×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 68
Неможливо завантажити XML-файл
Четвер, 27 квітня 2017 03:00

Результати голосування пленарного засідання 27.04.2017

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Про внесення змін до ухвали міської ради від 30.06.2016 № 632 "Про затвердження Положення про громадський бюджет м. Львова".

Прийнято

2

Про внесення змін до ухвал міської ради від 15.05.2015 № 3318, від 14.07.2016 № 777 та від 01.10.2015 № 5289.

Прийнято

3

Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.

Прийнято

4

Про затвердження переліку підприємств, які відповідають критеріям, визначеним Програмою сприяння розвитку львівських товаровиробників на 2015-2017 роки.

Прийнято

5

Про затвердження Положення про порядок надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території м. Львова.

Перенесено

6

Про внесення змін до ухвали міської ради від 18.07.2013 № 2547 “Про затвердження Положення про здійснення інвестиційної діяльності у м. Львові“.

Прийнято

7

Про часткове звільнення ПП “Будівельна компанія “Буд Електро монтаж“ від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова.

Прийнято

8

Про часткове звільнення ТзОВ “Епіцентр К“від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Львова.

Відхилено

9

Про зарахування інвестування виконання ремонтних та будівельно-монтажних робіт ДП “Інтергал-Буд“ ТзОВ “Фірма Інтергал“ як внеску у соціально-економічний розвиток міста.

Прийнято

10

Про затвердження Комплексної екологічної програми на 2017-2022 роки для міста Львова.

Прийнято

11

Про затвердження Програми надання премій Львівської міськоїради талановитим та перспективним спортсменам і тренерам м. Львова на 2017-2020 роки.

Прийнято

12

Про затвердження Програми “Дитячий тренер“ на 2017-2020 роки.

Прийнято

13

Про створення дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 39.

Прийнято

14

Про зміну типу та назви Львівського технологічного ліцею.

Прийнято

15

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова від Регіонального відділення Фонду державного майна України у Львівській області житлового будинку на вул. Роксоляни, 51.

Прийнято

16

Про перейменування ЛКП “Агенція з підготовки подій“ в ЛКП “Львівське конференц-бюро“ та збільшення статутного капіталу цього підприємства.

Прийнято

17

Про внесення змін до ухвали від 02.03.2017 №1568 «Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова».

Прийнято

18

Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.03.2015 № 4412 “Про затвердження Переліку адміністративних послуг“.

Прийнято

19

Про внесення змін до ухвали міської ради від 29.12.2011 № 1072 “Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у м. Львові“.

Прийнято

20

Про продовження ПП “Львів-Стиль“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Коломийській, 7. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 06.04.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

21

Про надання гр. Саврук Л. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. А. Рудакі. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 06.04.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

22

Про надання гр. Ізюмовій Н. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Орній, 3-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 06.04.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

23

Про зміну гр. Яворській О. М. цільового призначення земельної ділянки та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Панаса Мирного. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 06.04.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

24

Про надання ЛКП “Княже місто“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Тихій, 5.

Прийнято

25

Про надання ЛКП “Сокільницьке“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Науковій, 59-61.

Прийнято

26

Про надання ПАТ «Львівобленерго» в оренду нежитлових приміщень на пл.Ринок, 1.

Прийнято

27

Про надання в оренду нежитлових приміщень ЛКП “Вулецьке“.

Прийнято

28

Про надання ЛКП “Львіський ліхтар“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Київській, 18.

Прийнято

29

Про надання ЛМКП “Айсберг“ в оренду нежитлових приміщень на вул. І.Сєченова, 2.

Прийнято

30

Про надання в оренду ЛКП “Житловик-С“ нежитлових приміщень на вул. Тернопільській, 15.

Прийнято

31

Про надання Центральній рятувально-водолазній службі в оренду нежитлових приміщень на вул. Личаківській, 10.

Прийнято

32

Про надання департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. Лесі Українки, 5.

Відхилено

33

Про надання гр. Звір О. В. в оренду нежитлових приміщень на вул. О.Кобилянської, 4.

Прийнято

34

Про надання гр. Аржановій О. В. в оренду нежитлових приміщень на вул. М.Заньковецької, 7.

Прийнято

35

Про надання в оренду фізичній особі – підприємцю Грицевичу Р. Є. нежитлового приміщення на вул. І. Миколайчука, 9.

Прийнято

36

Про надання гр. Свідруку Б. В. в оренду нежитлових приміщень на вул. Б.Котика, 3.

Прийнято

37

Про надання благодійній установі “Реабілітаційний центр Українського католицького університету“ у довгострокове користування будівлі на вул. Пасічній, 39.

Прийнято

38

Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 804 “Про надання Місцевому осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молодіжний націоналістичний конгрес“ у Львівській області в оренду нежитлових приміщень на вул. Зустрічній, 6“.

Прийнято

39

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

Відхилено

40

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

Відхилено

41

Про продаж ФОП Олійнику Б. С. земельної ділянки на вул. Зеленій, 251-а.

Прийнято

42

Про затвердження ПАТ “Львівобленерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. С. Височана – вул. Туркменській, 31.

Прийнято

43

Про надання ЛМКП “Львівтеплоенерго“ дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. М. Черемшини, 44, вул. Р. Братуня, 9-а, вул. Дж. Вашингтона, 13-а, вул. Зелена, 111-а, вул. Медової Печери, 69, вул. О. Довбуша, 20.

Прийнято

44

Про затвердження Львівському дошкільному навчальному закладу яслам-садку компенсуючого типу № 155 Львівської міської ради Львівської області проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Науковій, 32.

Прийнято

45

Про затвердження КВПФ “Будекстра“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Кукурудзяній,4-а.

Прийнято

46

Про затвердження ТзОВ “Адамас“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І. Франка, 23-а, надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Відхилено

47

Про затвердження ТзОВ “Метінвест-СМЦ“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 93.

Відхилено

48

Про затвердження ТзОВ фірмі “Едельвейс“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та надання земельної ділянки на вул. Пекарській, 30-а.

Прийнято

49

Про затвердження ТзДВ “Інтер-Ріск Україна“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. С. Наливайка, 6.

Прийнято

50

Про затвердження ТзОВ фірмі “Юнітек“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. В. Липинського, 54 – вул. Городницькій, 47.

Прийнято

51

Про затвердження ОСББ “П’ять родин“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки вул. Алішера Навої,16.

Прийнято

52

Про затвердження гр. Панкевичу Р. Я. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 115.

Прийнято

53

Про затвердження гр. Бурдашу А. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Соколиній.

Відхилено

54

Про затвердження гр. Олійнику І. Ю. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. О.Шумського,13.

Відхилено

55

Про затвердження гр. Прохоровій І. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Яловець, 53.

Відхилено

56

Про затвердження гр. Грабовій М. Я. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  вул. А. Рудакі.

Відхилено

57

Про затвердження гр. Кіщак Л. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Січовій, 46.

Відхилено

58

Про затвердження гр. Вунукайнену Р. М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки № 28 у дачному кооперативі “Мрія Пасічна“ на вул. Пасічній, 123.

Прийнято

59

Про затвердження гр. Саприці А. О. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та передачі земельної ділянки № 16 в садівничому кооперативі власників “Приозерне“ в урочищі Голоско.

Прийнято

60

Про затвердження гр. Гутчаку О. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки № 4 в обслуговуючому кооперативі “Садово-городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.

Відхилено

61

Про затвердження ТзОВ “Вілла Магнолія“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення земельної ділянки на вул. М. Пимоненка –вул. Пасічній (СТ “Геолог“).

Прийнято

62

Про затвердження гр. Шуп’яній Л. Ю. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Щирецькій –  вул. Скнилівській у СКТ “Садівник-люкс“.

Прийнято

63

Про відмову гр. Труш С. М. у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Природній, 5-а

Прийнято

64

Про розгляд питання затвердження гр. Гронь М. М. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Старознесенській, 104.

Відхилено

65

Про відмову гр. Нетлюху М. В. у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі земельної ділянки на вул. Щирецькій, 18

Прийнято

66

Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.01.2012 № 1163 “Про затвердження переліку та меж скверів Галицького району м. Львова“.

Прийнято

67

Про внесення змін до ухвали міської ради від 10.07.2014 № 3655 “Про надання гаражно-будівельному кооперативу “Конвейєр“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Т. Шевченка, 367“.

Прийнято

68

Про внесення змін до ухвали міської ради від 16.03.2006 № 3435 і договору оренди землі від 10.04.2006 № С-514 та надання ТзОВ “ЖБК “Ваш  дім“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Пасічній, 133.

Прийнято

69

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.08.2015 № 5080 “Про надання гр. Мельнику В. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кузнярівці, 32-а“.

Прийнято

70

Про розгляд питання внесення змін до ухвали міської ради від 30.12.2015 № 82 "Про продовження ФОП Василишину Я. В. терміну оренди земельної ділянки на вул. Базарній, 11".

Прийнято

71

Про вилучення з користування підприємства “Гуртівня“ Львівської обласної спілки споживчих товариств (Облспоживспілки) земельної ділянки  на вул. Персенківці, 48.

Прийнято

72

Про продовження ПАТ “Концерн Хлібпром“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Личаківській, 191.

Прийнято

73

Про продовження ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 226-а.

Прийнято

74

Про продовження ПП “Торговий дім “Галпідшипник“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Зеленій, 238-з.

Прийнято

75

Про продовження гр. Пацевко І. П. терміну оренди земельної ділянки на вул. Кримській, 71-в.

Відхилено

76

Про продовження ФОП Бадяк З. В. терміну оренди земельної ділянки на вул. В. Липинського.

Відхилено

77

Про продовження ФОП Брутян Гоар терміну оренди земельної ділянки на вул. Промисловій, 50/52 .

Прийнято

78

Про продовження гр. Мишко Л. І. терміну оренди земельної ділянки на  вул. К. Левицького, 116.

Відхилено

79

Про продовження гр. Рибаку С. В. терміну оренди земельної ділянки на вул. Д. Чижевського, 85.

Відхилено

80

Про продовження місії “Центр студентського капеланства“ Української греко-католицької Церкви терміну оренди земельної ділянки на розі вул. Конотопської – вул. Природної.

Прийнято

81

Про розгляд питання продовження ПП “Анастасія-Плюс“ терміну оренди земельної ділянки на  вул. Новознесенській, 67.

Відхилено

82

Про відмову ДП “Інтергал-Буд“ ТзОВ “Фірма “Інтергал“ у продовженні терміну оренди земельної ділянки на пл. Старий Ринок

Прийнято

83

Про розгляд питання продовження суб’єкту підприємницької діяльності – фізичній особі Ігнат Н. С. терміну оренди земельної ділянки на вул. Пасічній, 62.

Відхилено

84

Про надання управлінню земельних ресурсів дозволу виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Малоголосківській.

Прийнято

85

Про надання ТзОВ “Технопарк ЛЗТА“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Героїв УПА,72.

Прийнято

86

Про надання ТзОВ НТП “Львівські захисні технології“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. С.Смаль-Стоцького, 11.

Прийнято

87

Про надання ТзОВ “Галіція-Сервіс“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 2-а.

Прийнято

88

Про надання гр. Верлінському О. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Франка, 120.

Прийнято

89

Про надання АГК “Темп“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б.-І. Антонича, 22-а.

Прийнято

90

Про надання ТзОВ “ЖК Білий шоколад“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Д.Бортнянського, 12.

Відхилено

91

Про надання ТзДВ “Львівавтозапчастина“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городоцькій, 64.

Відхилено

92

Про надання ТзОВ “Свитязь“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки вул. Городоцькій, 174-а.

Відхилено

93

Про надання релігійній громаді Української греко-католицької Церкви парафії святого Андрія у Шевченківському районі м. Львова дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Варшавській, 33, вул. Варшавській 33-а.

Прийнято

94

Про надання гр. гр. Грицай О. В., Богачу В. В., Василенку Р. М. дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки на вул. І.Лаврівського, 30.

Прийнято

95

Про надання ОСББ “Лісна 4 А“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Лісній, 4-а.

Відхилено

96

Про надання ОСББ “На Тернопільській 15“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тернопільській, 15-б.

Прийнято

97

Про надання ОСББ “Вілаліон“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Франка, 112.

Відхилено

98

Про надання ОСББ “Роксоляни-10“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни, 10.

Прийнято

99

Про надання гр. Огоновському І. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Кубійовича, 2 та вул. В. Кубійовича, 2-б.

Відхилено

100

Про надання гр. Лебяк І. Й. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Залізняка, 12.

Відхилено

101

Про надання ФОП Кеньо М. М. та гр. Савляку О. О. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Городоцькій, 174-20.

Прийнято

102

Про надання гр. Накрийко С. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни, 79/1.

Прийнято

103

Про надання гр. Панчук Л. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тролейбусній, 7 (гараж № 10).

Прийнято

104

Про надання гр. Мандрику П. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Драй- Хмари, 14.

Відхилено

105

Про надання гр. Мандрику В. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Драй- Хмари, 16.

Відхилено

106

Про надання гр. Музиці І. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городоцькій, 321-а.

Прийнято

107

Про надання гр. Марків В. Р. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у 4-му Заозерному провулку, 15.

Відхилено

108

Про розгляд питання надання ТзОВ “Добре“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Кульпарківській, 95.

Відхилено

109

Про розгляд питання надання ПП “Цифрова Вежа“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Морозній, 14.

Відхилено

110

Про розгляд питання надання ДП НДІ “Система“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М.Кривоноса, 6.

Відхилено

111

Про розгляд питання надання гр. Лапану Я. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пропелерній, 141.

Відхилено

112

Про розгляд питання надання гр. Галик Л. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Козацькій, 15.

Відхилено

113

Про розгляд питання надання гр. Біскупу О. А. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Керченській, 13-б.

Відхилено

114

Про розгляд питання надання гр. Антонишин О. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Хуторівці.

Відхилено

115

Про розгляд питання надання гр. Яцишину А. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хімічній, 4-г.

Відхилено

116

Про розгляд питання надання гр. Гординському І. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хімічній, 4-в.

Відхилено

117

Про відмову гр. Зелізній Д. І. у наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Стрийській, 294-б

Прийнято

118

Про надання гаражно-будівельному кооперативу № 10 Франківського району м. Львова дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Я.Музики, 6-а.

Прийнято

119

Про погодження громадянам (членам обслуговуючого кооперативу “Садово-городнє товариство “Сад на Круглій“) місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Круглій.

Прийнято

120

Про розгляд питання погодження гр. Янчишин І. Я. місця розташування земельної ділянки та наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Розточчя, 150.

Відхилено

Питання, які додатково розглядалися

Інформація стосовно меморандуму про співпрацю щодо прийому львівського сміття на полігони області.                   

Заслухано

Д1

Про схвалення меморандуму про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування, на території яких розташовані полігони/звалища захоронення твердих побутових відходів, щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у м. Львові.                                                  

Прийнято

Д2

Про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Львова“.

Прийнято

Д3

Про присвоєння звання “Львів’янин року“.

Прийнято

Д4

Про присвоєння звання “Шляхетна львівська родина“.

Прийнято

Д5

Про внесення змін до ухвал міської ради від 28.02.2008 № 1579 та від 19.06.2014 № 3432.

Прийнято

Д6

Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.02.2016 № 130 “Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів “Зробимо Львів кращим“.

Прийнято

Д7

Про збільшення статутного капіталу ЛКП “Центр розвитку туризму м. Львова“.

Прийнято

Д8

Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 777 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“.

Прийнято

Д9

Про внесення змін до ухвали міської ради від 02.03.2017 № 1580 “Про затвердження списку присяжних районних судів м. Львова“.

Прийнято

Д10

Про внесення змін до ухвали міської ради від 09.02.2017 № 1482 “Про припинення Комунальної 4-ї стоматологічної поліклініки м. Львова шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство “Стоматологічна поліклініка № 4“.

Прийнято

Д11

Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.06.2007 № 897 “Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади м.Львова“.

Прийнято

Д12

Про затвердження ТзОВ “МС Імперіал“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Б. Хмельницького, 230-а.

Прийнято

Звернення міської ради

1

Звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості ухвалення запропонованого проекту Трудового кодексу

Прийнято

2

Звернення до Львівського міського голови щодо скерування коштів, передбачених на будівництво візит-центру, на об'єкти Музею народної архітектури і побуту ім. Климентія Шептицького, які потребують відновлення та збереження

Відхилено

3

Звернення до Львівського міського голови щодо щотижневого публічного інформування громадськості про процес виконання проектів громадського бюджету Львова

Відхилено

Протокольне доручення

1

Протокольне доручення щодо проведення робіт на джерелах у лісопарку Погулянка

Прийнято

2

Протокольне доручення щодо звернення військового комісіаріату про надання йому приміщення

Відхилено

3

Протокольне доручення щодо демонтажу шлагбаума на пл. Старий ринок

Відхилено

 

Опубліковано: 27.04.2017Читати 3861 разів Останнє редагування Четвер, 02 травня 2024 11:37