×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Результати голосувань пленарного засідання 28.09.2023-29.09.2023

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1.

Про затвердження порядку денного 20-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання.

Прийнято

2.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.02.2021 № 32 "Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів".

Прийнято

3.

Про звіт керуючого справами виконавчого комітету Львівської міської ради.

Вилучено

4.

Про внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2023 рік.

Прийнято

5.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.04.2023 № 3138 “Про затвердження річного плану пріоритетного фінансування природоохоронних заходів з фонду охорони навколишнього природного середовища Львівської міської територіальної громади у 2023 році“.

Прийнято

6.

Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2023 рік.

Прийнято

7.

Про надання місцевої гарантії Львівської міської ради у 2023 році з метою забезпечення виконання боргових зобов’язань ЛКП “Львівавтодор“ у рамках проєкту “Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України“.

Перенесено

8.

Про списання заборгованості зі сплати орендної плати за нежитлові приміщення.

Прийнято

9.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 29.11.2018 № 4252 "Про затвердження Положення про ваучерну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва".

Прийнято

10.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 "Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова".

Прийнято

11.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 06.07.2023 № 3444 "Про визначення розміру статутного капіталу Львівського комунального підприємства "Львівсвітло".

Прийнято

12.

Про скасування ухвали міської ради від 12.06.2008 № 1867 “Про утворення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Львівській міській раді“.

Прийнято

13.

Про розгляд електронної петиції “Заборонити висотну забудову і створити парк в мікрорайоні “Під Голоском”.

Відхилено

14.

Інформація стосовно ситуації, яка склалась на вул. Широкій, 2 в смт. Брюховичі.

 Заслухано

15.

Про визначення уповноваженого органу містобудування та архітектури.

 

16.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 06.12.2022 № 2589 "Про затвердження Програми підтримки волонтерського руху у Львівській міській територіальній громаді на 2023-2025 роки".

Прийнято

17.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 02.03.2023 № 2895 "Про звільнення у 2023 році від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та плати за землю суб’єктів підприємницької діяльності, власність яких постраждала внаслідок військової агресії російської федерації проти України".

Прийнято

18.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.08.2023 № 3667 "Про затвердження Програми забезпечення ремонту та технічного обслуговування (...).

Прийнято

19.

Про надання (...) дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Прийнято

20.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель у межах території (...).

Прийнято

21.

Про затвердження Програми надання премій Львівської міської ради за результатами міжнародних спортивних змагань "Ігри Нескорених" (м. Дюссельдорф, Німеччина).

Прийнято

22.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 06.07.2023 № 3436 “Про затвердження Програми спортивних іміджевих проєктів Львівської міської територіальної громади на 2023-2026 роки“.

Прийнято

23.

Про затвердження Програми розвитку матеріально-технічної бази закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

24.

Про надання гр. Хомі Т. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Китайській, 7. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 23.08.2023, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

25.

Про надання ТзОВ “Галичбудсервіс” дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Б. Грінченка, 11-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 23.08.2023, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

26.

Про надання ТзОВ "Вежа 22" дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Газовій, 28. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 23.08.2023, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

27.

Про затвердження техніко-економічного обґрунтування передачі державного комерційного підприємства "Львівське експериментальне підприємство засобів пересування і протезування" у комунальну власність Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

28.

Про прийняття у комунальну власність Львівської міської територіальної громади амбулаторії первинної медицини на вул. В. Стуса у с. Великі Грибовичі.

Прийнято

29.

Про передачу з комунальної власності Львівської міської територіальної громади у державну власність будівель на вул. Я. Стецька, 13 та на вул. П. Саксаганського, 13 для розміщення Восьмого апеляційного адміністративного суду.

Вилучено

30.

Про затвердження передавальних актів комунальних установ з надання соціальних послуг, які припиняються шляхом приєднання до Комунальної установи змішаного типу “Львівський міський центр соціальних послуг та реабілітації “Джерело“.

Прийнято

31.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 29.12.2020 № 8 "Про прийняття закладів та установ спільної власності територіальних громад Пустомитівського району Львівської області та Яворівського району Львівської області у власність Львівської міської територіальної громади".

Прийнято

32.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 06.07.2023 № 3466 "Про укладення договору пожертви".

Прийнято

33.

Про прийняття з державної власності у власність Львівської міської територіальної громади будинку № 11 на вул. На Нивах.

Прийнято

34.

Про затвердження Міської програми зубопротезування та лікувально-хірургічної підготовки до нього пільгових категорій жителів Львівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки.

Прийнято

35.

Про затвердження Міської програми доступної дефібриляції у комунальних підприємствах, установах та закладах Львівської міської територіальної громади на 2023-2024 роки.

Прийнято

36.

Про затвердження Концепції розвитку велосипедного транспорту на території Львівської міської територіальної громади до 2033 року.

Вилучено

37.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 30.06.2022 № 2155 "Про затвердження Положення про встановлення зарядних станцій для електротранспорту на території Львівської міської територіальної громади".

Прийнято

38.

Про звіт директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури.

Відхилено

39.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 18.08.2022 № 2239 "Про окремі питання управління комунальним майном у зв’язку із введенням воєнного стану".

Перенесено

40.

Про окремі питання розпорядження об’єктами нерухомого майна комунальної власності Львівської міської територіальної громади на період дії правового режиму воєнного стану на території Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

41.

Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на вул. К. Скидана, 18.

Прийнято

42.

Про додаткові умови оренди частини нежитлового приміщення на вул. Пилипа Орлика, 4.

Прийнято

43.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації способом аукціону, нежитлових приміщень на вул. Є. Гладишевського, 10 та їх приватизацію.

Прийнято

44.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Базарній, 28 та його приватизацію.

Перенесено

45.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації способом аукціону, нежитлових приміщень на вул. М. Туган-Барановського, 30 та їх приватизацію.

Прийнято

46.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Генерала Т. Чупринки, 31 та його приватизацію.

Перенесено

47.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації способом аукціону, нежитлових приміщень на вул. Т. Окуневського, 1 та їх приватизацію.

Прийнято

48.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Замковій, 25 та його приватизацію.

Перенесено

49.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації способом аукціону, нежитлових приміщень на вул. І. Мечникова, 5 та їх приватизацію.

Прийнято

50.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації способом аукціону, нежитлових приміщень на вул. Одеській, 13 та їх приватизацію.

Прийнято

51.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації способом аукціону, нежитлових приміщень на просп. Свободи, 49 та їх приватизацію.

Прийнято

52.

Про внесення змін до ухвали від 06.07.2023 № 3484 «Про внесення змін до договору оренди від 30.07.2021 № Ф-12552-21 (БАП) на нежитлове приміщення на вул. Генерала Т.Чупринки, 85 та про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Генерала Т.Чупринки, 85».

Прийнято

53.

Про розроблення детального плану території у районі вул. І. Франка, вул. Уласа Самчука.

Прийнято

54.

Про затвердження детального плану території у районі вул. Ковельської.

Прийнято

55.

Про затвердження детального плану території у районі вул. Т. Шевченка, вул. Конвеєробудівників, залізничної колії.

Прийнято

56.

Про надання дозволу на розроблення проекту внесення змін до затвердженої містобудівної документації "План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 4, 5. Залізничний та Шевченківський райони" (у районі вул. В. Єрошенка).

Прийнято

57.

Про прийняття у власність Львівської міської територіальної громади пожежної водойми на вул. Північній 2-1 (кадастровий номер 4610136300:05:021:0010).

Прийнято

58.

Про продаж земельної ділянки на вул. Нагірній біля будинку 70 (кадастровий номер 4610137500:06:008:0246) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі електронного аукціону.

Прийнято

59.

Про продаж земельної ділянки на вул. Північній (проєктованій) (кадастровий номер 4610136300:05:018:0013) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі електронного аукціону.

Прийнято

60.

Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на вул. Данила Апостола промзона "Сигнівка" (ділянка 1) для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі електронного аукціону.

Прийнято

61.

Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Сонячній – вул. Львівській у м. Дубляни для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі електронного аукціону.

Прийнято

62.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Польовій у с. Гряда для продажу права оренди на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі електронного аукціону.

Прийнято

63.

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у м. Львові для продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі електронного аукціону.

Прийнято

64.

Про затвердження земельної ділянки на вул. Весняній у м. Винники для продажу на земельних торгах у формі електронного аукціону.

Прийнято

65.

Про надання ЛКП "Рембуд" земельної ділянки у постійне користування на вул. Під Голоском.

Прийнято

66.

Про затвердження ЛКП "Муніципальна обрядова служба" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у постійне користування на вул. Науковій у с. Рясне-Руське.

Прийнято

67.

Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, обмеженої вул. І. Миколайчука, вул. Гетьмана І. Мазепи, вул. Пилипа Орлика.

Прийнято

68.

Про продаж гр. Хом'як В. А. земельної ділянки на вул. Базарній, 20 (кадастровий номер 4610137500:01:001:0061).

Прийнято

69.

Про затвердження ТзОВ "Центральна консалтингова компанія" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в оренду на вул. Зеленій, 301.

Відхилено

70.

Про затвердження РО "Релігійна громада Української греко-католицької Церкви парафії Всіх Святих українського народу у Залізничному районі м. Львова" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у постійне користування на вул. Землеробній – вул. Ряшівській (проектованій).

Прийнято

71.

Про затвердження ТзОВ "Львівбудкераміка" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання в оренду земельної ділянки на вул. Широкій, 1-Б.

Прийнято

72.

Про затвердження ТзОВ "Львівський бетон" технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки в оренду на вул. Грунтовій, 1.

Прийнято

73.

Про надання ТзОВ "Українські універсальні технології" дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Луганській, 2-в.

Прийнято

74.

Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Генерала В. Курмановича, 2 та надання ТзДВ "Львівський завод "Металіст", ТзОВ "Тверджа", ТзОВ "Десниця" та ТзОВ "Гідравліка захід базис" земельних ділянок в оренду та сервітутне користування на вул. Генерала В. Курмановича, 2.

Прийнято

75.

Про затвердження ТзОВ "С.ІД." проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання в оренду земельної ділянки на вул. Окружній, 57-а.

Прийнято

76.

Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок у м. Винники, смт. Рудне, с. Малехів, с. Великі Грибовичі, с. Збиранка, с. Лисиничі, с. Гряда, с. Зарудці.

Прийнято

77.

Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою і передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок, які частково розташовані у межах червоних ліній.

Прийнято

78.

Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою і передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.

Прийнято

79.

Про затвердження гр. Куку Б. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки у с. Малі Підліски.

Відхилено

80.

Про резервування земельної ділянки у с. Малі Підліски (кадастровий номер 4622710200:10:000:0374) для потреб Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

81.

Про затвердження гр. Куку Н. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки у с. Малі Підліски.

Відхилено

82.

Про резервування земельної ділянки у с. Малі Підліски (кадастровий номер 4622710200:10:000:0375) для потреб Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

83.

Про затвердження гр. Кук Л. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки у с. Малі Підліски.

Відхилено

84.

Про резервування земельної ділянки у с. Малі Підліски (кадастровий номер 4622710200:10:000:0376) для потреб Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

85.

Про резервування земельної ділянки у с. Малі Підліски (кадастровий номер 4622710200:10:000:0379) для потреб Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

86.

Про затвердження ПП “Івако“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Щирецькій, 7-а.

Відхилено

87.

Про затвердження гр. Заваді С. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 268-б.

Прийнято

88.

Про затвердження ОСББ "Екодім" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в оренду на вул. Академіка Є. Лазаренка, 5-а.

Прийнято

89.

Про затвердження гр. Кобилецькій О. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в оренду на вул. Сяйво, 1-б.

Прийнято

90.

Про затвердження ФОП Бойку О. Л. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки в оренду на вул. Р. Дашкевича, 1.

Прийнято

91.

Про затвердження АТ “Український науково-дослідний інститут поліграфічної промисловості ім. Т. Г. Шевченка“ корпоративному підприємству АТ “ДАК “Укрвидавполіграфія“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 4.

Відхилено

92.

Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Тютюнників, 55, вул. Тютюнників, 55-а та надання ТзОВ “ЕнергоОРГРЕС“ в оренду земельної ділянки на вул. Тютюнників, 55 і ТзОВ “Авалон Констракшн“ в оренду земельної ділянки на вул. Тютюнників, 55, вул. Тютюнників, 55-а.

Прийнято

93.

Про внесення змін до ухвал міської ради від 04.11.2021 № 1572, від 04.11.2021 № 1576, від 04.11.2021 № 1578 та від 17.02.2022 № 1995.

Прийнято

94.

Про продовження ФОП Шевченко М. Б. терміну оренди земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького – вул. В. Липинського.

Відхилено

95.

Про продовження ФОП Тереху П. І. терміну оренди земельної ділянки на вул. Медової Печери – вул. Пасічній, 59.

Відхилено

96.

Про продовження ПП “Геран Плюс“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Г. Хоткевича (навпроти АЗС, ділянка 2).

Вилучено

97.

Про надання гр. Ножкіну В. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Є. Патона, 33.

Вилучено

98.

Про продовження ТзОВ "Ваб Торг" терміну оренди земельної ділянки на вул. П. Панча, 16.

Відхилено

99.

Про розірвання договору оренди землі від 12.06.2013 № З-2198 та передачу гр. Косидор Л.-К. М. земельної ділянки на вул. О. Луцького, 3.

Вилучено

100.

Про надання Лисиничівській гімназії Львівської міської ради земельної ділянки у постійне користування на вул. Шкільній, 2 у с. Лисиничі.

Прийнято

101.

Про надання відділу освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради земельної ділянки у постійне користування на вул. І. Виговського, 1-А.

Прийнято

102.

Про надання КНП "Львівське ТМО 2" земельної ділянки у постійне користування на вул. Київській, 31.

Прийнято

103.

Про надання ЛКП “Зелене місто” дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у с. Великі Грибовичі.

Прийнято

104.

Про надання ЛКП "Львівавтодор" дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної на вул. І. Миколайчука.

Прийнято

105.

Про надання гр. Поплеті Т. А. земельної ділянки в оренду на вул. Шпитальній, 21а.

Прийнято

106.

Про надання АТ "Укртелеком" земельної ділянки в оренду на  вул. М. Пимоненка, 9.

Прийнято

107.

Про надання заводу телевізійної техніки "Електрон" – ДП ПрАТ "Концерн-Електрон" дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 311.

Прийнято

108.

Про надання ТзОВ "Тракт Інвест Груп" дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тракт Глинянський, 152.

Прийнято

109.

Про надання ТзОВ "Плюс-Тандем" дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Й. Коциловського, 10.

Прийнято

110.

Про надання ТзОВ “Росанбуд“ дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Панаса Мирного, 13.

Вилучено

111.

Про надання гр. Юринець Н. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Арктичній, 38 у смт. Брюховичі.
Зауваження знято, ухвала підписана міським головою

Прийнято

112.

Про надання ОСББ “І. Франко 125“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Франка, 125.

Відхилено

113.

Про надання ФОП Цап’яку З. М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Навроцького, 69.

Прийнято

114.

Про надання ТзОВ “Вест Ойл Груп“ дозволу на розроблення документацій із землеустрою на земельні ділянки на просп. В. Чорновола, 107.

Відхилено

115.

Про надання гр. гр. Тишику В. П. та Волосатову О. І. земельної ділянки в оренду на вул. Я. Гніздовського, 2.

Прийнято

116.

Про надання ТзОВ “Крамсервіс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на просп. Святого Івана Павла II, 59-в.

Прийнято

Додаткові питання

Д1.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.02.2022 № 1981 "Про затвердження Програми заходів щодо підготовки Львівської міської територіальної громади до національного спротиву на 2022-2024 роки".

Прийнято
Д2.

Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду рухомого майна.

Прийнято
Д3.

Про надання згоди на безоплатну передачу з комунальної власності Львівської міської територіальної громади у державну власність об’єктів нерухомого майна (...).

Прийнято
Д4.

Про затвердження переможця конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку "Сигнівка".

Прийнято
Д5.

Про надання згоди на прийняття у комунальну власнiсть Львiвської мiської територiальної громади з державноiї власностi земельної дiлянки на вул. О. Довбуша, 15.

Прийнято
Д6.

Про визначення розміру статутного капіталу КП "Ритуальна служба "Меморіал".

Прийнято
Д7.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.05.2023 № 3251 "Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.12.2019 № 6107 "Про здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова".

Прийнято
Д8.

Про затвердження КНП "Львівське територіальне медичне об’єднання "Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у постійне користування на вул. Миколайчука.

Прийнято
Д9.

Про матеріально-фінансову підтримку Збройних Сил України.

Прийнято

Звернення Ради

1.

Звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо підтримки Збройних Сил України та недопущення вилучення коштів місцевих громад – фракція "Європейська Солідарність".

Прийнято
2. Звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо перерахування громадам субвенції на компенсацію різниці в тарифах та збереження нормативу зарахування ПДФО до місцевих бюджеті в розмірі 64 % – фракція Об'єднання "Самопоміч". Прийнято

Протокольні доручення Ради

1.

Протокольне доручення першому заступнику міського голови – заступнику міського голови з економічного розвитку щодо розроблення оновленої процедури встановлення меморіальних таблиць з розглядом звернень у строк, що не перевищує 15 днів - Тарас Репицький.

Прийнято
2.

Протокольне доручення начальнику управління архітектури та урбаністики щодо підготовки та представлення звіту про зведення меморіалу Євгену Коновальцю - Тарас Репицький.

Прийнято
3.

Протокольне доручення першому заступнику міського голови – заступнику міського голови з економічного розвитку щодо уточнення робочою групою з перейменування назв вулиць, названих іменами російських діячів, назви низки вулиць (виправлення радянського кліше) - Тарас Репицький.

Прийнято
4.

Протокольне доручення директору департаменту "Секретаріат ради" щодо реєстрації та оприлюднення ухвал Львівської міської ради VIII скликання, які були прийняті на пленарних засіданнях ЛМР і не були зупинені міським головою - Петро Адамик, Любомир Мельничук.

Прийнято
5.

Протокольне доручення керуючому справами виконавчого комітету Львівської міської ради щодо звітування про хід реалізації ухвали «Про затвердження на території Львівської міської територіальної громади почесної відзнаки» та інших ухвал, контроль за виконанням яких був покладений на виконавчий комітет - Петро Адамик.

Прийнято
6.

Протокольне доручення заступнику міського голови з містобудування щодо створення робочої групи стосовно ситуації, яка склалася із земельною ділянкою на вул. Широка, 2 в смт. Брюховичі - Наталія Шелестак.

Прийнято

Опубліковано: 28.09.2023