×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 68
Неможливо завантажити XML-файл

Результати голосування пленарного засідання 21.04.2016

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Про затвердження порядку денного 3-ї сесії Львівської міської ради 7-го скликання.

Прийнято

2

Інформація щодо ситуації, яка склалася з наданням службових квартир працівникам прокуратури Львівської області.

Заслухано

3

Звіт про роботу виконавчих органів міської ради за 2015 рік.

Прийнято

4

Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання

Вилучено

5

Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2016 рік.

Прийнято

6

Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.

Прийнято

7

Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.03.2016 № 265 “Про затвердження переліку підприємств, які відповідають критеріям, визначеним Програмою сприяння розвитку львівських товаровиробників на 2015-2016 роки“.

Прийнято

8

Про затвердження Програми розвитку Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій

Прийнято

9

Про затвердження Програми “Відкриті кубки Львова“ на 2016 рік.    

Прийнято

10

Про затвердження програми “Дитячий тренер“ на 2016 рік.

Прийнято

11

Про внесення змін до ухвал міської ради щодо розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова

Прийнято

12

Про заборону проведення концертів та інших розважальних заходів на території м. Львова представникам українського й іноземного шоу-бізнесу, котрі під час де-факто російсько-української війни здійснюють свою бізнесову діяльність, проводять концерти, виступають у телевізійних передачах, беруть участь в інших розважальних заходах на території Російської Федерації, у анексованій Автономній Республіці Крим, а також у тимчасово окупованих окремих районах Донецької і Луганської областей.

Прийнято

13

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова мереж зовнішнього освітлення житлового будинку на вул. І. Величковського, 7.

Прийнято

14

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова зовнішніх інженерних мереж.

Прийнято

15

Про надання згоди на оголошення окремих дерев ботанічними пам’ятками природи місцевого значення.

Прийнято

16

Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2010 року № 3704 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“.

Відхилено

17

Про реформування КП «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша»

Прийнято

18

Про надання громадській організації "Спортивний клуб "Сокільники-Екстрім" в оренду нежитлових приміщень на вул. Роксоляни, 23.

Прийнято

19

Про надання Громадській організації “Центральна школа бойового гопака” в оренду нежитлові приміщення на вул. Остроградських, 12.

Прийнято

20

Про надання Львівському комунальному підприємству “Дністер” в оренду нежитлового приміщення  на вул. Дністерській, 16.

Відхилено

21

Про надання громадській організації "Культурно-реставраційний центр" в оренду нежитлового приміщення на вул. Вірменській, 7.

Прийнято

22

Про надання ЛМКП «Львівтеплоенерго» в оренду нежитлових приміщень.

Прийнято

23

Про надання в оренду Львівській міській організації профспілки працівників підприємств житлового господарства нежитлових приміщень на вул. С.Бандери, 5.

Прийнято

24

Про надання Львівській обласній асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України" нежитлових приміщень на вул. Генерала Т.Чупринки, 85.

Прийнято

25

Про надання гр. Міщенку А. В. в оренду нежитлового приміщення на вул. М.Лисенка, 46.

Прийнято

26

Про надання в оренду ЛКП "Рясне-402" нежитлових приміщень на вул. Т.Шевченка, 350-а.

Прийнято

27

Про надання в оренду ЛКП "Львівавтодор" нежитлових приміщень на вул. Пасіки Галицькі, 7.

Прийнято

28

Про надання громадській організації "Спортивний клуб "Файтерс" в оренду нежитлові приміщення на вул. Стрийській, 94.

Прийнято

29

Про надання згоди на прийняття у власність територіальної громади м.Львова квартири на вул. І.Рубчака, 25.

Прийнято

30

Про надання згоди на прийняття у власність територіальної громади м.Львова квартири на вул. Науковій, 2-д.

Прийнято

31

Про встановлення строку дії ухвал міської ради, які не реалізовані у частині об'єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом викупу.

Прийнято

32

Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.06.2007 № 897 "Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади м. Львова"

Прийнято

33

Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.12.2013 № 2951 "Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. О. Фредра, 2".

Прийнято

34

Про впорядкування питання заборгованості з орендної плати за окремі об’єкти комунальної власності м. Львова

Вилучено

35

Про  затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які  підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

Прийнято

36

Про резервування земельних ділянок на вул. Л. Гайовської для потреб міста.

Прийнято

37

Про продаж земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 2-а (ділянка 1) з аукціону під забудову.

Прийнято

38

Про продаж земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 2-а (ділянка 2) з аукціону під забудову.

Прийнято

39

Про продаж земельної ділянки на вул. Генерала М. Юнаківа, 13 з аукціону під забудову.

Вилучено

40

Про продаж ТзОВ “Шанс“ земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 51.

Прийнято

41

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу ФОП Борику І. М. на вул. Ряшівській, 4-а.

Прийнято

42

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Липова Алея, 17.

Прийнято

43

Про затвердження державному професійно-технічному навчальному закладу “Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. І.Пулюя, 26 та вул. І. Пулюя, 28.

Прийнято

44

Про затвердження Львівській установі виконання покарань Управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області (№ 19) проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у промзоні ″Сигнівка″ на вул. Збиральній для перенесення Львівської установи виконання покарань Управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області (№ 19) з вул. Городоцької, 20.

Прийнято

45

Про затвердження релігійній громаді Української православної Церкви  Київського Патріархату парафії Вознесіння Господнього Залізничного району м. Львова проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Любінській – вул. І. Виговського

Прийнято

46

Про затвердження малому підприємству “Пошук“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Бузковій,2.

Прийнято

47

Про затвердження гр. Білику І. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Нагірній, 82.

Відхилено

48

Про затвердження гр. Ласці І. Я. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 230.

Відхилено

49

Про затвердження гр. Собечку Г. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Заозерній, 2.

Відхилено

50

Про затвердження гр. гр. Полянській Н. М., Іваночко Н. Є., Дупелич О. Р. та Левику Р. М. технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок, проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок.

Прийнято

51

Про затвердження гр. Пестрак С. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Гайовій, 14.

Вилучено

52

Про затвердження гр. Левашову В. П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Здоров’я, 9.

Відхилено

53

Про затвердження гр. Джиготі І. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 290-а.

Прийнято

54

Про затвердження гр. Левицькій І. В. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зустрічній, 15.

Прийнято

55

Про затвердження фізичній особі – підприємцю Кузику Р. С. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Т. Шевченка, 186.

Прийнято

56

Про затвердження ТзОВ “Епіцентр К“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 188-а.

Прийнято

57

Про затвердження ТзОВ “Епіцентр К“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 188-а.

Прийнято

58

Про передачу ТзОВ “ГлассВорк технолоджі“ земельної ділянки на вул. Науковій, 7-б

Прийнято

59

Про затвердження гр. Марухян Д. Є. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Генерала В. Курмановича, 9.

Прийнято

60

Про затвердження гр. Подоляку А. Р. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Б.Хмельницького, 106.

Прийнято

61

Про затвердження ФОП Шпіталенку О. С. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. О. Кошиця, 4-а.

Відхилено

62

Про затвердження гр. Вахулі В.М. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Жовківській, 30-ж.

Прийнято

63

Про розгляд питання затвердження гр. Близнак Т. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та наданні земельної ділянки на вул. Сокільницькій (навпроти будинків №№ 54-56).

Відхилено

64

Про затвердження гр. Кашубинському І. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Гостинній, 3.

Прийнято

65

Про внесення змін до ухвали міської ради від 15.05.2014 № 3345 “Про затвердження ТзОВ “Таісія“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В. Щурата (біля церкви)“.

Перенесено

66

Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2010 № 3765 “Про вилучення з користування та зарахування до земель міста земельної ділянки на вул. Холодній, 66“.

Прийнято

67

Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.03.2015 № 4512 ″Про погодження гр. Фенику О. П. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Скромній, 33″

Прийнято

68

Про внесення змін до ухвали міської ради від 25.02.2016 № 216 “Про затвердження ПрАТ “Видавничий дім “Високий замок“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 73“.

Прийнято

69

Про внесення змін до договору оренди землі від 05.03.2001 № 372.

Прийнято

70

Про припинення дії договорів оренди землі від 30.12.2009 № Г-837 та від 30.12.2009 № Г-838.

Прийнято

71

Про продовження ТзОВ “Латориця“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Тюльпановій, 2.

Прийнято

72

Про продовження ФОП Рудику Я. Б. терміну оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 186.

Прийнято

73

Про продовження ФОП Хлебнікову С. О. терміну оренди земельної ділянки на вул. Жовківській, 28.

Прийнято

74

Про продовження фізичній особі – підприємцю Стахурі Л. Й. терміну оренди земельної ділянки на вул. Я. Гашека, 18-а.

Прийнято

75

Про продовження ПАТ ″Укртелеком″ терміну оренди земельної ділянки на вул. Суботівській, 13-а.

Прийнято

76

Про продовження ПАТ “Укртелеком“ терміну оренди земельних ділянок на вул. О. Довженка, 8.

Прийнято

77

Про продовження ТзОВ фірмі “Фест-вест“ ЛТД терміну оренди земельної  ділянки на вул. Науковій, 29-а.

Прийнято

78

Про продовження ТзОВ ″Мазур″ терміну оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 323.

Прийнято

79

Про продовження фізичній особі – підприємцю Вальтову М. Н. терміну оренди земельної ділянки на вул. Персенківці, 64.

Прийнято

80

Про продовження ТзОВ фірма “ДАКС“  терміну оренди земельної ділянки на     вул. Любінській, 10.

Відхилено

81

Про продовження ТзОВ "Вантажна база ЛЗТА" терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 355-б.

Вилучено

82

Про надання у постійне користування ЛКП “Агенція ресурсів Львівської міської ради“ земельної ділянки на вул. Щирецькій – вул. Ряшівській (проектованій).

Прийнято

83

Про надання релігійній організації “Згромадження Сестер св. Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії Української греко-католицької Церкви“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній, 35.

Прийнято

84

Про надання ЛМКП “Львівтеплоенерго“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Науковій, 58.

Прийнято

85

Про надання ТзОВ “Львівське АТП-14631“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Пластовій, 10.

Прийнято

86

Про надання ТзОВ “Львівський харчопереробний завод “Еталон“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 183.

Прийнято

87

Про надання ПрАТ “Квіти Львова“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Стрийській, 127.

Перенесено

88

Про надання ТзОВ ″Міро-М″ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Г. Кузневича, 14-16.

Прийнято

89

Про надання ТзОВ “Адамас“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Франка, 23-а.

Прийнято

90

Про надання гр. Кліщу Ю. Б. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Білогорщі, 39.

Прийнято

91

Про надання гр. Цьорох З-Ю. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кам’янці, 9.

Прийнято

92

Про надання гр. Козі О. С. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Пасіки Галицькі, 5-а у садівничому кооперативі “Личаківський“.

Прийнято

93

Про надання гр. Огородник К. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у городньому кооперативі “Схід“ на вул. Бродівській.

Перенесено

94

Про надання гр. Фуканчик І. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на пл. Князя Святослава, 11.

Відхилено

95

Про надання гр. Клименюк Є. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Промисловій, 25.

Прийнято

96

Про надання гр. Клименюк Є. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Промисловій, 25.

Прийнято

97

Про надання гр. Шведу В. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Опришківській, 2.

Прийнято

98

Про надання гр. Уминській С. І. та гр. Умінському І. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Кузнярівці (біля будинку № 32-а).

Прийнято

99

Про надання гр. Кириленко Н. Я. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Широкій, 70-в.

Прийнято

100

Про надання гр. Сеніву М. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кавказькій, 32.

Прийнято

101

Про надання гр. Гапон Г.-І. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Біговій, 15.

Відхилено

102

Про надання кооперативу “Комплекс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городоцькій, 101.

Прийнято

103

Про надання ФОП Луцану П. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Повітряній, 34.

Прийнято

104

Про надання гр. Міськевич О. С. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Зоряній, 9.

Прийнято

105

Про надання гр. Яцишину Н. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у 9-му Скнилівському провулку, 3-в.

Прийнято

106

Про надання ДП НДІ “Система“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Кривоноса  , 6.      

Відхилено

107

Про надання гр. Яблонській Г. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 145/6.

Прийнято

108

Про передачу ФОП Грабинській Т. І. земельної ділянки на вул. Під Голоском, 2.

Прийнято

109

Про надання ЛКП “Агенція ресурсів Львівської міської ради“ у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Прийнято

110

Про розгляд питання надання гр. Гій С. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Монгольській.

Відхилено

111

Про розгляд питання надання гр. Новоставській О. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки вул. Майданній, 24.

Відхилено

112

Про погодження ТзОВ ″Онур Конструкціон Інтернешнл″ місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Авіаційній, 7.

Прийнято

113

Про погодження ТзОВ “Метінвест-СМЦ“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 93.

Прийнято

114

Про погодження гр. Янчишин І. Я. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Розточчя, 150.

Відхилено

115

Про погодження гр. Кирильчук Л. Ф. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Міжгірній (між будинками № 8 та № 14).

Прийнято

116

Про погодження ЛКП “Рембуд“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 317.

Прийнято

117

Про затвердження Службі зовнішньої розвідки України проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у районі вул. К. Студинського.

Відхилено

118

Про затвердження ПП “Ганнуся“ технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок на вул. Пасічній, 38-40.

Відхилено

119

Про затвердженняі гр. Новосаду Я. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Винниця, 41.

Прийнято

120

Про розгляд питання затвердження гр. гр. Марійчук В. В. та Харків Г. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та наданні земельної ділянки на вул. Холодній, 25.

Відхилено

121

Про розгляд питання затвердження гр. Шиманській Н. Т. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Райдужній (навпроти будинку № 18).

Відхилено

122

Про розгляд питання затвердження гр. Харабарі М. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та наданні земельної ділянки на вул. Окружній,22.

Перенесено

123

Про включення земельної ділянки на вул. Під Голоском до переліку земельних ділянок, які призначені для продажу у власність або для права оренди на земельних торгах (аукціонах)

Прийнято

124

Про внесення змін до списку землекористувачів і землевласників Залізничного району м. Львова, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 06.02.1998 № 51 ″Про інвентаризацію земель м.Львова″.

Відхилено

125

Про надання гр. гр. Мавдрик І. І., Мавдрику М. М., Мавдрик Ю. М., Арсенюку І. К., Арсенюк У. Г. земельної ділянки.

Відхилено

126

Про надання гр. Боденку В. П. дозволу на виготовлення документації із землеустрою для оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку на вул. Стрийській, 57-а.

Відхилено

127

Про надання гр. Кінашу А. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лазневій.

Відхилено

128

Про розгляд питання надання гр. Покладок О. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Холодній, 24.

Відхилено

129

Про надання ТзОВ “БК Добробут“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою для оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку на вул. Широкій, 63-а.

Вилучено

130

Про надання гр. Чорній І.-Е. С. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Стрийській, 202.

Перенесено

131

Про відмову у наданні ЛОО Всеукраїнської спілки автомобілістів дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Калнишевського, 32-а

Прийнято

132

Про розгляд питання надання ФОП Мандзій Л. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Дж. Вашингтона,5.

Відхилено

133

Про надання громадянам дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою.

Прийнято

134

Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і технічних документації із землеустрою, та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.

Прийнято

Питання, які додатково розглядались

Д1

Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Львова"

Прийнято

Д2

Про присвоєння звання "Львів'янин року"

Прийнято

Д3

Про присвоєння звання "Шляхетна львівська родина"

Прийнято

Д4

Про визначення розміру статутного капіталу ЛКП “Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького“

Прийнято

Д5

Про надання згоди на прийняття у власність територіальної громади м. Львова об’єкта незавершеного будівництва: “Виготовлення пам’ятника С. Бандері з реконструкцією пл. Кропивницького у м. Львові“

Прийнято

Д6

Про внесення змін до ухвали міської ради від 30.09.2015 № 5118 “Про затвердження Положення про інспекцію Державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові та його структури“

Прийнято

Д7

Про затвердження списку народних засідателів Сихівського районного суду м. Львова

Прийнято

Д8

Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.10.2014 № 4015 “Про затвердження списку присяжних районних судів м. Львова“

Прийнято

Д9

Про внесення змін до ухвали міської ради від 05.03.2009 № 2452 “Про затвердження Порядку отримання дозволів на встановлення відкритих літніх майданчиків у м.Львові біля об’єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності“

Прийнято

Д10

Про скасування рішень виконавчого комітету та наказів департаменту житлового господарства та інфраструктури

Відхилено

Д11

Про створення дошкільного навчального закладу (ясел - садка) № 102

Прийнято

Д12

Про створення дошкільного навчального закладу (ясел - садка) № 168

Прийнято

Д13

Про зміну типу та назви середньої загальноосвітньої школи № 18 м. Львова

Прийнято

Д14

Про зміну типу та назви середньої загальноосвітньої школи № 35 м. Львова

Прийнято

Д15

Про зміну типу навчально-виховного комплексу садка-школи “Веселка“

Прийнято

Д16

Про реорганізацію вечірньої (змінної) середньої загальноосвітньої школи № 12 м. Львова

Прийнято

Д17

Про створення дошкільного навчального закладу (ясел - садка) № 17

Прийнято

Д18

Про створення дошкільного навчального закладу (ясел - садка) № 111

Прийнято

Д19

Про внесення змін до ухвал міської ради від 10.07.2014 № 3674 та від 21.05.2015 № 4760

Прийнято

 

 Опубліковано: 22.04.2016