Версія для друку

Результати голосування пленарного засідання 20.07.2017

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Про затвердження порядку денного 9-ї сесії Львівської міської ради 7-го скликання.

Прийнято

2

Про звіт про роботу виконавчих органів міської ради за 2016 рік

Відхилено

3

Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2017 рік.

Відхилено

4

Інформація про стан вирішення проблеми поводження з твердими побутовими відходами у м.Львові.

 

5

Про  внесення змін до ухвали міської ради від 29.06.2017 № 2163  “Про організацію вивезення твердих побутових відходів у м. Львові на період до 30.06.2019“

Прийнято

6

Про  внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.

Прийнято

7

Про затвердження Програми “Львів науковий“ на 2017-2018 роки.

Прийнято

8

Про виділ з ЛКП “Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс“ нового комунального підприємства.

Відхилено

9

Про  надання ТзОВ “Галіція-Сервіс“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 2-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 27.04.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

10

Про затвердження ТзОВ “Данко-два“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І. Миколайчука, 38. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 29.06.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд)

Вилучено

11

Про погодження гр. Партаку Л. Р. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній (навпроти будинку № 6). (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 29.06.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд)

Відхилено

12

Про  прийняття у власність територіальної громади м. Львова каналізаційних мереж з подальшою передачею на баланс ЛМКП “Львівводоканал“.

Прийнято

13

Про  внесення змін до ухвали міської ради від 12.07.2012 № 1661 “Про затвердження Програми приватизації майна комунальної власності м. Львова на 2012-2014 роки“.

Прийнято

14

Про  надання комунальній установі "Львівський міський центр приватизації державного житлового фонду" нежитлових приміщень в оренду на вул. М. Грушевського, 16.

Прийнято

15

Про надання ПНВК "Школа-гімназія" в оренду нежитлових приміщень на вул. Личаківській, 148.

Прийнято

16

Про внесення змін до ухвал міської ради від 20.10.2016 № 1125 "Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні".

Відхилено

17

Про надання управлінню державної реєстрації в оренду нежитлових приміщень на вул. Залізничній, 28.

Прийнято

18

Про надання управлінню соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул.  М. Щепкіна, 4.

Прийнято

19

Про надання ЛКП “Львівське конференц-бюро“ в оренду нежитлових приміщень на пл. Ринок, 1.

Прийнято

20

Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на пл. Ринок, 42.

Відхилено

21

Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом аукціону

Прийнято

22

Про  затвердження переліку об'єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

Прийнято

23

Про  затвердження переліку об'єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

Прийнято

24

Про  затвердження переліку об'єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

Прийнято

25

Про  надання ЛКП "Агенція ресурсів Львівської міської ради" в оренду нежитлових приміщень на пл. Галицькій, 15.

Відхилено

26

Про надання громадській організації "Львівська міська організація ветеранів Афганістану, учасників антитерористичної операції, інших локальних війн" в оренду нежитлових приміщень на вул. Городницькій, 31.

Прийнято

27

Про  надання Установі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Личаківського району м. Львова в оренду нежитлових приміщень.

Прийнято

28

Про  надання ЛКП "Інститут просторового розвитку" в оренду нежитлових приміщень на вул. Староєврейській, 7-а.

Відхилено

29

Про  надання комунальній реабілітаційній установі змішаного типу "Львівський міський центр реабілітації "Джерело" в оренду нежитлових приміщень на вул. Роксоляни, 23.

Прийнято

30

Про  внесення змін до договору оренди нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) від 16.08.2013 №Ф-8736- 13.

Відхилено

31

Про  внесення змін до договорів оренди нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) від 05.05.2017 №Л-10616- 17 та від 02.08.2008 №Г-6274- 8.

Прийнято

32

Про  надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки  земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Солом’янці, 12, яка підлягає продажу гр. гр. Бенько Л. В. та  Бачик Л. Т.

Прийнято

33

Про продаж ПрАТ "РБУ Галич" земельної ділянки на вул. Городоцькій, 23.

Відхилено

34

Про затвердження ЛКП “Львівсвітло“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 337.

Прийнято

35

Про затвердження ЛКП “Рембуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Під Голоском.

Прийнято

36

Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пилипа Орлика.

Прийнято

37

Про надання ЛМКП “Львівтеплоенерго“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пластовій (від ділянки ЛМКП “Львівводоканал“ до ділянки ЛМКП “Львівтеплоенерго“)

Прийнято

38

Про  надання ОК “Гаражно-будівельний кооператив “Патріоти АТО“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки на вул. Є. Олесницького.

Прийнято

39

Про затвердження ТзОВ “Єврольвів“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Під Голоском, взамін земельної ділянки на вул. І. Богуна, 11, яка вилучена для суспільних потреб.

Прийнято

40

Про затвердження вищому навчальному закладу “Львівський кооперативний коледж економіки і права“ технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Золотій, 6, вул. Золотій, 10, вул. Клепарівській, 11.

Прийнято

41

Про затвердження гр. Сюсялюк Л. Я. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  вул. Польовій, 19.

Відхилено

42

Про затвердження гр. Штокалу Р. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 313.

Прийнято

43

Про  затвердження ОСББ “Майорівка, 6“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки вул. Майорівці, 6.

Відхилено

44

Про затвердження Львівському обласному кооперативному міжгосподарському об'єднанню по агропромисловому будівництву “Львівоблагропромбуд“  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Під Голоском (навпроти будинку № 19), ділянка 3.

Прийнято

45

Про затвердження релігійній громаді Української автокефальної православної Церкви парафії вмч. Пантелеймона Франківського району м. Львова технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Княгині Ольги - вул. Академіка А. Сахарова.

Прийнято

46

Про затвердження гр. гр. Вей Л. В. та Тарнаві Л. І. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Білогорщі, 4.

Прийнято

47

Про затвердження гр. гр. Тишику В. П., Волосатову О. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Я. Гніздовського, 2.

Прийнято

48

Про затвердження гр. Ткачу Ю. М. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки № 35 у кооперативному садівничому товаристві “Голоско-Фтизіатр“ в урочищі Голоско.

Прийнято

49

Про затвердження гр. Федьків О. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Здоров’я, 9.

Відхилено

50

Про затвердження ТзОВ “Провесінь-Агроінвест“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Тракт Глинянський, 152.

Відхилено

51

Про  затвердження ОК “ЖБК “Парус парк“ та ТзОВ “Екран“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Робітничій, 1.

Прийнято

52

Про затвердження ПП “Кантрансбуд“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Тернопільській, 8-в.

Прийнято

53

Про  затвердження ОСББ “На Ковельській, 63“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Ковельській, 63.

Вилучено

54

Про затвердження гр. Білоусу А. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки на вул. Круглій.

Прийнято

55

Про затвердження гр. Мельському П. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки на вул. Круглій.

Прийнято

56

Про затвердження гр. Міклушці Г. Ю. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміни цільового призначення земельної ділянки) в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство “Будівельник 1“ в урочищі Голоско.

Прийнято

57

Про  затвердження гр. Біляк М. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 33 в обслуговуючому кооперативі “Садово-городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.

Прийнято

58

Про затвердження гр. Сеньків О. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 42 в обслуговуючому кооперативі “Садово-городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.

Прийнято

59

Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.12.2016 № 1453 “Про погодження громадянам (членам городнього товариства “Малі Голоски“) місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі Голоско“ .

Прийнято

60

Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.12.2016 № 1453 “Про погодження громадянам (членам городнього товариства “Малі Голоски“) місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі Голоско“. 

Прийнято

61

Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.10.2016 № 1097 “Про надання гр. Устіновій Н. Ю. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Генерала Т. Чупринки, 96“.

Прийнято

62

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.08.2015 № 5096 “Про погодження релігійній громаді Української греко-католицької Церкви парафії св. Климентія у м. Львові місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Генерала Т. Чупринки, 70“.

Прийнято

63

Про внесення змін до договору оренди землі від 15.09.2011 № Л-1444.

Прийнято

64

Про продовження гр. гр. Бавровській О. Є., Нарембі М. В. терміну оренди земельної ділянки на вул. Солом'янці, 11.

Прийнято

65

Про продовження ФОП Дорощуку Т. М. терміну оренди земельної ділянки на вул. Стрийській – вул. Трускавецькій.

Прийнято

66

Про розгляд питання внесення змін до ухвали міської ради від 15.09.2016 № 1014 “Про надання ТзОВ “Перехрестя“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Поліській, 2“.

Відхилено

67

Про продовження ТзОВ НВФ “Орус“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Т. Шевченка, 317-б.

Відхилено

68

Про продовження гр. Рибаку С. В. терміну оренди земельної ділянки на вул. Д. Чижевського, 85.

Прийнято

69

Про розгляд питання продовження ТзОВ “Торгова компанія “Система“ терміну оренди земельної ділянки на  вул. Ковельській, 109-б.

Відхилено

70

Про розгляд питання продовження гр. Пацевко І. П. терміну оренди земельної ділянки на вул. Кримській, 71-в.

Відхилено

71

Про надання гр. Булі Л. Ф. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 286.

Прийнято

72

Про надання ФОП Дмитрієву В. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Садовій, 2/4.

Відхилено

73

Про надання гр. Вовку С. В. земельної ділянки на вул. Богданівській, 42/8.

Прийнято

74

Про надання гр. Новосад Г. Р. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Винниця, 43.

Перенесено

75

Про надання ТзОВ “Провесінь-Агроінвест“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  вул. Тракт Глинянський, 152.

Перенесено

76

Про надання гаражно-будівельному кооперативу “Ряснянський автомобіліст“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Конвеєробудівників, 7.

Відхилено

77

Про розгляд питання надання ТзОВ “Консалтингова компанія “Ампір“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Братів Міхновських, 32-а.

Відхилено

78

Про розгляд питання надання ТзОВ “Ромзен“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Науковій, 10-а.

Відхилено

79

Про розгляд питання надання ТзОВ “Ромзен“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Науковій, 29.

Відхилено

80

Про  розгляд питання надання ТзОВ “Ромзен“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Дністерській, 1-а.

Відхилено

81

Про  внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2015 № 4820 “Про продовження ПАТ “Укртелеком“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Городоцькій, 284“.

Відхилено

82

Про розгляд питання продовження ПАТ “Укртелеком“ терміну оренди земельних ділянок на вул. П. Дорошенка, 43.

Відхилено

83

Про надання ПАТ “Укртелеком“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 352.

Відхилено

84

Про надання ПАТ “Укртелеком“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Виговського, 29-а.

Відхилено

85

Про  надання ПАТ “Укртелеком“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Торф’яній, 25.

Відхилено

86

Про  продовження ФОП Овсянніковій Т. Є. терміну оренди земельної ділянки на пл. Липневій, 1.

Відхилено

87

Про  надання обслуговуючому кооперативу “Вілла Варшава“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Варшавській, 54.

Прийнято

88

Про надання ОСББ № 34-а по вул. І. Пулюя у м. Львові “Оселя-2“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Пулюя, 34-а.

Відхилено

89

Про надання ПАТ “Альфа-Банк“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Науковій, 30-а.

Відхилено

90

Про надання ТзОВ “АТБ-інвест“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Вернадського, 22.

Відхилено

91

Про надання ТзОВ “Віміс-Інвест“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. М. Пимоненка, 2.

Відхилено

92

Про надання гр. Пущак Л. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. С. Мельничука, 23.

Прийнято

93

Про надання гр. Гупалу С. Ф. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   № 2-81 у садівничому кооперативі “Самоцвіти“ в урочищі Голоско.

Прийнято

94

Про надання гр. Гурняк Я. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Поштовій, 2.

Відхилено

95

Про надання гр. Шейгец Л. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 2-91 у садівничому кооперативі “Самоцвіти“ в урочищі Голоско.

Відхилено

96

Про надання гр. Іванусі К. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стадників.

Прийнято

97

Про  розгляд питання надання ОСББ “Віллаліон“  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Франка, 112.

Відхилено

98

Про надання ОСББ “Сріблисте“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кримській, 47.

Прийнято

99

Про надання гр. Ізотову О. А. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Пекарській, 53.

Відхилено

100

Про скасування ухвали міської ради від 04.10.2016 № 1073 “Про відмову ТзОВ “Магнат-РР“ у продовженні терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 367/2“ та  продовження ТзОВ “Магнат-РР“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 367/2.

Перенесено

101

Про розгляд питання продовження ТзОВ “Харчовик“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 309.

Відхилено

102

Про розгляд питання надання гр. Антонишин О. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Хуторівці.

Відхилено

103

Про розгляд питання погодження гр. Кухті К. М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М.Драгана, 10-а.

Відхилено

Додаткові питання

Д1

Про внесення змін до ухвал міської ради від 29.06.2017 № 505 та від 14.07.2016 № 777

Відхилено

Д2

Про створення комунальних некомерційних підприємств “Стоматологічна поліклініка“

Прийнято

Д3

Про внесення змін до ухвали міської ради від 06.04.2017 № 1809 “Про затвердження Програми “Успішний педагог на 2017 рік“

Прийнято

Д4

Про внесення змін до ухвали міської ради від 06.07.2006 № 78 та втрату чинності ухвали міської ради від 08.06.2017 № 2060

Прийнято

Д5

  Про внесення змін до ухвали міської ради від 15.05.2014 № 3418 “Про передачу вулично-дорожньої мережі вздовж трамвайної лінії до житлового масиву Сихів з балансу Галицької та Сихівської районних адміністрацій на баланс Львівського комунального підприємства “Львівавтодор“

Прийнято

Д6

Про затвердження передавального акта ЛКП “Центр земельного кадастру та землеустрою“

Прийнято

Д7

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова інженерних об’єктів та передачу їх ОСББ “Білий-Дім“

Прийнято

Д8

Про втрату чинності пунктів 2, 3, 4 ухвали міської ради від 30.05.2013 № 2332 “Про внесення змін до ухвали міської ради від 28.02.2008 № 1579“

Прийнято

Д9

Про прийняття матеріалів технічної інвентаризації, реєстрових книг, архівних справ щодо об’єктів нерухомого майна, які знаходяться на території м. Львова

Відхилено

Д10

. Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.12.2016 № 1374 “Про затвердження Програми навчання посадових осіб та депутатів Львівської міської ради на 2017 рік“

Прийнято

Звернення Ради

1

Щодо забезпечення медикаментами громадян, які страждають на легеневу артеріальну гіпертензію

Прийнято

Доручення Ради

1

Щодо утворення комісії для вирішення питання стосовно забудови земельної ділянки в районі вулиць Б. Грінченка, Мідної, Б. Хмельницького

Прийнято

 

 

Оприлюднено: 20.07.2017