×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 68
Неможливо завантажити XML-файл

Результати голосування пленарного засідання 29.09.2016-04.10.2016

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Інформація про результати діяльності Львівської місцевої прокуратури №1

Заслухано

2

Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2016 рік.

Вилучено

3

Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова

Прийнято

4

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“.

Прийнято

5

Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 907 “Про затвердження Програми забезпечення вивезення та захоронення побутових відходів протягом червня-вересня 2016 року“.

Прийнято

6

Про зарахування інвестування виконання ремонтних та будівельно-монтажних робіт ДП “Інтергал-Буд“ ТзОВ “Фірма Інтергал“ як внесок у соціально-економічний розвиток міста.

Відхилено

7

Про затвердження Положення про управління “Секретаріат ради“ Львівської міської ради та його структури.

Прийнято

8

Про затвердження Програми підтримки закладів приватної форми власності, що здійснюють опіку та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, на період 2017-2020 років.

Прийнято

9

Про надання згоди на створення органу самоорганізації населення – будинкового комітету “ОСН – Будинковий комітет жителів 5 будинку Рибної вулиці у місті Львові“

Прийнято

10

Про надання згоди на створення органу самоорганізації населення – вуличного комітету “Хуторівка“    

Прийнято

11

Про затвердження Порядку виплати винагороди державним реєстраторам управління державної реєстрації Львівської міської ради.

Прийнято

12

Про надання матеріальної допомоги                  

Прийнято

13

Про викуп у ТзОВ “Три Корони Девелопмент“ для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна – роздягальні для спортсменів та споруди стадіону на вул. Городоцькій, 207

Перенесено

14

Про внесення змін до ухвали міської ради від 31.07.2014 № 3700 “Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Львова“.

Прийнято

15

Про внесення змін до ухвал міської ради щодо розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова

Відхилено

16

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення на вул. Кримській, 107.

Прийнято

17

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова мереж зовнішнього освітлення на вул. Академіка Я. Підстригача, 3.

Прийнято

18

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення на вул. Жасминовій, 5.

Прийнято

19

Про затвердження детального плану території у межах вул. Б. Хмельницького – вул. Новознесенської – вул. Механічної

Прийнято

20

Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2010 № 3725 “Про затвердження переліку та меж скверів Шевченківського району м. Львова“

Прийнято

21

Про затвердження ЛМКП “Львівтеплоенерго“ проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. В.Вернадського, 28-а, вул. Г. Хоткевича, 14-а, вул. Сихівській, 10-а, вул. В.Чукаріна, 1-а, вул. І. Кавалерідзе, 1-а, вул. О. Довженка. 7-а, просп. Червоної Калини, 55-а, просп. Червоної Калини, 103-а, вул. Б. Антоненка-Давидовича, 10-а.

Прийнято

22

Про затвердження ЛМКП “Львівводоканал“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Академіка Є.Лазаренка, 25.

Прийнято

23

Про затвердження ЛКП “Рембуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Трускавецькій – вул.І.Пулюя

Прийнято

24

Про затвердження релігійній громаді Української православної Церкви Київського Патріархату парафії Успіння Пресвятої Богородиці Шевченківського району міста Львова проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Чигиринській (біля будинку № 31).

Вилучено

25

Про затвердження ТзОВ “Львівський мотозавод“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на   вул. Городоцькій, 174.

Прийнято

26

Про затвердження ТзОВ “Джентрі“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Тракт Глинянський, 81-а.

Прийнято

27

Про затвердження гр. Гризі А. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Є. Олесницького, 121.

Відхилено

28

Про затвердження ТзОВ кафе “Дружба“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І.Горбачевського, 22.

Прийнято

29

Про затвердження ОСББ “Ініціатива“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. М. Скрипника, 25.

Перенесено

30

Про затвердження гр. Карпенко Т. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Вербовій, 15-а.

Прийнято

31

Про затвердження гр. Вольській І. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Дунайській, 14-а.

Прийнято

32

Про затвердження гр. Мазур Н. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Скнилівській, 57-б.

Прийнято

33

Про затвердження гр. гр. Мисак І. Р. та Нич О. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у 6-му Заозерному провулку, 7.

Прийнято

34

Про затвердження ЖБК “Карат“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Фр. Скорини, 40.

Відхилено

35

Про затвердження ТзОВ “Ілта Львів“ проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Хлібній, 4.

Прийнято

36

Про затвердження ТзОВ “Будімекс Проект“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. А. Лінкольна, 6-а

Прийнято

37

Про затвердження ПрАТ “УВТК“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок на вул. В. Навроцького, 6.

Прийнято

38

Про затвердження гр. Савчак С. О. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості на вул. Гайдамацькій, 2-б.

Перенесено

39

Про затвердження гр. Зелізняку В. Р. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. На Чвертях, 90-а та надання гр. гр.  Жмінковській М. П. та Юр В. В. дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на вул. На Чвертях, 88, вул. На Чвертях, 88-а.

Прийнято

40

Про затвердження гр. Пономарьову О. М. та Пономарьову М. Є. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Б. Хмельницького, 172.

Прийнято

41

Про затвердження релігійній громаді церкви “Віфанія“ християн віри євангельської проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. М. Скрипника, 2-а.

Прийнято

42

Про затвердження гр. гр. Дунаєвій І. О., Шарабурі В. Р. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 73.

Прийнято

43

Про затвердження гр. Данилишину Д. Р. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Скнилівській у дачному кооперативі “Урожай“, ділянка № 120.

Прийнято

44

Про відмову Національному університету “Львівська політехніка“ у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та наданні земельної ділянки на вул. М. Старицького (біля будинку № 5)

Прийнято

45

Про затвердження Дніпропетровському національному університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Іванни Блажкевич, 12-а.

Прийнято

46

Про внесення змін до ухвали міської ради від 18.12.2014 № 4217 “Про надання ПП “Галичина-К“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Сяйво, 9“ та затвердження ПП “Галичина-К“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Сяйво, 9.

Прийнято

47

Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.04.2016 № 459 “Про надання ТзОВ “Львівський харчопереробний завод “Еталон“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 183“.

Прийнято

48

Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.05.2016 № 562 “Про продовження ТзОВ “Вантажна база ЛЗТА“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 355-б“.

Відхилено

49

Про внесення змін до ухвали міської ради від 12.07.2012 № 1664 “Про користування ТДВ “Львівагромашпроект“ земельними ділянками на вул. Є. Олесницького, 28“.

Прийнято

50

Про розірвання договору оренди землі  від 08.08.2012 № Ш-2623.

Прийнято

51

Про розірвання договору оренди землі від 22.04.2010 № С-1714.

Прийнято

52

Про вилучення за згодою з користування ПП “Регіон-Авто“ земельної ділянки на вул. Польовій, 46, вул. Польовій, 46-а.

Прийнято

53

Про продовження ТзДВ спільному українсько-польському довірчому товариству з додатковою відповідальністю “С.А.Т.“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Ярослава Мудрого, 9-б (пл. Князя Святослава, 11).

Прийнято

54

Про продовження ТзОВ “Укрзахідбуд-гарант“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Хорватській, 12-14.

Перенесено

55

Про продовження ТзОВ “Метал Холдінг“ терміну оренди земельної ділянки на вул. В. Навроцького, 1, вул. В. Навроцького, 1-а.

Прийнято

56

Про продовження ТзОВ “Інвестиції УП“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Залізничній, 7.

Перенесено

57

Про продовження ПМП “Вогнеборець“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Залізничній, 7.

Прийнято

58

Про продовження ПП “ВІТУС“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Стрийській, 67.

Прийнято

59

Про продовження ТзОВ “Амфіон“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Тракт Глинянський, 1.

Прийнято

60

Про продовження підприємству “Готельно-навчальний комплекс “Гетьман“ об’єднання профспілок Львівщини терміну оренди земельної  ділянки на вул. Володимира Великого, 50.

Прийнято

61

Про продовження фізичній особі – підприємцю Федорківу Ярославу Семеновичу терміну оренди земельної ділянки на вул. Хуторівці – вул. Г.Хоткевича.

Відхилено

62

Про продовження ФОП Семеновій О. С. терміну оренди земельної ділянки на   вул. Кульпарківській – вул. І. Виговського.

Відхилено

63

Про відмову ТзОВ “Магнат-РР“ у продовженні терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 367/2

Прийнято

64

Про передачу ТзОВ “Техніка для бізнесу“ земельної ділянки на вул. Козельницькій, 1-а.

Прийнято

65

Про надання гр. Булі Л. Ф. земельної ділянки на вул. Стрийській, 284.

Відхилено

66

Про надання середній загальноосвітній школі № 100 дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І.Величковського, 58.

Прийнято

67

Про надання управлінню природних ресурсів та регулювання земельних відносин департаменту містобудування дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Кибальчича, 17.

Прийнято

68

Про надання ОСББ “На Бортнянського 51“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Д.Бортнянського, 51.

Відхилено

69

Про надання релігійній громаді Української автокефальної православної Церкви парафії вмч. Пантелеймона Франківського району м. Львова дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Княгині Ольги – вул. Академіка А. Сахарова.

Прийнято

70

Про надання ТзОВ “Епіцентр К“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки вул. Городоцькій – вул. Збиральній.

Прийнято

71

Про надання ПАТ “Агрофірма “Провесінь“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 8.

Відхилено

72

Про надання ТзОВ ВТП “Бодекс“ дозволу на зміну цільового призначення земельної ділянки та виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 230-а.

Перенесено

73

Про надання ТзОВ “Кіносвіт“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на просп. Т.Шевченка, 3 –   пл. Галицькій, 15.

Прийнято

74

Про надання ПНВП “Резон“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Зеленій,149-д.

Прийнято

75

Про надання гр. Вороновській Р. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 9.

Прийнято

76

Про надання гр. Бучинському А. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Панаса Мирного, 22.

Прийнято

77

Про надання гр. Петруху А. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 73.

Прийнято

78

Про надання ТзОВ “Екран“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 71.

Прийнято

79

Про надання ТзДВ “Гал-кат“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на Конюшинній, 14.

Прийнято

80

Про надання гр. Панкевичу Р. Я. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Кульпарківській, 115.

Перенесено

81

Про надання гр. гр. Катерині В. П. та Бадан Н. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Рахівській, 56.

Прийнято

82

Про надання гр. гр. Катерині В. П. та Бадан Н. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Рахівській, 56.

Прийнято

83

Про надання гр. гр. Катерині В. П. та Бадан Н. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Рахівській, 56.

Прийнято

84

Про надання вищому навчальному закладу “Львівський кооперативний коледж економіки і права“ дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок на вул. Клепарівській, 11, вул. Золотій, 6, вул. Золотій, 10.

Прийнято

85

Про надання ПП “Трансєвроком“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку на вул. Зеленій, 145.

Відхилено

86

Про надання ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Богданівській, 15-а.

Прийнято

87

Про надання ТзОВ “Інкомтранс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Академіка О.Богомольця, 11.

Прийнято

88

Про надання ОСББ “Сарматія“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 70-б.

Прийнято

89

Про надання ТзОВ “Санов“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Городницькій, 47.

Прийнято

90

Про надання ТзОВ “Офіс-7“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на просп. В. Чорновола, 63-а.

Прийнято

91

Про передачу гр. Василиків Г. В. земельної ділянки на вул. Тракт Глинянський, 101.

Відхилено

92

Про затвердження гр. Білику І. С. у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки на вул. Нагірній, 82.

Прийнято

93

Про надання ТзОВ “Софіт ЛВ“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 113.

Прийнято

94

Про надання гр. Устіновій Н. Ю. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Генерала Т.Чупринки, 96.

Прийнято

95

Про надання гр. Гапон Г.-І. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Біговій, 15.

Прийнято

96

Про затвердження громадянам – інвалідам війни, учасникам бойових дій в Афганістані, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, членам ЛОО ВГО “Товариство Українських Офіцерів“ проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок обмежених вул. Проектованою, VI – вул. Нагірною.

Прийнято

97

Про надання гр. Федоричу А. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пирогівці

Відхилено

98

Про надання громадянам дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою.

Прийнято

99

Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.

Прийнято

Питання, які додатково розглядалися

Д1

Про захист інтересів учасників АТО – мешканців м. Львова

Прийнято

Д2

Про укладення договору позички квартири

Прийнято

Д3

Про внесення змін до ухвали міської ради від 11.04.2013 № 2253 “Про затвердження списку народних засідателів Личаківського районного суду м. Львова“

Прийнято

Д4

Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2015 № 4849 “Про затвердження списку народних засідателів Шевченківського районного суду м. Львова“

Прийнято

Д5

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.08.2015 № 5099 “Про затвердження списку народних засідателів Франківського районного суду м. Львова“

Прийнято

Д6

Про внесення змін до ухвали міської ради від 31.03.2016 № 351 “Про утворення робочої групи для підготовки Статуту територіальної громади м. Львова“

Прийнято

Д7

Про передачу дахової котельні на вул. С. Васильченка, 14 ОСББ “Васильченка 14“

Прийнято

 

Опубліковано: 04.10.2016