×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 68
Неможливо завантажити XML-файл
П'ятниця, 26 травня 2017 03:00

Результати голосування пленарного засідання 18.05.2017-25.05.2017

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2017 рік.

Прийнято

2

Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.

Прийнято

3

Про затвердження Кредитного договору від 17.11.2016, укладеного між ЛКП “Львівавтодор“ та Європейським банком реконструкції і розвитку та Договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту від 27.04.2017, укладеного між Львівською міською радою та Європейським банком реконструкції і розвитку.

Прийнято

4

Про затвердження Договору про забезпечення надання комунальних послуг у сфері водопостачання та водовідведення (сервісної угоди) між Львівською міською радою та Львівським міським комунальним підприємством “Львівводоканал“.

Прийнято

5

Про затвердження об'єкта інвестування – підземного багаторівневого майданчика для паркування на пл. Є. Петрушевича.

Прийнято

6

Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2015 № 4956 та затвердження інвестиційного проекту “Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору“, Положення про умови проведення конкурсу з вибору інвестора для реалізації інвестиційного проекту “Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору“ та переліку істотних умов інвестиційного договору та інших зобов’язань, умов оренди об’єкта інвестування.

Прийнято

7

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“.

Прийнято

8

Про затвердження Тимчасового положення про місцеві ініціативи у м. Львові.

Прийнято

9

Про продовження ПП “Львів-Стиль“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Коломийській, 7. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 06.04.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

10

Про надання гр. Саврук Л. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. А. Рудакі. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 06.04.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

11

Про надання гр. Ізюмовій Н. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Орній, 3-а.(Ухвала прийнята на пленарному засіданні 06.04.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

12

Про зміну гр. Яворській О. М. цільового призначення земельної ділянки та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Панаса Мирного.(Ухвала прийнята на пленарному засіданні 06.04.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

13

Про надання ТзОВ “Галіція-Сервіс“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 2-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 27.04.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

14

Про надання ТзОВ НТП “Львівські захисні технології“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. С.Смаль-Стоцького, 11. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 27.04.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

15

Про викуп у ТзОВ “Три Корони Девелопмент“ для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна – роздягальні для спортсменів та споруди стадіону на вул. Городоцькій, 207.

Прийнято

16

Про внесення змін до ухвали міської ради від 09.02.2017 № 1467 “Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь“.                      

Відхилено

17

Про зміну назви Львівської середньої загальноосвітньої школи східних мов I-III ступенів.

Прийнято

18

Про зміну типу та назви Львівського навчально-виховного комплексу садок-школа “Любисток“.

Прийнято

19

Про затвердження Програми підтримки обдарованої молоді м. Львова.

Прийнято

20

Про реорганізацію вечірньої (змінної) середньої загальноосвітньої школи  № 28 м. Львова.

Прийнято

21

Про внесення змін до ухвали міської ради від 01.12.2016 № 1267 “Про затвердження Програми розвитку шахів у загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова на 2017-2020 роки“.

Прийнято

22

Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 788 “Про затвердження Міської цільової програми співфінансування придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа на період 2016-2025 роки“.

Прийнято

23

Про передачу вул. Чернівецької з кільцемрозвороту трамвая та вул. Личаківської (відвул. І. Мечникова до вул. Пасічної) з кільцем розвороту трамвая на баланс ЛКП “Львівавтодор“.

Прийнято

24

Про надання в оренду нежитлових приміщень ЛКП “Господар“.

Прийнято

25

Про надання прокуратурі Львівської області в оренду нежитлових приміщень на вул. І.Виговського, 34.

Відхилено

26

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

Прийнято

27

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

Прийнято

28

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

Прийнято

29

Про затвердження Порядку продажу земельних ділянок комунальної власності та нарахування орендної плати за землю у м. Львові.

Прийнято

30

Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.01.2012 № 1163 “Про затвердження переліку та меж скверів Галицького району м. Львова“.

Прийнято

31

Про внесеннязмін до ухвалиміської ради від 26.01.2012 № 1163 “Про затвердження переліку та меж скверів Галицького району м. Львова“.

Прийнято

32

Про надання Франківській районній адміністрації дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. І. Богуна, 11 для збереження та використання скверу.

Прийнято

33

Про надання Шевченківській районній адміністрації дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на розі вул. Варшавської  - вул. Соснової для збереження та використання скверу.

Перенесено

34

Про продаж ПП ЮФ “Аміда“ земельноїділянки на вул. М. Некрасова, 36.

Прийнято

35

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Гетьмана І. Мазепи, 15-б для продажу на земельних торгах (аукціоні).

Прийнято

36

Про затвердження ДП “Львівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою“ та Головному управлінню статистики у Львівській області технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на просп. В. Чорновола, 4.

Прийнято

37

Про затвердження ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Стрийській, 330-б.

Відхилено

38

Про затвердження ОСББ “Власна“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на  вул. Є. Милорадович, 11.

Прийнято

39

Про затвердження ЛКП “Агенція ресурсів Львівської міської ради“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. С. Петлюри (біля будинку № 11-б) – вул. Садовій.

Прийнято

40

Про затвердження ТзОВ “Лактос Україна“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. В. Навроцького, 33.

Прийнято

41

Про затвердження ТзОВ “Простір плюс“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Стрийській,121-б, 121-в, 121-г.

Прийнято

42

Про затвердження гр. Збирко О. І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 67-а.

Прийнято

43

Про затвердження гр. Вальку С. В. Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Ковельській, 109-б.

Прийнято

44

Про затвердження громадянам-членам обслуговуючого кооперативу “Садово-городнєтовариство “Дружба-Збоїща“ та обслуговуючому кооперативу “Садово-городнєтовариство “Дружба-Збоїща“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі “Збоїща“.

Прийнято

45

Про розгляд питання затвердження ПрАТ “Квіти Львова“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Стрийській, 127.

Прийнято

46

Про розгляд питання затвердження гр. Возній М. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Київській, 3/5.

Відхилено

47

Про розгляд питання затвердження гр. Ковальчук О. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Стрийській, 234-а.

Відхилено

48

Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.12.2016 № 1400 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Братів Климових, 12“.

Прийнято

49

Про внесення змін до ухвали міської ради від 15.09.2016 № 1014 “Про надання ТзОВ “Перехрестя“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Поліській, 2“.

Відхилено

50

Про внесення змін до ухвали міської ради від 13.12.2012 № 1991 “Про передачу членам обслуговуючого кооперативу “Садове товариство “Медик“ земельних ділянок в урочищі Збоїща“.

Прийнято

51

Про розірвання договору оренди землі від 01.04. 2016 №С-4281.

Прийнято

52

Про розірвання договору оренди землі від 01.04.2015 № Ф-2584.

Прийнято

53

Про продовження ТзОВ “Галпроектмонтаж“ терміну оренди земельної ділянки на  вул. Богданівській, 42/16, вул. Богданівській, 42/17.

Прийнято

54

Про продовженняТзОВ “Ангеліка“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Личаківській, 84-б.

Прийнято

55

Про продовження ТзОВ кафе “Затишок-1“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 34.

Відхилено

56

Про продовження ТзОВ “Ресторан “Високий замок“ терміну оренди земельної ділянки на вул. М. Кривоноса, 39-а.

Прийнято

57

Про продовження ПП “Сервіс-Аутдор“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 93-а.

Прийнято

58

Про продовження ТзОВ “Львівська база медичної техніки“ терміну оренди земельної ділянки на  вул. Данила Апостола, 8.

Прийнято

59

Про продовженняТзОВ “Азов-Тур“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Володимира Великого, 16.

Прийнято

60

Про продовженняТзОВ “ПМК-586“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Богданівській, 42/5, вул. Богданівській, 42/10.

Прийнято

61

Про продовження гр. Хмурі Б. Г. терміну оренди земельної ділянки на вул. Бродівській, 7.

Прийнято

62

Про продовження ФОП Міщенко М. А. терміну оренди земельної ділянки на вул. Роксоляни, 24.

Прийнято

63

Про продовження ФОП Бацик О. Я. терміну оренди земельної ділянки на  вул. Новознесенській, 55.

Прийнято

64

Про розгляд питання продовження ТзОВ “Харчовик“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 309.

Відхилено

65

Про продовження кооперативу “Добробут-АЗК“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 135.

Відхилено

66

Про надання підприємству об’єднання громадян “Львівське учбово-виробниче підприємство “Львівського учбово-виробничого об’єднання українського товариства сліпих“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Замарстинівській, 135.

Перенесено

67

Про наданняТзОВ “Юджин-люкс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городоцькій, 359.

Прийнято

68

Про надання ПП “Інтерторгцентр“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городоцькій, 359.

Прийнято

69

Про наданняТзОВ “РК “Євротек“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городоцькій, 359.

Прийнято

70

Про надання гр. Осипчуку С. А. у суборенду земельної ділянки на вул. Очаківській, 4.

Прийнято

71

Про надання гр. Бочарову К. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Генерала Т.Чупринки,129.

Прийнято

72

Про надання гр. Служалі О. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Майданній.

Відхилено

73

Про надання гр. Бернацькій М. Я. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Глибокій, 5.

Вилучено

74

Про надання ПАТ “Львівський інструментальний завод“ дозволу на виготовлення технічної документаціїі з землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 170.

Перенесено

75

Про надання ТзОВ “НВП “Тріада“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  вул. В. Антоновича, 74.

Відхилено

76

Про надання ТзОВфірмі “Овал“ дозволу на виготовлення технічної документаціїі зземлеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Академіка А. Сахарова, 33.

Прийнято

77

Про наданняТзОВ “Галтехавто-Сервіс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Залізняка, 13.

Відхилено

78

Про наданняТзОВ “Галтехавто-Сервіс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Залізняка, 13-а.

Відхилено

79

Про наданняТзОВ “Бусол“ земельної ділянки на  вул. Садовій, 2-в.

Відхилено

80

Про надання ОСББ “Зелена 69А“ дозволу на виготовлення технічної документаціїі з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Зеленій, 69-а та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 69-а.

Прийнято

81

Про надання гр. Примаку О. Ю. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Вишенського, 18.

Відхилено

82

Про надання гр. Гибі М. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у районі Винниківського озера в ДК “Відпочинок Люкс“.

Відхилено

83

Про надання гр. Ізотову О. А. дозволу на виготовлення технічної документаціїі з землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Пекарській, 53.

Відхилено

84

Про надання гр. Кузику Р. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. С. Мельничука, 23.

Перенесено

85

Про надання гр. Антошківу О. В. дозволу на виготовлення технічної документаціїі з землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Яловець, 35-б.

Відхилено

86

Про надання гр. Полянській О. С. дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки у 6-му Скнилівському провулку, 11 та дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у 5-му Скнилівському провулку, 2.

Відхилено

87

Про надання гр. Пришляк Г. Я. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у 6-му Скнилівському провулку,5.

Відхилено

88

Про надання гр. Близнак Т. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л. Гайовської.

Прийнято

89

Про надання ТзОВ “Торгова фірма “Продукт“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Льва, 2.

Прийнято

90

Про розгляд питання надання гр. Коваліву Д. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній (біля будинку № 47).

Відхилено

91

Про надання гр. Кравчуку М. О., Кравчуку Р. О. та Кравчук О. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  вул. Городницькій, 56-а.

Прийнято

92

Про розгляд питання надання гр. Пришляк Н. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній (біля будинку № 47).

Відхилено

93

Про погодження громадянам (членам обслуговуючого кооперативу “Садово-городнє товариство “Поїзд № 16“) місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі Збоїща.

Перенесено

95

Про погодження гр. Явничу А. І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Полтв’яній (біля будинку № 13).

Прийнято

94

Про розгляд питання погодження гр. Васильчак Г. Й. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній, 7.

Відхилено

96

Про надання громадянам дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.

Прийнято

97

Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.

Прийнято

Додаткові питання

Д1

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова житлового будинку на вул. Личаківській, 152.

Прийнято

Д2

Про затвердження Міської цільової програми відновлення Святоюрського комплексу на 2017-2020 роки.

Прийнято

Д3

Про внесення змін до ухвали міської ради від 11.02.2016 № 171 “Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності у м. Львові на 2016-2017 роки“.

Прийнято

Д4

Про затвердження передавального акта Комунальної 1-ї стоматологічної поліклініки м. Львова.

Прийнято

Д5

Про затвердження передавального акта Комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки м. Львова.

Прийнято

Д6

Про затвердження передавального акта Комунальної 4-ї стоматологічної поліклініки м. Львова.

Прийнято

Д7

Про затвердження передавального акта Комунальної 5-ї стоматологічної поліклініки м. Львова.

Прийнято

Д8

Про утворення тимчасової контрольної комісії для перевірки діяльності управління комунальної власності департаменту економічного розвитку.

Прийнято

Д9

Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.03.2014 № 3066 “Про затвердження Комплексної муніципальної програми поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у м. Львові на 2014-2017 роки“.

Прийнято

Д10

Про надання ЛМКП “Львівводоканал“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. І.Лаврівського (біля будинку 29-а) та вул. Білогорщі – вул. Роксоляни.

Прийнято

Д11

Про надання ТзДВ “Львівавтозапчастина“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городоцькій, 64.

Прийнято

Д12

Про надання гр. Бомко В. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Ярослава Мудрого, 7 та вул. С. Голубовича, 5.

Прийнято

Д13

Про надання департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. Лесі Українки, 5. 

Прийнято

Звернення Ради

1

Щодо критичної ситуації із вивезенням твердих побутових відходів у місті Львові

Відхилено

Доручення Ради

1

При підготовці пояснювальної записки до проекту ухвали зазначати кінцевого бенефіціара юридичної особи – заявника та наявність у нього заборгованості з орендної плати за землю та комунальне майно

Прийнято

2

Ініціювати передачу від Львівського інструментального заводу гуртожитку на вул. Замарстинівській, 170 у власність територіальної громади м. Львова

Прийнято

3

Проаналізувати та вивчити можливість запровадження для членів садово-городніх кооперативів платного користування земельними ділянками (мінімум 100 грн. за 1 кв. м землі)

Прийнято

 

 

Опубліковано 26.05.2017 

 

Читати 2764 разів Останнє редагування Четвер, 02 травня 2024 11:37