×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 68
Неможливо завантажити XML-файл

Результати голосування пленарного засідання 20.10.2016

Список депутатів зареєстрованих на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Про затвердження порядку денного 5-ї сесії Львівської міської ради 7-го скликання.

Прийнято

2

Інформація про врахування інтересів міста Львова у процесі формування об’єднаних територіальних громад Львівської області.

Заслухано

3

Інформація про результати діяльності Львівської місцевої прокуратури №2.                 

Заслухано

4

Інформація керівника ПАТ «Львівгаз» щодо встановлення побудинкових приладів обліку газу.

Заслухано

5

Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4520  «Про затвердження Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції».

Прийнято

6

Про створення комісії з врегулювання ситуації на ринку «Привокзальний».

Прийнято

7

Про викуп у ТзОВ “Три Корони Девелопмент“ для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна – роздягальні для спортсменів та споруди стадіону на вул. Городоцькій, 207.

Прийнято

8

Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2016 рік.

Прийнято

9

Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.

Прийнято

10

Про затвердження Положення про підготовку, організацію, проведення аукціону на оформлення права на оренду окремих конструктивних елементів благоустрою для розміщення тимчасових споруд чи/або пересувних тимчасових споруд у м. Львові.

Прийнято

11

Про затвердження Програми співфінансування капітальних та поточних ремонтів будівель Національного лісотехнічного університету України.

Прийнято

12

Про звільнення обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Кластер Інформаційних технологій та бізнес послуг» від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова.

Прийнято

13

Про часткове звільнення ТзОВ “Львівська інвестиційна компанія“ від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Львова.

Прийнято

14

Про зарахування інвестування виконання ремонтних та будівельно-монтажних робіт ДП “Інтергал-Буд“ ТзОВ “Фірма Інтергал“ як внесок у соціально-економічний розвиток міста.

Відхилено

15

Про погодження умов кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті м. Львова.

Прийнято

16

Про затвердження Кредитного договору від 29.01.2016, укладеного між ЛМКП “Львівводоканал“ та ЄБРР, Договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту від 07.10.2016, укладеного між Львівською міською радою та ЄБРР, Договору гранту від 29.01.2016, укладеного між ЛМКП “Львівводоканал“, Львівською міською радою та ЄБРР, Кредитного договору від 06.07.2016, укладеного між ЛМКП “Львівводоканал“ та Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО), Договору про надання місцевої гарантії від 07.10.2016, укладеного між Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО) та Львівською міською радою.

Прийнято

17

Про надання дозволу на списання з балансу та ліквідацію будівлі котельні ЛМКП “Львівтеплоенерго“, (яка непридатна для подальшого використання) на пл. 700 річчя Львова, 2-а.

Прийнято

18

Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4527 “Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова“.

Відхилено

19

Про надання в оренду ЛКП “Сигнівка“ нежитлових приміщень на вул. Городоцькій, 301.

Прийнято

20

Про надання Львівській національній галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького в оренду нежитлових приміщень.

Прийнято

21

Про надання Львівському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в оренду нежитлових приміщень на вул. І. Виговського, 34.

Прийнято

22

Про надання УДЮМК Залізничного району м. Львова в оренду нежитлового приміщення на вул. І. Виговського, 34.

Прийнято

23

Про надання ЛКП “Львівсвітло“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Володимира Великого, 125-а.

Прийнято

24

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які  підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

Прийнято

25

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

Відхилено

26

Про внесення змін до ухвал міської ради від 30.05.2013 № 2342 та від 30.05.2013 № 2348.

Відхилено

27

Про продаж фізичній особі – підприємцю Борику І. М. земельної ділянки на вул. Ряшівській, 4-а.

Прийнято

28

Про затвердження ТзОВ “Галицька цитадель“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. П.Грабовського, 11.

Прийнято

29

Про затвердження ТзОВ “Компанія ВЕЕМ-Металавтопром“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Зеленій,149-г.

Прийнято

30

Про затвердження гр. гр. Мерві А.О. Мерві О.С.. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та надання земельної ділянки №10 в кооперативно – садівничому товаристві ″Ветеран″ в урочищі Голоско.

Прийнято

31

Про затвердження гр. Яневич О. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Розточчя, 162.

Прийнято

32

Про затвердження фізичним особам – підприємцям Зоболєву Д. Г. та Поляховичу А. Ф. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Б-І. Антонича, 24-б.

Прийнято

33

Про затвердження ТзОВ “Брок-інвест“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. П. Грабовського, 11.

Відхилено

34

Про затвердження ТзОВ “Мікро-Ф“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Генерала В. Курмановича, 9.

Прийнято

35

Про затвердження ТзОВ “Техмал“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Городоцькій, 172.

Прийнято

36

Про затвердження ТзДВ “Весна-захід“,  гр. гр. Забігайло О. Р., Ковпаку В.Й., Костинському Б. О., Шемечку С. П. та фізичній особі – підприємцю Кривеню В. В. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 212.

Прийнято

37

Про затвердження гр. Яким Л. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Мисливській, 20.

Прийнято

38

Про затвердження гр. Якиму Я. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Мисливській, 20.

Прийнято

39

Про затвердження гр. Ометюху Т. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у садівничому кооперативі “Самоцвіти“ в урочищі Голоско.

Прийнято

40

Про затвердження гр. гр. Чумаковій О. Ю., Калаталюк К. С., Калаталюку Ю. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Садівничій, 25-а.

Прийнято

41

Про затвердження ТзОВ “Адміністратор“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку буде поширюватись право сервітуту у межах пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення “Стрийський парк“, на вул. Уласа Самчука, 26.

Перенесено

42

Про затвердження гр. Савчак С. О. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості на вул. Гайдамацькій, 2-б.

Прийнято

43

Про затвердження ПрАТ “Квіти Львова“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Стрийській, 127

Відхилено

44

Про затвердження ТзОВ ТВК “Історія“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Угорській, 22.

Прийнято

45

Про затвердження гр. Медвідь Ю. О. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 5 в обслуговуючому кооперативі ″Садовому товаристві Будівельник 1″ в урочищі Голоско.

Відхилено

46

Про затвердження гр. Медвідь Ю. О. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 6 в обслуговуючому кооперативі ″Садовому товаристві Будівельник 1″ в урочищі Голоско.

Прийнято

47

Про внесення змін до ухвали міської ради від 01.10.2015 № 5254 “Про надання житлово-будівельному кооперативу “Оранта-54“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки на вул. С.Петлюри, 22“ та затвердження житлово-будівельному кооперативу “Оранта-54“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. С. Петлюри, 22.

Прийнято

48

Про внесення змін до ухвали міської ради від 25.03.2010 № 3447 “Про передачу членам кооперативного садівничого товариства “Колос“ та кооперативному садівничому товариству “Колос“ земельних ділянок в урочищі Клепарів“.

Прийнято

49

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.08.2015 № 5081 “Про надання ТзОВ “Будрем“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 172“.

Прийнято

50

Про скасування ухвали міської ради від 20.03. 2008 № 1650 “Про користування ТзОВ “ЮРИДІКСІ“ земельною ділянкою на вул. Стрийській, 35 у м.Львові“.

Прийнято

51

Про припинення дії договору оренди землі від 11.12.2007 № Л-657.

Відхилено

52

Про продовження ФОП Леус С. І. терміну оренди земельної ділянки на вул. Промисловій, 52.

Прийнято

53

Про продовження ПП фірмі “Ураган“ терміну оренди земельної ділянки та земельного сервітуту на вул. Богданівській, 11.

Прийнято

54

Про продовження ТзОВ “Харчовик“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 309.

Відхилено

55

Про продовження ТзОВ “Діброва“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Шпитальній, 11.

Прийнято

56

Про продовження ТзОВ “Авто плюс“ терміну оренди земельної ділянки на   просп. Червоної Калини, 66-а.

Прийнято

57

Про продовження ФОП Хлебнікову І. С. терміну оренди земельної ділянки на вул. В.Липинського, 54.

Прийнято

58

Про продовження дочірньому підприємству “Албіс Компані“ ТзОВ “Діаніум Трейдінг Ко Лімітед“ терміну оренди земельних ділянок на вул. М.Коперника, 1.

Прийнято

59

Про продовження ПП “Жером“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 8/10.

Відхилено

60

Про продовження ТзОВ ВП “Будінвест“ терміну оренди земельної ділянки на розі вул. Краківської – вул. Вірменської.

Прийнято

61

Про розгляд питання передачі ТзОВ “Готельний комплекс “Таурус“ земельної ділянки на пл. Князя Святослава, 9.

Перенесено

62

Про зміну гр. Турхану Н. З. цільового призначення земельної ділянки та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній – вул. М. Пимоненка у садівничому товаристві “Геолог“, ділянка 10.

Відхилено

63

Про зміну гр. Турхану Н. З. цільового призначення земельної ділянки та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній – вул. М. Пимоненка у садівничому товаристві “Геолог“, ділянка 11.

Відхилено

64

Про зміни гр. гр. Фуртаку С. Б. та Мосоріній Н. А. цільового призначення земельної ділянки та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  вул. М. Врубеля, 42 – 42-а.

Прийнято

65

Про надання гаражному кооперативу “Гаражно-будівельний кооператив “Захисник“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Трускавецькій – вул. Кульпарківській.

Прийнято

66

Про надання гаражному кооперативу “Гаражно-будівельний кооператив “Автопатріот“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Трускавецькій.

Прийнято

67

Про надання ЛКП ″Залізничнетеплоенерго″ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П.Калнишевського, 12-а.

Відхилено

68

Про надання автогаражному кооперативу № 12 дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Професора П. Буйка, 2-а.

Прийнято

69

Про надання гр. Божко Н. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Збиральній, 2.

Прийнято

70

Про надання гр. Бойку О. Л. дозволу на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку на вул. Р. Дашкевича, 1-а.

Прийнято

71

Про надання ФОП Спіченко П. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 53.

Прийнято

72

Про надання гр. Олійник К. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лисеницькій у ДК “Сигнал-Люкс“.

Прийнято

73

Про надання публічному акціонерному товариству “Львівський завод штучних алмазів і алмазного інструменту“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Волинській, 9.

Прийнято

74

Про надання гр. Мігулці А. Є. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Чуваській, 39-а.

Прийнято

75

Про надання гр. гр. Яницькій П. Ф. та Яницькому О. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 13 у садівничому кооперативі “Локомотивець-1“ в урочищі Клепарів.

Прийнято

76

Про надання гр. гр. Зайченку О. І., Зайченку Н. О., Зайченко М. М., Зайченко Я. О., Зайченко С. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Є. Коновальця, 71.

Відхилено

77

Про надання гаражно-будівельному кооперативу “Сокіл“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. В.Єрошенка, 19.

Відхилено

78

Про надання ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Стрийській, 330-б.

Прийнято

79

Про надання ПАТ “НАК “Надра України“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 7.

Прийнято

80

Про надання ТзОВ “Будівельний альянс“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на просп. Свободи, 45.

Прийнято

81

Про надання гр. гр. Ромінській О. С. та Ромінській М. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у 3-му Топольному провулку (біля будинку № 8-б).

Відхилено

82

Про надання гр. Ладизі Д. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Козловського, 13.

Вилучено

83

Про надання ОСББ “Західні Ворота“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок на вул. Т.Шевченка, 134-а.

Прийнято

84

Про надання гр. Пащетнік І. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Науковій, 7.

Відхилено

85

Про надання гр. Цвігулі С. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Лаврівського, 7-а.

Відхилено

86

Про надання гр. Іванюк І. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Ромашковій,10.

Прийнято

87

Про надання ПП “Леви міста“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 251.

Відхилено

88

Про надання ТзОВ “Канюк-Стиль“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Антоновича, 112-а.

Відхилено

89

Про надання ПП “Галпрофбуд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Зеленій, 269-г.

Прийнято

90

Про надання ТзОВ “Профіт-Торг“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Зеленій, 204.

Прийнято

91

Про надання релігійній громаді Євангельських християн-баптистів “Віфанія“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Х. Алчевської, 2.

Прийнято

92

Про надання ТзОВ ВТП “Бодекс“ дозволу на зміну цільового призначення земельної ділянки та виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 230-а.

Відхилено

93

Про надання гр. Панкевичу Р. Я. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Кульпарківській, 115.

Прийнято

94

Про надання гр. Нечипоруку Р. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Промисловій, 50/52.

Відхилено

95

Про надання ПАТ по газопостачанню та газифікації “Львівгаз“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т.Шевченка.

Відхилено

96

Про надання гр. Шевчук М. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Котляревського, 53-ф.

Прийнято

97

Про затвердження громадянам (членам садівницького товариства “Праця“ робітників і службовців Львівської облпрофради) проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок в урочищі Збоїща.

Прийнято

98

Про затвердження Національному банку України технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Земельній (проектованій) –  вул. І. Мележа (проектованій) у північно-східній промзоні (ділянка 3-1).

Прийнято

99

Про розгляд питання надання обслуговуючому кооперативу “Гаражно-будівельний кооператив “Рубікон 86“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 301.

Відхилено

100

Про розгляд питання надання гр. Гій С. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Монгольській.

Відхилено

101

Про розгляд питання надання ПАТ “ВіЕс Банк“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. П. Грабовського, 11 (територія історико-культурного ландшафтного комплексу “Цитадель“).

Відхилено

102

Про погодження релігійній громаді Церкви Адвентистів сьомого дня у м. Львові місця розташування земельної ділянки та наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І.Багряного, 36-а, вул. І.Багряного, 38.

Прийнято

Питання, які додатково розглядалися

Д1

Про передачу у власність ПАТ “Львівобленерго“ б’єктів електрозабезпечення

Прийнято

 

Опубліковано: 21.10.2016