Том І. Частина 6 Зонування Личаківського району“.

Прийнято

27

Про затвердження детального плану території у районі вул. В. Стуса.

Прийнято

28

Звіт комісії з врегулювання ситуації на ринку “Привокзальний“.

Вилучено

29

Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.06.2007 № 897 “Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади м. Львова“.

Прийнято

30

Про надання благодійному фонду “Фонд Генерала Чупринки“ в оренду нежитлових приміщень на вул. І. Нечуя-Левицького, 4.

Прийнято

31

Про надання громадській організації “Кримськотатарський культурний центр “Кримський дім у Львові“ в оренду нежитлових приміщень на вул. А.Тесленка, 4.

Прийнято

32

Про надання гр. Гарпашу П. В. в оренду нежитлових приміщень на вул. Золотій, 37.

Прийнято

33

Про надання Комунальному некомерційному підприємству “Стоматологічна поліклініка № 1“ в оренду нежитлових приміщень на просп. Червоної Калини, 57.

Прийнято

34

Про надання Музично-меморіальному музею Соломії Крушельницької у Львові в оренду нежитлових приміщень на вул. С. Крушельницької, 23.

Прийнято

35

Про надання ПАТ “Райффайзен Банк Аваль“ в оренду частини нежитлового приміщення.

Прийнято

36

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова на пл. Соборній, 17, пл. Ринок, 43, вул. Т. Копистинського, 16, вул. Замарстинівській, 71-а, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

Прийнято

37

Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Любінській, 102.

Відхилено

38

Про надання ЛКП “Варшавське-407“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Варшавській, 64. 

Прийнято

39

Про надання Львівській міській молодіжній громадській організації “Станиця Львів Пласту – Національної скаутської організації України“ в оренду нежитлових приміщень на  вул. І. Крип’якевича, 2 у м. Винники.

Прийнято

40

Про надання департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. Галицькій, 12 у м. Винники.

Прийнято

41

Про надання Установі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Личаківського району м. Львова в оренду нежитлових приміщень на вул. Пекарській, 22.

Прийнято

42

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.04.2017 № 1903 “Про надання благодійній установі “Реабілітаційний центр Українського католицького університету“ у довгострокове користування будівлі на вул. Пасічній, 39“.          

Прийнято

43

Про затвердження гр. Дяченко В. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. В. Липинського, 27.

Прийнято

44

Про продаж гр. Горбуновій Н. В. земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 61.

Прийнято

45

Про затвердження ЛМКП “Львівводоканал“ технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на вул. Пластовій, 13 та надання ЛКП “Зелене місто“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Пластовій, 13.

Прийнято

46

Про затвердження Львівському комунальному підприємству “Зелений Львів“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. М. Кривоноса. 

Прийнято

47

Про затвердження ТзОВ “Львівське автотранспортне підприємство 24662“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 280.

Прийнято

48

Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Академіка А.Сахарова, 78-а.

Прийнято

49

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.05.1999 № 244,  до договору оренди землі від 27.12.2012 № Л-1711 та про надання ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Личаківській, 150-152.

Прийнято

50

Про затвердження ПрАТ “Картонно-паперова компанія“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання земельних ділянок на вул. Ковельській, 109.

Прийнято

51

Про затвердження гр. Якубовичу Т. В. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на   вул. Бережанській, 5.

Прийнято

52

Про затвердження ПАТ “Галич-Авто“ та гр. Кривку О. Я. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 407.

Прийнято

53

Про продовження ТзОВ “Переробне підприємство “Промінь“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 16.

Прийнято

54

Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність земельних ділянок в обслуговуючому кооперативі “Садово-городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.     

Прийнято

55

Про надання гр. Лисиці О. Т. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Є. Коновальця, 21.

Відхилено

56

Про затвердження ТзОВ “Дизайн-студія “Ключ“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. І. Раковського, 24-а.      

Прийнято

57

Про затвердження ТзОВ “Семпер Захід“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на пл. Князя Святослава, 7-а.     

Прийнято

58

Про затвердження ТзОВ “Тригал“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Професора І. Ковалика, 12-б.         

Прийнято

59

Про затвердження ОСББ “Квітка-1“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. К. Мікльоша, 5-7.

Прийнято

60

Про затвердження ТзОВ “Гофер Україна“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 329.

Прийнято

61

Про затвердження гр. Колодці Я. І. технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок та надання земельної ділянки на вул. Стадників, 19 та надання гр. Колодці М. Я. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Стадників, 19.

Прийнято

62

Про затвердження гр. гр. Сороці І. Я., Кутянському А. Г., Волковій А. О. та Павлишину В. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Лисеницькій у дачному кооперативі “Сигнал-люкс“, ділянка № 39, № 40.

Відхилено

63

Про затвердження гр. Яремку О. З. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Конопницької, 13.

Прийнято

64

Про затвердження гр. Бомко В. В. проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Ярослава Мудрого, 7 та вул. С. Голубовича, 5.

Прийнято

65

Про затвердження релігійній організації “Курія Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Широкій (навпроти будинку № 100).

Прийнято

66

Про затвердження релігійній громаді Церкви адвентистів сьомого дня у м.Львові проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І. Багряного, 36-а, вул. І. Багряного, 38.

Прийнято

67

Про затвердження військовій частині 9507 Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 23, вул. Володимира Великого, 25.

Прийнято

68

Про затвердження гр. гр. Ощипко Л. М., Павлюк Г. М. та Павлюку М. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 214.

Відхилено

69

Про затвердження ПП “Ярина плюс“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 309.

Відхилено

70

Про внесення змін до договору оренди землі від 01.04.2015 № Ф-2590.

Прийнято

71

Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.03.2017 № 1741 “Про затвердження ТзОВ “Лемберг-Плаза Сервіс“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 157“ та договорів оренди землі від 24.04.2017 № Ш-3976 та від 24.04.2017 № Ш-3977.

Прийнято

72

Про продовження ТзОВ “Факро Львів“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 355-б.

Прийнято

73

Про продовження ФОП Хальфіній Л. О. терміну оренди земельної ділянки на просп. В. Чорновола, 67.

Прийнято

74

Про надання ТзОВ “Тібет“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 96.

Прийнято

75

Про надання ТзОВ “Рубікон Груп“ земельної ділянки на вул. В.Липинського, 36.

Прийнято

76

Про надання гр. гр. Радомській С. Й., Дарделлу Р. І. та Яворській О. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пекарській, 65.

Прийнято

77

Про надання ТзОВ “Прем’єр груп“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Пасічній, 162.

Прийнято

78

Про надання ОК “Житлово-будівельний кооператив “Виговського-29“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Виговського, 29.

Прийнято

79

Про надання ПрАТ “Трикотажна фірма “Промінь“ та ТзОВ “Трикотажна фабрика “Промінь“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Т. Шевченка, 31.

Прийнято

80

Про надання релігійній громаді Української православної Церкви Київського патріархату парафії Ікони Пресвятої Богородиці Скоропослушниці Личаківського району м. Львова дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. К. Левицького (навпроти будинку № 67-а).

Прийнято

81

Про надання ПрАТ “Квіти Львова“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 195.

Прийнято

82

Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.10.2016 № 1096 “Про надання ТзОВ “Софіт ЛВ“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 113“.

Прийнято

83

Про надання ФОП Перонь М. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 149-е.

Прийнято

84

Про надання гр. Бойко А. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л. Мацієвича (біля будинку № 52).

Прийнято

85

Про надання гр. Савинцю В. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Хімічній, 4-д.

Прийнято

86

Про надання ТзОВ виробничо-комерційній фірмі “Ром ЛТД“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Брюховицькій, 35.

Відхилено

87

Про надання гр. Баляшу О. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 45.

Відхилено

88

Про надання гр. гр. Семигородському В. В.,  Семигородській Г. В., Буряку А. А., Регеті Л. А., Регеті О. Р., Регеті Р. О., Наконечному Ю. Б., Наконечній І. І., Наконечному Б. Й. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хуторівці, 55.

Прийнято

89

Про затвердження гр. Сваричевській Ж. В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Старознесенській, 83.

Прийнято

90

Про затвердження гр. Гапон Г.-І. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Біговій,15.

Прийнято

91

Про відмову ТзОВ “Консалтингова компанія “Ампір“ у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Братів Міхновських, 32-а

Прийнято

92

Про надання гр. Галик Л. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Козацькій, 15.

Прийнято

93

Про надання гр. Корнійчуку А. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кримській, 10.

Прийнято

94

Про надання гр. Черняку Ю. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у 6-му Заозерному провулку.

Прийнято

95

Про затвердження ТзОВ “Парк Арена“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Стрийській, 121, вул. Стрийській, 131.

Прийнято

96

Про відмову ФОП Паньків О. І. у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. С. Петлюри, 47

Прийнято

97

Про погодження гр. Васильчак Г. Й. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній, 7. 

Прийнято

98

Про надання громадянам дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.

Прийнято

99

Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.

Прийнято

Додаткові питання

Д1

Про затвердження Угоди про внесення змін та викладення у новій редакції Кредитного договору від 13.06.2013 між Львівським міським комунальним підприємством “Львівтеплоенерго“ та Європейським банком реконструкції та розвитку та Угоди про внесення змін та викладення у новій редакції договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту від 19.11.2013 між Львівською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку

Прийнято

Д2

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м.Львова“.

Прийнято

Д3

Про надання одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю І групи з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції.

Прийнято

Д4

Про внесення змін до ухвали міської ради від 16.02.2012 № 1263 “Про затвердження міської, загальноукраїнської та міжнародної програми промоції“.

Прийнято

Д5

Про затвердження Програми навчання посадових осіб, працівників комунальних установ та депутатів Львівської міської ради на 2018 рік.

Прийнято

Д6

Про надання Головному управлінню Національної поліції у Львівській області в оренду нежитлових приміщень на вул. Генерала М. Тарнавського, 51. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.12.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

Д7

Про присвоєння середній загальноосвітній школі № 54 м.Львова імені Квітки Цісик.

Прийнято

Д8

Про присвоєння середній загальноосвітній школі № 87 м.Львова імені Ірини Калинець.

Прийнято

Д9

Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.07.2017 № 2284 “Про внесення змін до ухвали міської ради від 12.07.2012 № 1661 “Про затвердження Програми приватизації майна комунальної власності м. Львова на 2012-2014 роки“.

Прийнято

Д10

Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Лесі Українки, 15.

Прийнято

Д11

Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.03.2017 № 1727 “Про приватизацію способом викупу нежитлових приміщень на вул. Болгарській, 4“.

Прийнято

Д12

Про затвердження прокуратурі Львівської області проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Під Голоском.

Прийнято

Д13

Про розгляд питання затвердження ТзОВ “Девелопленд Груп“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на вул. І. Чмоли, 1.

ПрийнятоОпубліковано:
 22.12.2017