×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Результати голосування пленарного засідання 05.10.2017

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2017 рік.

Прийнято

2

Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова

Прийнято

3

Інформація про організацію фінансування робіт, які виконуються за кошти бюджету розвитку.

Вилучено

4

Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.03.2015 № 4496 “Про встановлення станцій громадського велопрокату“.

Прийнято

5

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“.

Прийнято

6

Про часткове звільнення ТзОВ “Метгал“ від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова.

Прийнято

7

Про укладення договору пожертви

Прийнято

8

Про передачу у власність Курії Львівської Архиєпархії Української греко-католицької Церкви квартири № 20-а на пл.Святого Юра,5.

Прийнято

9

Про погодження підписання меморандуму про співпрацю

Прийнято

10

Про надання ТзОВ “Галіція-Сервіс“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 2-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 27.04.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

11

Інформація про стан пасажирських перевезень та вирішення проблеми поводження з твердими побутовими відходами у м.Львові.

Заслухано

12

Інформація про роботу Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій та про призначення керівника цієї установи.

Заслухано

13

Інформація про стан реалізації проектів – переможців громадського бюджету м. Львова у 2016 році.

Заслухано

14

Про затвердження Положення про порядок проведення громадських слухань у м. Львові.

Прийнято

15

Про затвердження Положення про порядок проведення консультацій з громадськістю у м. Львові.

Прийнято

16

Про зміну типу та назви Львівського дошкільного навчального закладу ясел-садка № 131 Львівської міської ради Львівської області.

Прийнято

17

Про зміну типу та назви Львівського дошкільного навчального закладу ясел-садка № 18 Львівської міської ради Львівської області.

Прийнято

18

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення на вул. І. Горбачевського, 4а (вул. Моршинській, 1, вул. Моршинській, 3). 

Прийнято

19

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова теплових мереж на вул. Тракт Глинянський.

Прийнято

20

Про продовження установі “Квартира-музей Фаїни Петрякової“ договору оренди на приміщення квартири № 4 на вул. Д. Менделєєва, 14.

Прийнято

21

Про надання ЛКП “Сокільницьке“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Науковій, 55.

Прийнято

22

Про надання ЛКП “Сокільницьке“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Пулюя, 4.

Прийнято

23

Про надання Львівському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в оренду нежитлових приміщень.

Прийнято

24

Про внесення змін до ухвали міської ради від 18.05.2017 № 1992 “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які     підлягають приватизації способом продажу на аукціоні“.

Прийнято

25

Про внесення змін до ухвали міської ради від 18.05.2017 № 1994 “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні“.

Прийнято

26

Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.07.2017 № 2293 “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні (3 об’єкти: на вул. Городоцькій, 71, на вул. Роксоляни, 23, на вул. Б. Хмельницького, 177)“.

Прийнято

27

Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.06.2007 № 897 “Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади м. Львова“.

Прийнято

28

Про надання Львівському міському благодійному фонду “Сестри Даліли“ в оренду нежитлові приміщення на вул. Глибокій, 12.

Прийнято

29

Про списання заборгованості з орендної плати за користування нежитловим приміщенням на вул. М. Коперника, 5.

Відхилено

30

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Північній (ділянка 2-2) у промисловій зоні «Сигнівка».

Прийнято

31

Про резервування земельних ділянок для потреб міста.

Вилучено

32

Про надання ЛКП “Львівавтодор“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у промзоні “Сигнівка“ від вул. Північної до вул. Конюшинної.

Прийнято

33

Про надання ОК “Гаражно-будівельний кооператив “Приміський“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Північній.

Прийнято

34

Про надання ПАТ “Універсал Банк“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Навроцького, 27. 

Відхилено

35

Про затвердження ТзОВ “Бізнесресурс“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 359.

Прийнято

36

Про надання ТзОВ “Львівське торгово-виробниче підприємство “Господар“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 230.

Відхилено

37

Про надання ЛМКП “Львівтеплоенерго“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пластовій.

Прийнято

38

Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Широкій, 97.

Прийнято

39

Про надання ПрАТ “Картонно-паперова компанія“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Ковельській, 109.

Прийнято

40

Про затвердження ГБК “Антей“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Майданній - проектованій вулиці.

Прийнято

41

Про продовження ТзОВ “Наша безпека“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Роксоляни, 43.

Прийнято

42

Про внесення змін до ухвали міської ради від 01.07.2016 № 738 “Про надання ПАТ “Укртелеком“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. С. Смаль-Стоцького, 13“.

Прийнято

43

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.05.1999 № 244,  до договору оренди землі від 27.12.2012 № Л-1711 та про надання ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Личаківській, 150-152.

Перенесено

44

Про затвердження ТзОВ “Харальд Біндер Калчурал Ентерпрайзис“ проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового призначення) та надання земельних ділянок на вул. Новознесенській, 1, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Механічній, 5.

Прийнято

45

Про затвердження ТзОВ “Житлово-будівельна компанія “Ваш Дім“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній (СТ “Геолог“).

Відхилено

46

Про затвердження гр. Шміліховському А. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 18.

Прийнято

47

Про затвердження ФОП Кахняку М. І. та Кушлі З. В. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Циганівці, 12.

Прийнято

48

Про затвердження гр. Хороз Г. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 95.

Прийнято

49

Про затвердження гр. гр. Собенку Б. М., Собенко У. Б. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки і надання земельних ділянок на вул. І. Франка, 20, вул. І. Франка, 20-а.

Прийнято

50

Про затвердження гр. Кобельчук В. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки на вул. Старознесенській, 21.

Відхилено

51

Про затвердження гр. Грицай К. Я. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тарасівській (навпроти будинку № 57).

Відхилено

52

Про розгляд питання затвердження гр. Марків Л. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у 4-му Заозерному провулку, 15.

Вилучено

53

Про розгляд питання затвердження гр. гр. Хоміку І. О. та Хомік О. С. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки № 26 в обслуговуючому кооперативі “Садовому товаристві “Будівельник 1“ в урочищі Голоско.

Відхилено

54

Про затвердження гр. Александровському О. В. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки № 38 в обслуговуючому кооперативі “Садовому товаристві Будівельник-1“ в урочищі Голоско.

Прийнято

55

Про розгляд питання затвердження гр. Пелеху В. В. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки № 41 в обслуговуючому кооперативі “Садовому товаристві “Будівельник 1“ в урочищі Голоско.

Відхилено

56

Про розгляд питання затвердження гр. гр. Пелеху О. В. та Федик-Пелех М.В. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки № 42 в обслуговуючому кооперативі “Садовому товаристві “Будівельник 1“ в урочищі Голоско.

Відхилено

57

Про розгляд питання затвердження гр. Васіку Д. І. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки № 47 в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство “Будівельник-1“ в урочищі Голоско.

Відхилено

58

Про розгляд питання затвердження гр. Федьків О. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Здоров’я, 9.

Відхилено

59

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.04.2017 № 1928 “Про продовження ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 226-а“.

Перенесено

60

Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2010 № 3725 “Про затвердження переліку та меж скверів Шевченківського району м. Львова“.

Прийнято

61

Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2010 № 3725 “Про затвердження переліку та меж скверів Шевченківського району м. Львова“.

Прийнято

62

Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2010 № 3725 “Про затвердження переліку та меж скверів Шевченківського району м. Львова“.

Прийнято

63

Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.04.2016 № 449 “Про продовження фізичній особі-підприємцю Стахурі Л. Й. терміну оренди земельної ділянки на вул. Я. Гашека, 18-а“.

Прийнято

64

Про внесення змін до ухвали міської ради від 09.02.2017 № 1543 “Про надання ПП “Ріелті-груп“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 147“.

Прийнято

65

Про внесення змін до ухвали міської ради від 03.03.2017 № 1679 “Про надання МПП “Атом“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Городоцькій, 174“.

Прийнято

66

Про внесення змін до ухвал міської ради від 01.12.2016 № 1311 та від 03.03.2017 № 1630.

Прийнято

67

Про внесення змін до договору оренди землі від 17.04.2008 № С-1025.

Відхилено

68

Про використання земельної ділянки на вул. Сигнівці, 3, яка перебуває в оренді гр. Марковського І. Й., для суспільних потреб.

Прийнято

69

Про припинення дії договорів про встановлення земельних сервітутів від 23.12.2013 № С-с-243 та від 23.12.2013 № Ш-с-293, та скасування ухвал міської ради від 21.11.2013 № 2878 та від 21.11.2013 № 2927.

Прийнято

70

Про розірвання договору оренди землі від 18.10.2010 № Ф-1545.

Прийнято

71

Про припинення дії договору оренди землі від 01.08.2011 № Ф-1856.

Прийнято

72

Про продовження ТзОВ “Дельта-2“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Княгині Ольги – вул. Науковій, 30.

Прийнято

73

Про розгляд питання продовження суб’єкту підприємницької діяльності – фізичній особі Ігнат Н. С. терміну оренди земельної ділянки на вул. Пасічній, 62.

Відхилено

74

Про розгляд питання продовження ТзОВ “Юніко-Інвест“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Угорській, 14.

Відхилено

75

Про відмову ФОП Овсянніковій Т. Є. у продовженні терміну оренди земельної ділянки на пл. Липневій, 1

Прийнято

76

Про затвердження ОСББ “Балтійське 19“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Балтійській, 19

Прийнято

77

Про надання ПП “ІКФ “Інтехна-Львів“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо об'єднання земельної ділянки на вул. Г.Кузневича, 16-а.

Прийнято

78

Про надання ТзОВ “Ізок“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Антоновича, 31.

Перенесено

79

Про надання ТзОВ “ТКД-Постач“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на  вул. Личаківській, 31-33.

Перенесено

80

Про надання ОСББ “На Франка“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. І. Франка, 153.

Перенесено

81

Про надання ОСББ “Червона Калина-22“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 22. 

Відхилено

82

Про надання ТзОВ НВЦ “Євродім“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Г. Кузневича, 5.

Прийнято

83

Про надання гр. Кульбі А. Є. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки земельної ділянки на вул. Академіка М. Возняка, 3.

Відхилено

84

Про надання ФОП Ніколайчуку Я. Я. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 354-а.

Відхилено

85

Про надання гр. Собко Т. Й. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 387 (біля церкви).

Прийнято

86

Про надання гр. Кравчуку М. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Полтв’яній, 20.

Відхилено

87

Про надання гр. Дрізду І. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тростинній, 1.

Відхилено

88

Про розгляд питання надання ТзОВ “НВП “Тріада“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  вул. В.Антоновича, 74.

Відхилено

89

Про розгляд питання надання ТзОВ “АТБ-інвест“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Вернадського, 22.

Відхилено

90

Про розгляд питання надання ТзОВ “Консалтингова компанія “Ампір“ дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Братів Міхновських, 32-а.

Перенесено

91

Про розгляд питання надання гаражно-будівельному кооперативу “Ряснянський автомобіліст“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Конвеєробудівників, 7.

Відхилено

92

Про надання ПП “Зелемінь“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 113-б.

Прийнято

93

Про надання ТзОВ “Віміс-Інвест“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. М. Пимоненка, 2.

Прийнято

94

Про відмову гр. Ізотову О. А. у наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Пекарській, 53.

Прийнято

95

Про надання гр. Антонишин О. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Хуторівці.

Прийнято

96

Про відмову гр. Унгуріян О. В. у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л. Ганкевича, 9

Прийнято

97

Про розгляд питання надання гр. Скробко А. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Каховській, 19.

Відхилено

98

Про розгляд питання надання гр. Огоновському І. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В.Кубійовича, 2 та вул. В. Кубійовича, 2-б.

Відхилено

99

Про надання гр. Антошківу О. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Яловець, 35-б.

Прийнято

100

Про надання ФОП Дмитрієву В. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Садовій, 2/4.

Прийнято

101

Про надання гр. Павлось Г. Є. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки на вул. Маршалківці (біля будинку № 3).

Прийнято

102

Про розгляд питання надання гр. Матвіїшин Н. М. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки у садівничому кооперативі “Приозерний-Голоско“ в урочищі Голоско.

Відхилено

103

Про розгляд питання надання гр. Заставній І. М. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки у садівничому кооперативі “Приозерний-Голоско“ в урочищі Голоско.

Відхилено

104

Про надання гр. Служалі О. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Майданній.

Прийнято

105

Про розгляд питання надання гр. Черняку Ю. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у 6-му Заозерному провулку.

Відхилено

106

Про розгляд питання надання гр. Малейко Л. А. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Сухій, 27.

Відхилено

107

Про відмову гр. Пришляк Н. І. у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній (біля будинку № 47)

Прийнято

108

Про відмову гр. Коваліву Д. І. у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній (біля будинку № 47)

Прийнято

109

Про розгляд питання погодження гр. Васильчак Г. Й. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній, 7.

Відхилено

110

Про скасування ухвали міської ради від 04.10.2016 № 1073 “Про відмову ТзОВ “Магнат-РР“ у продовженні терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 367/2“ та  продовження ТзОВ “Магнат-РР“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 367/2.

Відхилено

111

Про відмову обслуговуючому кооперативу “Садове товариство “Здоров’я РЕМА“ та громадянам (членам обслуговуючого кооперативу “Садове товариство “Здоров’я РЕМА“) у погодженні місця розташування земельних ділянок та наданні дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі Збоїща

Прийнято

Додаткові питання

Д1

Про затвердження Концепції індустріального парку "Сигнівка".

Прийнято

Д2

Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 785 "Про встановлення активних телекомунікаційних розподільчих шаф ПАТ "Укртелеком".

Прийнято

Д3

Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.07.2017 № 2284.

Прийнято

Звернення Ради

1

Звернення до Голови Верховної Ради України,  Прем'єр-міністра України щодо надання Львівській міській раді повноважень в частині визначення перспектив та напрямів розвитку професійно-технічних закладів освіти та самостійного визначення нормативів їх матеріально-технічного і фінансового забезпечення та сприяння у прийнятті рішення щодо передачі професійно-технічних навчальних закладів у комунальну власність - Об'єднання "Самопоміч".

Прийнято

2

Звернення до Президента України  щодо присвоєння Степану Бандері та Роману Шухевичу звання Героїв України - ВО "Свобода".

Прийнято

Протокольні доручення Ради

1

Заступнику міського голови з фінансово-економічних питань, Юридичному департаменту, КУ Інституту міста щодо організації просвітницьких заходів на екологічну тематику – І.Оршак

Прийнято
2 Виконавчому комітету щодо ситуації з перевізниками у м. Львові – О. Доскіч Прийнято
3

Департаменту житлового господарства та інфраструктури щодо руху великогабаритного транзитного транспорту у м. Львові – М. Дідух

Прийнято
4 Департаменту житлового господарства та інфраструктури щодо виготовлення та встановлення таблички з назвою музею «Квартира-музей Фаїни Петрякової» – Л. Босаневич Прийнято
5 Управлінню земельних ресурсів, юридичному департаменту щодо напрацювання механізму відшкодування у міський бюджет недоотриманих коштів за землекористування ТзОВ «Євродім» – О. Посипанко Прийнято
6 Управлінню земельних ресурсів щодо обслуговуючого кооперативу “Садове товариство “Здоров’я РЕМА“   – Т.Чолій, А.Карбовник Прийнято

 

Опубліковано: 05.10.2017