×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 68
Неможливо завантажити XML-файл
П'ятниця, 15 липня 2016 03:00

Результати голосування пленарного засідання 14.07.2016

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Про затвердження порядку денного 4-ї сесії Львівської міської ради 7-го скликання.                                                                

Прийнято

2

Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2016 рік.

Прийнято

3

Про міжбюджетні трансферти на 2017 рік

Прийнято

4

Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“.

Прийнято

5

Про перейменування комунального підприємства “Відділ архітектурно-проектних робіт та оцінки землі“ у Львівське комунальне підприємство “Інститут просторового розвитку“.

Прийнято

6

Про затвердження Програми соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.

Прийнято

7

Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.    

Прийнято

8

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“.

Прийнято

9

Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2011 № 664 “Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки“.

Прийнято

10

Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4527 “Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова“.

Прийнято

11

Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.03.2016 № 265 “Про затвердження переліку підприємств, які відповідають критеріям, визначеним Програмою сприяння розвитку львівських товаровиробників на 2015-2016 роки“.

Прийнято

12

Про встановлення активних телекомунікаційних розподільчих шаф ПАТ “Укртелеком“.

Прийнято

13

Про часткове звільнення ТзОВ “Байки“ від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова.

Прийнято

14

Про часткове звільнення ТзОВ “Львівська інвестиційна компанія“ від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова.

Прийнято

15

Про часткове звільнення ТзОВ “Метгал“ від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова.

Відхилено

16

Про зарахування інвестування виконання ремонтних та будівельно-монтажних робіт ДП “Інтергал-Буд“ ТзОВ “Фірма Інтергал“ як внеску у соціально-економічний розвиток міста.

Перенесено

17

Про затвердження Міської цільової програми співфінансування придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа на період 2016-2025 роки.

Прийнято

18

Про скасування ухвали міської ради від 26.12.2013 № 2941 “Про надання повноважень на залучення коштів під державні гарантії“ та рішення виконавчого комітету від 13.07.2012 № 460 “Про надання відділу у справах дітей департаменту гуманітарної політики функцій замовника на реконструкцію будинку № 33 на вул. І. Багряного для створення дитячого будинку сімейного типу, видатки на яку будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м.Львова“.

Прийнято

19

Про передачу департаменту житлового господарства та інфраструктури об’єкта незавершеного будівництва “Реконструкція перехрестя вул. Стрийська – вул. Наукова – вул. Хуторівка у м. Львові" та витрат, пов’язаних з виконанням робіт

Прийнято

20

Про передачу ЛКП “Рембуд“ незавершеного будівництва об’єкта “Будівництво школи в с. Малехів Жовківського району Львівської області“ та витрат, пов’язаних з виконанням робіт

Прийнято

21

Про залишення цілісного майнового комплексу на вул. Грунтовій, 5 (приміщень другого поверху (житлової частини) та приміщень сходової клітки, розташованої на першому поверсі будівлі, загальною площею 369,4 кв. м) у статусі “гуртожиток“ та надання дозволу на приватизацію його житлових і нежитлових (допоміжних) приміщень.

Прийнято

22

Про затвердження Комплексної програми підтримки соціальної сфери та інфраструктури територіальних громад м. Винники, смт. Рудне та смт.Брюховичі 2016-2020 роки.

Прийнято

23

Про надання згоди на прийняття у власність територіальної громади м. Львова цілісного майнового комплексу МКП “Винниківське“ у м. Винники

Прийнято

24

Про передачу ПАТ "Львівобленерго" проектно-кошторисної документації та будівництво ПС 110/10/10 кВ "Л-24".

Прийнято

25

Про внесення змін до ухвали міської ради від 13.12.2012 № 1940 “Про затвердження персонального складу наглядової ради комунальної установи Інституту міста та внесення змін до ухвали міської ради від 21.05.2009 № 2648“ .

Прийнято

26

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення.

Прийнято

27

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова зовнішніх водопровідних мереж на вул. Героїв УПА, 73.

Прийнято

28

Про передачу безоплатно у власність військової частини № 3002 матеріальних засобів

Прийнято

29

Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.06.2007 № 897 “Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади м. Львова“.

Прийнято

30

Про надання колективному підприємству “Чобіток-1“ в оренду нежитлового приміщення на вул. П. Ковжуна, 6.

Прийнято

31

Про  затвердження   переліку об’єктів комунальної власності м.Львова, що підлягають приватизації шляхом викупу.

Прийнято

32

Про надання управлінню державної реєстрації Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. Городоцькій, 299.

Прийнято

33

Про надання Місцевому осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молодіжний націоналістичний конгрес“ у Львівській області в оренду нежитлові приміщення на вул. Зустрічній, 6.

Прийнято

34

Про надання в оренду нежитлових приміщень Головному управлінню національної поліції у Львівській області.

Прийнято

35

Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2015 № 4884 “Про створення комунальної установи “Львівський міський центр приватизації державного житлового фонду“.

Прийнято

36

Про внесення змін до ухвали міської ради від 13.03.1997 № 671 “Про взяття у комунальну власність міської Ради народних депутатів та передачу в оперативне управління будівель і споруд, розташованих на території земельної ділянки на вул. Довбуша, 24“.

Прийнято

37

Про надання в оренду комунальному підприємству Львівської обласної ради “Навчальні посібники“ нежитлових приміщень на вул. Володимира Великого, 40.

Прийнято

38

Про внесення змін до ухвали міської ради від 05.03.2009 № 2454 “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації способом викупу“.

Прийнято

39

Про надання комунальному підприємству Львівської обласної ради “Львівська станція швидкої медичної допомоги“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Медової Печери, 1.

Прийнято

40

Про надання гр. Вярвельському С. М. в оренду нежитлові приміщення на вул. У. Кармелюка, 5.

Прийнято

41

Про надання Личаківському відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. К. Левицького, 67.

Прийнято

42

Про надання Центральній бібліотечній системі для дорослих м. Львова в оренду нежитлових приміщень на просп. Червоної Калини, 58.

Прийнято

43

Про надання відділу освіти Шевченківського району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради в нежитлових приміщень на вул. Городницькій, 24.

Прийнято

44

Про внесення змін до ухвали від 21.11.2013 № 2846 «Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Тернопільській, 1-а».

Прийнято

45

Про надання  ГО «Спортивний клуб «Світ тенісу Галичини» в оренду будівлю на вул. Зеленій, 115-а.

Прийнято

46

Про  затвердження  переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які  підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

Відхилено

47

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які  підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

Прийнято

48

Про вилучення з переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягали приватизації способом викупу, нежитлових приміщень на вул. Болгарській, 4.

Перенесено

49

Про надання ТзОВ “Професійна ліга“ в оренду нежитлових приміщень на вул. С. Наливайка, 5.

Прийнято

50

Про надання ПрАТ “Телерадіокомпанія Люкс“ в оренду нежитлових приміщень на пл. Галицькій, 15.

Прийнято

51

Про надання ГО “Львівський медіафорум“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Валовій, 2.

Відхилено

52

Про надання Львівській обласній громадській організації «Федерація регбі Львівщини» в оренду нежитлових приміщень на вул. І.-В. Михальчука, 4.

Прийнято

53

Про надання народному депутату України Юринець О. В. в оренду нежитлових приміщень на вул. Шота Руставелі, 32.

Прийнято

54

Про надання народному депутату України Парасюку В. З. в оренду нежитлових приміщень на вул. І.-В. Михальчука, 4.

Відхилено

55

Про надання гр. Твердуну І.М. в оренду нежитлових приміщень на вул. Генерала М.Тарнавського, 23.

Прийнято

56

Про надання Загальноосвітній авторській школі «Тривіта» м. Львова нежитлових приміщень на вул. Зубрівській, 1.

Прийнято

57

Про надання Українському державному підприємству поштового зв’язку «Укрпошта»  в оренду нежитлових приміщень на вул. Володимира Великого, 22.

Прийнято

58

Про прийняття в комунальну власність квартири № 13, № 34 на вул. М.Врубеля, 15 та квартири № 12 на вул. Т. Шевченка, 136.

Прийнято

59

Про списання заборгованості з орендної плати за користування нежитловим приміщенням на вул. І. Федорова, 28.

Прийнято

60

Про списання заборгованості зі сплати орендної плати за окремі об’єкти комунальної власності м. Львова.

Прийнято

61

Про затвердження Порядку продажу земельних ділянок комунальної власності та нарахування з орендної плати за землю у м. Львові.

Відхилено

62

Про продаж ТзОВ ТВК “Стратегія“ земельної ділянки на вул. Угорській,22.

Прийнято

63

Про затвердження Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району м. Львова технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Замкненій, 9.

Прийнято

64

Про затвердження релігійній громаді Української православної Церкви Київського Патріархату парафії Святої Трійці Шевченківського району м. Львова технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Пасічній – вул. Пирогівці.

Прийнято

65

Про затвердження релігійній громаді Української автокефальної православної Церкви Архистратига Михаїла проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І.Пулюя (біля будинку № 4).

Прийнято

66

Про надання ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. С.Петлюри (біля будинку №11-б) – вул.Садовій.

Прийнято

67

Про надання ЛМКП “Львівтеплоенерго“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Квітовій.

Прийнято

68

Про затвердження гр. Кульчицькому В. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної  ділянки на вул. Л. Гайовської (біля будинків №№ 20, 22).

Прийнято

69

Про надання гр. Попадюку З. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л. Гайовської (біля будинків № 20-22).

Прийнято

70

Про затвердження ТзОВ “Компанія “Фах“ проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Замарстинівській – вул. Гетьмана І. Мазепи.

Прийнято

71

Про затвердження ПП “Інжект“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Пасічній, 133-а.

Прийнято

72

Про затвердження гр. Данилишину Д. Р. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Скнилівській у дачному кооперативі “Урожай“, ділянка № 120.

Вилучено

73

Про затвердження гр. гр. Товарницькій О. Д. Товарницькому І. І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Загірній, 1.

Прийнято

74

Про затвердження гр. Супчук Г. Я. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Т.Шевченка, 165.

Перенесено

75

Про затвердження гр. Іванів В.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. К. Студинського (гараж №6).

Прийнято

76

Про затвердження обслуговуючому кооперативу “Житлово-будівельний кооператив “Парус“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городницькій, 7.

Прийнято

77

Про затвердження ТзОВ “Юніко-капітал“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Угорській, 14.

Відхилено

78

Про затвердження дачному кооперативу “Відпочинок-Люкс“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у районі Винниківського озера.

Прийнято

79

Про затвердження гр. гр. Панько І. М. та Попко Л. М. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання гр. гр. Панько І. М., Попко Л. М. та Карпінець Н. М. земельних ділянок на вул. Сокільницькій, 74.

Прийнято

80

Про затвердження гр. Романчуку С. В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. Литовській, 10.

Прийнято

81

Про затвердження ТзОВ “Львівське підприємство промислового залізничного транспорту“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 93.

Прийнято

82

Про затвердження ПП “Юридичне агентство“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Професора П.Буйка, 27.

Прийнято

83

Про затвердження гр. Іляшу М. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Слобідській, 8.

Прийнято

84

Про затвердження гр. Левашову В. П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Здоров’я, 9.

Прийнято

85

Про затвердження гр. гр. Курочці М. І., Курочці О. М., Курочці Н. М. та Курочці І. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зигзаг, 6.

Прийнято

86

Про затвердження гр. гр. Якиму П. А. та Яким І. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на  вул. Т. Шевченка, 146-а.

Прийнято

87

Про затвердження гр. Гамаровському Р. А. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 40.

Відхилено

88

Про затвердження гр. Кащук М. Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Заозерній, 2.

Прийнято

89

Про затвердження гр. Вовниш О. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Вулецькій, 2.

Відхилено

90

Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.10.2005 № 2595 “Про затвердження меж парку “Залізна Вода“ (вул. В. Стуса – вул. Тернопільська - вул. О. Мишуги – вул. Я. Ярославенка) у м. Львові“, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання ЛКП “Зелений Львів“ земельної ділянки для збереження та використання пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення парку “Залізна вода“.

Прийнято

91

Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.05.2016 № 577 “Про надання середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 83 м. Львова дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І.Пулюя, 16“.

Прийнято

92

Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.10.2014 № 3938 “Про продаж права оренди земельної ділянки на вул. Демнянській (Б), ділянка № 1, з аукціону“.

Прийнято

93

Про внесення змін до ухвали міської ради від 25.02.2016 № 214 “Про затвердження ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Авіаційній, 7".

Прийнято

94

Про внесення змін до ухвал міської ради від 31.07.2014 № 3739 “Про  затвердження ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Луганській, 5“ та від 18.09.2014 № 3841 “Про внесення змін до ухвал міської ради від 27.05.1999 № 244 та від 31.07.2014 № 3739“.

Прийнято

95

Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4574 “Про  затвердження ТзОВ “Ніка Захід“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Персенківці, 72“.

Прийнято

96

Про продовження гаражному кооперативу “Мрія“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Геологічній, 1.

Прийнято

97

Про продовження ТзОВ “Джентрі“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Личаківській, 281-а.

Прийнято

98

Про продовження ТзОВ “Золотий ліс“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Пасічній, 129.

Прийнято

99

Про продовження ТзОВ “Завод “Полімербудпром“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 174.

Прийнято

100

Про продовження ТзОВ ВП “Будінвест“ терміну оренди земельної ділянки на розі вул. Краківської – вул. Вірменської.

Відхилено

101

Про продовження ПП “Львів-Стиль“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Коломийській, 7.

Прийнято

102

Про продовження ФОП Мельничуку І. А. терміну оренди земельної ділянки на просп. В. Чорновола, 45-а.

Відхилено

103

Про продовження ПП фірмі “ТБС“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Стрийській, 111.

Прийнято

104

Про надання ТзОВ “Олімпік ЛТД“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Угорській, 15-19.

Відхилено

105

Про надання ТзОВ "Бізнессервісцентр" дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості на вул. В. Липинського, 60-д.

Прийнято

106

Про надання ТзОВ “Завод “Галичина“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Б. Хмельницького, 192-а.

Прийнято

107

Про надання обслуговуючому кооперативу “Гаражно-будівельний кооператив “Рубікон 86“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 301.

Відхилено

108

Про надання ОСББ “Марконі“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Тершаковців, 1-б.

Прийнято

109

Про надання ТзОВ “Мотор трейд“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Богданівській, 15.

Прийнято

110

Про надання ТзОВ “Резерв плюс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лемківській, 9.

Відхилено

111

Про надання гр. гр. Антонюк Л. Й., Басалик О. Й., Вольському З. В., Здибелю М. Й. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 231.

Прийнято

112

Про надання гр. Верходаю Ю. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Шептицьких, 28.

Прийнято

113

Про надання ПАТ “Центр енергетичних інновацій“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Шота Руставелі, 7.

Прийнято

114

Про надання ТзОВ “Нове Плюс“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Я. Гніздовського, 8-а.

Прийнято

115

Про надання ТзОВ “Прем’єр Логістика“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 72.

Прийнято

116

Про надання ТзОВ “Аурум-Сіті“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Пимоненка, 7.

Прийнято

117

Про надання Львівській обласній організації фізкультурно-спортивному товариству “Динамо“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Яневій, 10.

Прийнято

118

Про надання ПП “Мега-Тех“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Волоській, 1, вул. Волоській, 1-а.

Прийнято

119

Про надання ТзОВ фірмі “Чумак“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Зеленій, 284.

Прийнято

120

Про надання гр. Чернобі О. А. та гр. Чернобі В. В. дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Білогорщі, 128.

Прийнято

121

Про надання гр. гр. Бондарєвій А. К., Філіпповській Н. М. та Хоменчук Н.В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості в обслуговуючому кооперативі ″Любителі природи″ в урочищі Клепарів.

Прийнято

122

Про надання гр. гр. Пенському М. Б., Гордієвському С. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б.Хмельницького, 106.

Прийнято

123

Про надання ТзОВ “Зубра-Центр“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Сихівській, 5.

Прийнято

124

Про надання ТзОВ ″Юрок плюс″ дозволу на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку на вул. Жовківській, 63.

Прийнято

125

Про надання ПАТ “ВіЕс Банк“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. П. Грабовського, 11 (територія історико-культурного ландшафтного комплексу “Цитадель“).

Відхилено

126

Про надання гр. Колосу Б. О. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 45.

Відхилено

127

Про надання гр. Послєдніченку В. Ю. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Вулецькій, 9-а.

Відхилено

128

Про надання ТзОВ ″Преміум-Буд″ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. С. Голубовича, 34.

Прийнято

129

Про надання гр. Вудвуд Л. Ф. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Старознесенській, 121.    

Прийнято

130

Про надання гр. Дацку Р. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній, 54.

Прийнято

131

Про надання гр. Горбуновій Н. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 61.

Прийнято

132

Про надання гр. Штокалу Р. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 313.

Прийнято

133

Про передачу ТзОВ “Готельний комплекс “Таурус“ земельної ділянки на пл. Князя Святослава, 9.

Відхилено

134

Про зміну приватному підприємству “Львівдах“ цільового призначення земельної ділянки та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тернопільській, 21.

Прийнято

135

Про зміну гр. гр. Фуртаку С. Б. та Мосоріній Н. А. цільового призначення земельної ділянки та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  вул. М. Врубеля, 42 – 42-а.     

Відхилено

136

Про погодження гр. Матвєєвій Ю. В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ряснянській, 177.

Прийнято

137

Про погодження гр. Максимец І. М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Холодній (біля будинку № 52).

Прийнято

138

Про надання гр. Процак Н. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Гетьмана І. Мазепи, 11.

Прийнято

139

Про надання  гр. гр. Ромінській О. С. Ромінській М. С. дозволу на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку у 3-му Топольному провулку (біля будинку № 8-б) – вул. Топольній, 17.

Вилучено

140

Про надання гр. Чигиню В. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Івасюка, 15.

Відхилено

141

Про надання ПП “Дора“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городоцькій, 197.

Відхилено

142

Про надання гр. Майхеру А. Я. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Замарстинівській.

Відхилено

143

Про відмову гр. Мойсі М. М. у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній, 1

Прийнято

144

Про розгляд питання надання гр. Посіко У. М.  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Нагірній.   

Відхилено

145

Про зміну гр. Волковій К. М. цільового призначення земельної ділянки та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній, СК “Нафтовик“.

Прийнято

146

Про погодження гр. Гуді А. М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Є. Ярошинської, 11-а.

Відхилено

147

Про погодження ПП “Захід-Експрес“ місця розташування земельної ділянки і надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 251.

Прийнято

148

Про погодження гр. Білоусу А. В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Круглій.

Прийнято

149

Про погодження гр. Мельському П. Б. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Круглій.

Прийнято

150

Про погодження ПП “Компанія “Вікторія“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 16.

Прийнято

151

Про погодження КСТ “Вишня“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в урочищі “Клепарів“.

Прийнято

152

Про відмову гр. Кудрику О. В. у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Нагірній

Прийнято

153

Про погодження ТзОВ “Сапфір“ місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Хуторівці, 59-б.     

Прийнято

154

Про погодження гр. Мандриковському М. М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Малоголосківській (№ 1).

Відхилено

155

Про погодження ПАТ “Мікроприлад“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Над Джерелом, 6.

Відхилено

156

Про відмову гр. Бику В. І. у наданні земельної ділянки на вул. Пасічній (біля будинку № 75)

Прийнято

157

Про надання громадянам дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою.

Прийнято

158

Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і технічних документації із землеустрою, та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.

Прийнято

Питання, які додатково розглядалися

Д1

Про затвердження Програми забезпечення вивезення та захоронення побутових відходів протягом червня-вересня 2016 року.                        

Прийнято

Д2

Про затвердження Положення про тимчасовий порядок проведення громадських слухань у м. Львові.

Прийнято

Д3

Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.10.2008 № 2137 “Про створення ЛКП “Центр розвитку туризму м. Львова“.

Прийнято

Д4

Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.01.2016 № 120 “Про затвердження Програми з організації зовнішніх зв’язків Львівської міської ради у 2016 році“.

Прийнято

Д5

Про укладення договору міни.

Прийнято

Д6

Про делегування департаменту житлового господарства та інфраструктури повноважень на укладення договору про співпрацю.

Прийнято

Д7

Про неконституційність та несправедливість підняття величини тарифів на комунальні послуги для населення без підвищення розміру мінімальної заробітної плати та пенсії.

Прийнято

Д8

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова вулиці місцевого значення у районі вул. Малоголосківської (2-а черга будівництва).

Прийнято

Д9

Про надання згоди на укладення договору безоплатного користування мережами зовнішнього освітлення у м. Винники.

Прийнято

Д10

Про встановлення вартості проїзду для дітей шкільного віку.

Прийнято

Д11

Про зміну типу та назви середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 38 м. Львова.

Прийнято

Д12

Про надання відділу освіти Шевченківського району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. Замарстинівській, 71-а.

Прийнято

Д13

Про затвердження ТзОВ “Воксел Україна“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Дністерській, 27.

Прийнято

Д14

Про надання гр. Малашняк В. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л. Гайовської (біля будинку № 20-22).

Прийнято

Д15

Про надання гр. Міку С. Я. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стадників (біля будинку № 32).

Прийнято

 

Опубліковано: 15.07.2016

 

Читати 5837 разів Останнє редагування Четвер, 02 травня 2024 11:40