×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 128
Неможливо завантажити XML-файл
П'ятниця, 01 липня 2016 03:00

Результати голосування пленарного засідання 30.06.2016

 Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Інформація про ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації на території Грибовицького сміттєзвалища.

Заслухано

2

Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2016 рік.

Прийнято

3

Про затвердження Програми соціального захисту дітей рятувальників, які загинули під час ліквідації пожежі на сміттєзвалищі, що розташоване поблизу с. Великі Грибовичі

Прийнято

4

Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.

Прийнято

5

Про визначення ЛКП “Транспортна фірма “Львівспецкомунтранс“ для участі у проекті “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України“ та надання дозволу на укладання угоди про передачу коштів позики.

Прийнято

6

Про надання дозволу ЛМКП “Львівводоканал“ на отримання кредиту від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) та надання муніципальної гарантії Північній Екологічній Фінансовій корпорації (НЕФКО) з метою гарантування виконання зобов’язань ЛМКП “Львівводоканал“.

Прийнято

7

Про погодження ЛМКП “Львівводоканал“ умов гранту від Фонду Джона Нурмінена у формі міжнародної технічної допомоги для нейтралізації стоків біогазової установки та заходів з видалення фосфору на очисних спорудах.

Прийнято

8

Про часткове звільнення ТзОВ “Байки“ від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова.

Відхилено

9

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“

Прийнято

10

Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4527 “Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова“

Прийнято

11

Про встановлення пунктів велопрокату.

Прийнято

12

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Львова.

Прийнято

13

Про затвердження Положення про громадський бюджет м. Львова.

Прийнято

14

Про затвердження Програми створення Львівського міського резерву матеріально-технічних ресурсів на 2016 – 2020 роки.

Прийнято

15

Про внесення змін до ухвали міської ради від 13.12.2012 № 1940 “Про затвердження персонального складу наглядової ради комунальної установи Інституту міста та внесення змін до ухвали міської ради від 21.05.2009 № 2648“ .

Вилучено

16

Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“.

Відхилено

17

Про затвердження актів приймання-передачі в комунальну власність Меморіального музейного комплексу тоталітарних режимів “Територія терору“ та передачі інвестору майнових прав на навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад першого ступеня“ у мікрорайоні Сихів-18 за інвестиційним договором від 30.10.2014.

Прийнято

18

Про припинення шляхом ліквідації МКП “Ремонтно-будівельне управління № 1“.

Прийнято

19

Про припинення шляхом ліквідації Державно-комунальне підприємство – кінотеатр імені Б. Хмельницького.

Вилучено

20

Про припинення шляхом ліквідації ЛКП “Бадьорість“.

Відхилено

21

Про внесення змін до ухвали міської ради від 25.02.2016 № 178 “Про затвердження Договорів про пожертву квартир“.

Прийнято

22

Про надання дозволу на списання з балансу управління капітального будівництва об’єкта незавершеного будівництва: “Пожежне депо на 6 автомашин в житловому масиві Сихів“ (яке непридатне для подальшого використання) на вул. В. Антонича – вул. Майданній.

Прийнято

23

Про укладення договору міни.

Відхилено

24

Про списання з балансу ЛКП “Львівелектротранс“ основних засобів.

Прийнято

25

Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.03.2016 № 348 “Про затвердження переліку природоохоронних заходів, які фінансуватимуться за рахунок загального фонду міського бюджету у 2016 році, та річного плану пріоритетного фінансування природоохоронних заходів з міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2016 році“.

Прийнято

26

Про передачу на баланс ЛМКП “Львівводоканал“ об’єкта незавершеного будівництва “Каналізування житлових будинків індивідуальної забудови у районі вул. Корейської (між вул. Ковельською та вул. М. Гамалії)“.

Прийнято

27

Про продовження терміну дії Схеми теплопостачання м. Львова, затвердженої ухвалою міської ради від 11.09.2008 № 2058.

Прийнято

28

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова реконструйованої ділянки вул. Малоголосківської.

Прийнято

29

Про передачу пам’ятника Степану Тудору Львівській національній галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького.

Прийнято

30

Про внесення змін до ухвали міської ради щодо затвердження переліку земельних ділянок, призначених для продажу у власність або права оренди на аукціонах та внесення змін до ухвал щодо розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова.

Прийнято

31

Про затвердження Положення про порядок надходження та використання благодійних (добровільних) внесків і пожертв фізичних та юридичних осіб у комунальних закладах освіти м. Львова та врегулювання окремих питань у галузі освіти м. Львова.

Відхилено

32

Про надання комунальному підприємству “Відділ архітектурно-проектних робіт та оцінки землі“ в оренду нежитлові приміщення на   вул. Г. Смольського, 4.

Прийнято

33

Про надання ЛКП “Центр земельного кадастру та землеустрою“ в оренду нежитлові приміщення на вул. Г. Смольського, 4.

Прийнято

34

Про надання ЛКП “Архітектурно-планувальне бюро“ в оренду нежитлові приміщення на вул. Г. Смольського, 4.

Прийнято

35

Про надання Львівському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в оренду нежитлові приміщення на вул. Генерала Т. Чупринки, 85.

Прийнято

36

Про надання Львівському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в оренду нежитлових приміщень на вул. Ф. Ліста, 1.

Прийнято

37

Про надання ГО “Студентське братство Львівщини“ в оренду нежитлових приміщень на вул. П. Римлянина, 5.

Прийнято

38

Про внесення змін до договору оренди № З-9234-15 нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) від 31.10.2014.

Прийнято

39

Про надання в оренду нежитлових приміщень ЛКП “Тополя-406“.

Прийнято

40

Про внесення змін до ухвали міської ради від 24.12.2015 № 44 “Про надання громадській організації “Кримськотатарський культурний центр “Кримський дім у Львові“ в оренду нежитлових приміщень на вул. А.Тесленка,4“.

Прийнято

41

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які  підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

Прийнято

42

Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Є. Коновальця, 88.

Прийнято

43

Про надання ГО “Всеукраїнське об’єднання учасників АТО“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Т. Масарика, 12.

Прийнято

44

Про списання заборгованості зі сплати орендної плати за окремі об’єкти комунальної власності м. Львова.

Відхилено

45

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом викупу.

Прийнято

46

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Володимира Великого (між будинками № 4 та № 6).

Прийнято

47

Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.05.2015 № 4662 “Про продаж земельної ділянки на вул. Січовій (між будинками № 44 та № 46) з аукціону під забудову“.

Вилучено

48

Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.05.2015 № 4659 “Про продаж земельної ділянки на вул. Сливовій, 11-б (ділянка 1) з аукціону під забудову“.

Прийнято

49

Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.05.2015 № 4660 “Про продаж земельної ділянки на вул. Сливовій, 11-б (ділянка 2) з аукціону під забудову“.

Прийнято

50

Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.05.2015 № 4661 “Про продаж земельної ділянки на вул. Щирецькій, 33 з аукціону під забудову“.

Прийнято

51

Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.03.2008 № 1627 “Про продаж з аукціону права оренди земельної ділянки на вул. Липова Алея – вул. В.Стуса у м. Львові“.

Прийнято

52

Про затвердження середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 55 м.Львова, що знаходиться у комунальній власності Львівської міської ради, проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Є. Коновальця, 6.

Прийнято

53

Про затвердження середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 55 м.Львова, що знаходиться у комунальній власності Львівської міської ради, проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на   вул. С. Бандери, 91 .

Прийнято

54

Про затвердження ЛМКП “Львівтеплоенерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Є. Коновальця, 103-а.

Прийнято

55

Про затвердження відділу освіти Залізничного району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості та надання земельної ділянки на вул. Сяйво, 16.

Прийнято

56

Про затвердження Національному університету “Львівська політехніка“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. М. Пимоненка, 17.

Прийнято

57

Про затвердження ТзОВ “Львівський ІТ-Центр“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Я. Пастернака, 5.

Прийнято

58

Про затвердження ТзОВ виробничо-рятувальній фірмі “Сотер“ ЛТД проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки і надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 269-к.

Прийнято

59

Про затвердження гр. гр. Гургалю В. В. та Гургаль Г. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Розточчя (біля будинку № 32).

Прийнято

60

Про затвердження ОСББ “Квітка-1“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. К. Мікльоша, 15.

Прийнято

61

Про затвердження релігійній громаді Римсько-католицької Церкви парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Шевченківському районі міста Львова проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Гетьмана І. Мазепи, 46.

Прийнято

62

Про затвердження ТзОВ ″Західторгбуд″ та ТзОВ ″Біо-Пласт″ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 16.

Прийнято

63

Про затвердження ТзОВ “Західторгбуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 16.

Прийнято

64

Про затвердження ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Авіаційній, 7.

Прийнято

65

Про затвердження ТзОВ “Торговий центр “Привокзальний“ та гр. гр. Костик Н. З., Костику В. С., Костику В. В., Костик М. М., Данилову Ю. Д., Даниловій М. І., Чухен Н. Ю., Чухену Ю. Л., Денькович А. Б., Деньковичу І. В., Котляр М. М., Котляру Б. З., Пасічнику Р. П., Тимецькій Н. О., Федишин В. М., Матвіїшину А. Р., Матвіїшин М. В., Матвіїшин С. Б., Михайловій Л. С. технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок та надання земельної ділянки на вул. Ю. Федьковича, 34-б.

Прийнято

66

Про затвердження гр. Юнко Н. К. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Академіка   С.Рудницького, 34.

Прийнято

67

Про затвердження гр. Ковалику П. Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 39 та надання земельної  ділянки № 39 в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство “Медик“ в урочищі Збоїща.

Відхилено

68

Про затвердження гр. гр. Бородуліну О. Р. та Бородуліній Г. Й. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Холодній, 90.

Прийнято

69

Про затвердження гр. Стадницькій – Гірняк Г. Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Граничній, 13.

Прийнято

70

Про затвердження ТзОВ “Бізнес Проперті Менеджмент“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості та надання земельних ділянок на вул. Садовій, 2-а.

Прийнято

71

Про затвердження ТзОВ виробничо-торговому підприємству “Бодекс“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Стрийській, 99-а.

Прийнято

72

Про затвердження ТзОВ “Леви міста“ проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Стрийській, 45.

Прийнято

73

Про затвердження ФОП Копотю Р. В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Персенківці, 62.

Прийнято

74

Про затвердження гр. гр. Якиму П. А. та Яким І. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на  вул. Т.Шевченка, 146-а.

Відхилено

75

Про затвердження ПП “ЗАХІД ЛП“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 35-а.

Прийнято

76

Про затвердження обслуговуючому кооперативу “Садівничо-городній кооператив “Бджілка“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання громадянам (членам обслуговуючого кооперативу “Садівничо-городній кооператив “Бджілка“) земельних ділянок у районі вул. Авіаційної.

Прийнято

77

Про затвердження ТзОВ “Захід Інвест“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В.Липинського, 54-д.

Прийнято

78

Про надання гр. Устіновій Н. Ю. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Генерала Т.Чупринки,96.

Відхилено

79

Про затвердження гр. Вальдрату П. М. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Пирогівці, 2.

Прийнято

80

Про затвердження гр. гр. Тихомирову Є. В. та Вальдрату П. М. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання земельних ділянок на вул. Пирогівці, 6.

Відхилено

81

Про затвердження гр. Янкевичу Л. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 96 у садівничому кооперативі “Горизонт“ в урочищі Голоско.

Прийнято

82

Про затвердження садово-городньому кооперативу “Харчовик-2“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок в урочищі Клепарів.

Прийнято

83

Про затвердження ПП “Сад-ЛВ“ проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 269.

Прийнято

84

Про затвердження ТзОВ “МААТ-Захід“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 43. 

Прийнято

85

Про затвердження гр. Кульчицькому В. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної  ділянки на вул. Л. Гайовської (біля будинків №№ 20, 22).

Перенесено

86

Про затвердження гр. Кулинич С. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Б.Хмельницького, 219-а.

Прийнято

87

Про затвердження гр. Вербицькому С. В. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Прилбицькій, 4.

Прийнято

88

Про затвердження гр. Коровяку Б. Е. документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Кортумівці, 10, гараж № 1.

Прийнято

89

Про затвердження гр. гр. Курочці М. І., Курочці О. М., Курочці Н. М. та Курочці І. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зигзаг, 6.

Відхилено

90

Про затвердження ФОП Крупському С. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Під Голоском,4.

Прийнято

91

Про затвердження ТзОВ ТВК “Історія“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Угорській, 22.

Відхилено

92

Про затвердження ОСББ “Квітка-1“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. К. Мікльоша, 9.

Прийнято

93

Про затвердження ТзОВ “Юніко-істейт“ технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок на вул. Угорській, 14.

Прийнято

94

Про затвердження ТзОВ “Трентова ЛТД“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Персенкіці, 70.

Прийнято

95

Про затвердження гаражно-будівельному кооперативу “Берізка-1“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Хлібній,1.

Прийнято

96

Про затвердження ПП “Віктор-Сервіс“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості та надання земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 99-в.

Прийнято

97

Про затвердження ТзОВ “Бережанський квартал“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В. Навроцького, 69.

Прийнято

98

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання публічному акціонерному товариству “Концерн Галнафтогаз“ земельної ділянки у сервітутне користування на вул. Городоцькій, 284-1 (біля СТО).

Прийнято

99

Про затвердження ТзОВ “Ультрабуд“,  гр. гр. Теодорович М. Я., Теодоровичу О. О., Теодорович І. О. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Г. Хоткевича, 52.

Відхилено

100

Про затвердження гр. Слюсарчику Р. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Чагарниковій, 8-а.

Прийнято

101

Про затвердження гр. Супчук Г. Я. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Т.Шевченка, 165.

Перенесено

102

Про розгляд питання затвердження гр. гр. Онишку Ю. М. та Онишку С. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та наданні земельної ділянки на вул. Кондукторській, 28.

Відхилено

103

Про затвердження ПП “ШипШина“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості та наданні земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 217-219.

Прийнято

104

Про відмову гр. Гураль С. Р. у затверджені проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Л.Гайовської, 3.

Прийнято

105

Про внесення змін до ухвали міської ради від 12.07.2012 № 1664 “Про користування ТДВ “Львівагромашпроект“ земельними ділянками на вул. Є.Олесницького, 28“.

Відхилено

106

Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2014 № 3522 “Про надання Національному університету “Львівська політехніка“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Є. Плужника, 5“.

Прийнято

107

Про внесення змін до ухвали міської ради від 25.02.2016 № 228 “Про продовження ТзОВ “Пам’ять“ терміну оренди земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 62“.

Прийнято

108

Про внесення змін в ухвалу міської ради від 10.04.2014 № 3283 “Про погодження ТзОВ “Аутера“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 164“.

Відхилено

109

Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2015 № 4951 і затвердження ПП “Грааль ДЛД-12“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Стрийській, 119.

Прийнято

110

Про продовження ТзОВ МП “Компанія ОВАККО Лтд“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Гетьмана І. Мазепи, 6.

Прийнято

111

Про продовження ТзОВ “Трансуспіх“ терміну оренди земельної ділянки на вул. В. Липинського, 36.

Прийнято

112

Про продовження ТзОВ ТПП “Універсал“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 154.

Прийнято

113

Про продовження ТзОВ “Ласок“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Промисловій, 50-в.

Прийнято

114

Про продовження приватному підприємцю Шевченко М. Б. терміну оренди земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького –  вул. В. Липинського.

Прийнято

115

Про продовження ТзОВ “Інсел“ терміну оренди земельної ділянки на вул.Газовій, 28.

Прийнято

116

Про продовження громадянам – членам обслуговуючого кооперативу “Любителі природи“ терміну оренди земельних ділянок в урочищі Клепарів.

Прийнято

117

Про продовження приватному акціонерному товариству “Українська гірничо-металургійна компанія“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Т.Шевченка, 321.

Прийнято

118

Про продовження ТзОВ “Торгово-виробнича компанія “Бриз“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 120.

Прийнято

119

Про продовження ТзОВ “Експрес-гріль“ терміну оренди земельної ділянки на пл. Князя Святослава, 5.

Прийнято

120

Про продовження ТзОВ “Альфа-Віта“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Науковій, 7.

Прийнято

121

Про продовження ПП “Міст“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Під Голоском, 6.

Відхилено

122

Про продовження ТзОВ “Дукат“ терміну оренди земельної ділянки на пл. Криничній, 1.

Прийнято

123

Про продовження ТзОВ “Бетонбуд“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 327.

Прийнято

124

Про продовження ТзОВ “Магнат-РР“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 367/2.

Відхилено

125

Про продовження гр. Бадяку С. Б. терміну оренди земельної ділянки на вул. Шота Руставелі, 40.

Прийнято

126

Про відмову гр. Юринцю Є. В. у продовженні терміну оренди земельної ділянки на вул. Стрийській, 45, 45-б.

Прийнято

127

Про відмову ТзДВ “Львівська автобаза № 1“ у продовженні терміну оренди земельної ділянки на вул. Пасічній, 127. 

Прийнято

128

Про продовження ТзОВ “Львівське торгово-виробниче підприємство “Крамниця будівельника“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 340-а

Прийнято

129

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу ТзОВ “АРГОН“ на вул. Рахівській, 16-а.

Прийнято

130

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки  земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Чуваській, 45-а, яка підлягає продажу гр. Віняру Д. В.

Прийнято

131

Про надання ТзОВ ″Ерідана ЛТД″ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Т. Шевченка, 321-б.

Прийнято

132

Про надання ТзОВ “Капітал плаза“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Городоцькій, 290.

Прийнято

133

Про надання ФОП Юзьківу Л. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Промисловій, 50/52.

Прийнято

134

Про надання гр. гр. Кривку С. О., Кривко М. О. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Ряснянській, 28.

Прийнято

135

Про надання ТзОВ «Науково-виробниче підприємство «ІМВО» дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул.Т.Шевченка, 337.

Прийнято

136

Про надання ТзОВ “Новел-Істейт“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Персенківці, 2.

Прийнято

137

Про надання ТзОВ “Резерв плюс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лемківській, 9.

Перенесено

138

Про надання ПАТ “Концерн–Електрон“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 313.

Прийнято

139

Про надання гр. Музиці С. Т. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Пасіки Галицькі, 5-а у садівничому кооперативі “Личаківський“.

Прийнято

140

Про надання гр. Данилів О. З. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Казахській, 10-а.

Прийнято

141

Про надання гр. Повжиткову Г. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у межах садівничого товариства ″Гудок″.

Прийнято

142

Про надання ПАТ “Укртелеком“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. С. Смаль-Стоцького, 13.

Прийнято

143

Про надання Львівському національному медичному університету імені Данила Галицького дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Судовій, 7.

Прийнято

144

Про надання ТзОВ фірмі “Каменяр“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Газовій, 36/3.

Прийнято

145

Про надання ТзОВ “Перфект Плюс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Л. Перфецького, 2.

Прийнято

146

Про надання гр. Кріль Г. С. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Л. Мацієвича, 47.

Прийнято

147

Про надання гр. Сняданку Р. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки № 220 на місцевості у садівничо-городньому кооперативі “Мічурінець-природоперетворювач“ в урочищі Голоско.

Прийнято

148

Про надання гр. Дацку В. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній, 54.

Прийнято

149

Про надання гр. Дацку Р. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній, 54.

Відхилено

150

Про надання гр. Забігайлу С. П. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Майорівці, 21-а.

Прийнято

151

Про надання ОСББ “П’ятий“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 269-а.

Прийнято

152

Про надання ПАТ “ДТЕК Західенерго“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Козельницькій, 5.

Прийнято

153

Про надання ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Авіаційній, 7.

Прийнято

154

Про надання гр. Корнійчуку А. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кримській, 10.

Відхилено

155

Про надання ТзОВ “Гранд-Еліт“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Стрийській, 45.

Прийнято

156

Про надання ПП “Аркада сервіс“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 29.

Прийнято

157

Про надання членам обслуговуючого кооперативу ″Садово-городнє товариство ″Дружба-Збоїща″ та обслуговуючому кооперативу ″Садово-городнє товариство ″Дружба-Збоїща″ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі ″Збоїща″.

Прийнято

158

Про надання гр. гр. Юраш Д. І., Юрашу А. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Є. Коновальця, 81.

Прийнято

159

Про надання гр. Попадюку З. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л. Гайовської (біля будинків № 20-22).

Перенесено

160

Про надання гр. Шміліховському А. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 18.

Прийнято

161

Про надання ПАТ “Фірма “Нафтогазбуд“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Стрийській, 144.

Прийнято

162

Про надання гр. Кархуту Р. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Городницькій, 53.

Відхилено

163

Про надання комунальній 3-ій міській клінічній лікарні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Русових, 4.

Прийнято

164

Про надання управлінню природних ресурсів та регулювання земельних відносин департаменту містобудування дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 174.

Прийнято

165

Про надання ТзОВ “Форум-Тренд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Довженка, 1.

Прийнято

166

Про надання ТзОВ “Кріол“ та гр. Бегей В. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Д. Зубрицького, 5-а.

Прийнято

167

Про надання ПП “Нове небо“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Угорській, 10.

Прийнято

168

Про надання ПАТ “Кредобанк“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Академіка А. Сахарова, 78.

Прийнято

169

Про надання ТзОВ “Перехрестя“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Поліській, 2.

Відхилено

170

Про надання ТзОВ “Галенергомонтаж УБ ХАЕС“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на    вул. Садовій, 2-а.

Вилучено

171

Про надання Українській академії друкарства дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Під Голоском, 12-а.

Прийнято

172

Про надання гр. Перцю М. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Поштовій, 28.

Прийнято

173

Про надання гр. гр. Антонюк Л. Й., Басалик О. Й., Вольському З. В., Здибелю М. Й. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 231.

Вилучено

174

Про надання гр. Нечипоруку Р. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Промисловій, 50/52.

Перенесено

175

Про надання гр. Гургалю З. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Розточчя, 1.

Відхилено

176

Про надання ТзДВ “Львівська автобаза № 1“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Пасічній, 127.

Відхилено

177

Про надання гр. Устіновій Н. Ю. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Генерала Т. Чупринки, 96.

Вилучено

178

Про надання гр. Куйбіді Х. В. земельної ділянки на вул. М. Драгана, 32.

Прийнято

179

Про надання ФОП Голдричу І. О. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 91.

Відхилено

180

Про надання гр. Збираль О. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Смілій, 7.

Відхилено

181

Про надання ПП “Енерго-ресурс“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Личаківській, 181.

Прийнято

182

Про розгляд питання надання гр. Фітьо Л. С. дозволу на здійснення торговельної діяльності газетно-журнальною продукцією та встановлення яток щоденного демонтажу на розі вул. Вагової – просп. В. Чорновола та вул. І. Франка, 66.    

Відхилено

183

Про розгляд питання надання гр. Мойсі М. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній, 123-а.

Перенесено

184

Про надання гаражно-будівельному кооперативу “Щит“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б.-І. Антонича

Прийнято

185

Про відмову ОСББ “Нова громада“ у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Карманського (між будинками №№ 4-а, 6 та 6-а)

Прийнято

186

Про розгляд питання затвердження гр. Ярмуху І. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та наданні земельної ділянки на вул. Розточчя (навпроти будинку № 144).

Перенесено

187

Про надання ТзДВ “Львівське взуттєве виробничо-торговельне підприємство “Прогрес“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Жовківській, 30.

Прийнято

188

Про надання ТзДВ “Дальта“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Антоновича, 31 – вул. Грюнвальдській, 11-а.

Прийнято

189

Про погодження громадянам – членам обслуговуючого кооперативу “Садове товариство “Промінь Голоско“ місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі Голоско.

Прийнято

190

Про погодження гр. Кухті К. М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Драгана, 10-а.                        

Відхилено

191

Про розгляд питання погодження гр. Бику В. І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній (біля будинку № 75).

Перенесено

Питання, які додатково розглядалися

Д1

Про участь міста Львова у відборі міста та арени для підготовки і проведення у 2017 році в Україні Пісенного конкурсу “Євробачення“

Прийнято

Д2

Про затвердження Комплексної програми підтримки підрозділів ДСНС України у Львівській області, які беруть участь у ліквідації пожежі та наслідків зсуву на території сміттєзвалища у селі Великі Грибовичі

Прийнято

Д3

Про внесення змін до ухвал міської ради щодо розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова

Прийнято

Опубліковано: 01.07.2016

 

 

 

Читати 3926 разів Останнє редагування Четвер, 02 травня 2024 11:40