×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Результати голосувань пленарного засідання 25.11.2021

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Про затвердження передавальних актів закладів охорони здоров’я, які припиняються шляхом злиття у КНП “Львівське територіальне медичне об’єднання “Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги“.

Перенесено

2

Про затвердження передавальних актів закладів охорони здоров’я, які припиняються шляхом злиття у КНП “Львівське клінічне територіальне медичне об’єднання акушерства та гінекології“.

Перенесено

3

Про затвердження передавальних актів закладів охорони здоров’я, які припиняються шляхом злиття у КНП “Львівське територіальне медичне об’єднання “Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги“.

Прийнято

4

Про внесення змін до ухвал міської ради від 04.02.2021 № 32 та від 08.07.2021 № 1081.

Прийнято

5

Про внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Прийнято

6

Про бюджет Львівської міської територіальної громади на 2022 рік.

Вилучено

7

Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Прийнято

8

Про надання місцевої гарантії Львівської міської ради у 2021 році.

Вилучено

9

Про затвердження інвестиційного проекту “Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22“.

Прийнято

10

Про внесення змін до ухвали міської ради від 12.07.2012 № 1595 “Про затвердження Положення про порядок списання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади м. Львова“.

Прийнято

11

Про внесення змін до ухвали міської ради від 16.09.2021 № 1254 “Про прийняття у власність Львівської міської територіальної громади майна структурних підрозділів КНП "Жовківська лікарня“.

 

12

Про затвердження ТзОВ “Спецбудмонтажпроект“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Садовій, 2-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 04.11.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

13

Про затвердження гр. Івашкевичу В. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Стрийській, 320-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 04.11.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 

14

Про продовження ФОП Кликоцькій Н. М. терміну оренди земельної ділянки на вул. Княгині Ольги, 69-в. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 04.11.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 

15

Про надання ТзОВ “Захід авто сервіс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 269-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 04.11.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

16

Про надання гр. Стельмаху О. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ярослава Мудрого, 11. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 04.11.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 

17

Про надання обслуговуючому кооперативу “Автогаражний кооператив “Чайка“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Виговського, 13-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 04.11.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 

18

Про припинення права комунальної власності Львівської міської територіальної громади на об’єкти нерухомого майна у Личаківському районі.

 

19

Про внесення змін до ухвали міської ради від 28.04.2020 № 6473 “Про затвердження списку присяжних районних судів м. Львова“.

 

20

Про право оперативного управління.

 

21

Про внесення змін до ухвали міської ради від 24.12.2020 № 4 “Про затвердження Регламенту Львівської міської ради 8-го скликання“.

 

22

Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.06.2021 № 978 “Окремі питання представництва інтересів територіальної громади у багатоквартирних житлових будинках“.

 

23

Про надання згоди на прийняття у власність Львівської міської територіальної громади військового містечка № 7 на вул. Городоцькій, 40 – вул. Т. Шевченка, 1 – вул. Т. Шевченка, 3 – вул. Т. Шевченка, 5.

Вилучено

24

Про скасування рішення 24-ї сесії Винниківської міської ради від 09.10.2020 № 3030.

Вилучено

25

Про зміну засновника та перейменування комунального підприємства.

Вилучено

26

Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2021 № 1086 “Про затвердження Плану дій та Плану моніторингу на 2021 - 2023 роки з реалізації ініціативи ЮНІСЕФ “Громада, дружня до дітей та молоді“ у рамках Стратегії “Львів, дружній до дітей та молоді“.

 

27

Про приєднання до Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

Вилучено

28

Про затвердження передавального акта Винниківської міської ради.

Вилучено

29

Про затвердження передавального акта виконавчого комітету Винниківської міської ради.

Вилучено

30

Про утворення старостинських округів на території Львівської міської територіальної громади.

 

31

Про прийняття у власність Львівської міської територіальної громади зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення.

 

32

Про внесення змін до ухвали від 16.09.2021 № 1270 “Про прийняття у власність Львівської міської територіальної громади водопровідно-каналізаційних та теплових мереж“.

 

33

Про надання департаменту житлового господарства та інфраструктури функції замовника на реконструкцію нежитлових приміщень під житлові квартири на вул. Під Голоском, 22.

 

34

Про надання згоди на оголошення окремого дерева ботанічною пам’яткою природи місцевого значення.

 

35

Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2021 № 1094 “Про затвердження річного плану пріоритетного фінансування природоохоронних заходів з фонду охорони навколишнього природного середовища Львівської міської територіальної громади у 2021 році“.

 

36

Про затвердження Примірного статуту установи дитячо-юнацького та молодіжного клубу Львівської міської територіальної громади.

 

37

Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.03.2015 № 4413 “Про затвердження Програми відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Львові на 2015-2025 роки (“Теплий дім“)“.

 

38

Про внесення змін до ухвали від 20.09.2007 № 1123 “Про визначення переліку земельних ділянок для будівництва підземних та надземних паркінгів“.

 

39

Про розгляд електронної петиції “Демонтаж пам'ятника Францу Ксаверу Моцарту на площі Євгена Маланюка“.

 

40

Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на вул. К. Левицького, 82-а.

 

41

Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Гуцульській, 9.

 

42

Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Я. Гашека, 15, на вул. Б. Грінченка, 8 та на вул. Академіка Р. Кучера, 6.

 

43

Про продовження договору оренди шляхом проведення аукціону на вул. І. Миколайчука, 9.

 

44

Про розроблення детального плану території у районі вул. Медової Печери.

Вилучено

45

Про розроблення детального плану території у районі вул. І. Франка, вул. Уласа Самчука.

Вилучено

46

Про розроблення детального плану території у районі вул. Винниківської, проектованої вулиці у с. Лисиничі.

Вилучено

47

Про оновлення містобудівної документації “План зонування території міста Львова (Зонінг). Том 1. Частина 1. Базове зонування. Загальна пояснювальна записка“.

Вилучено

48

Про внесення змін до детального плану території житлового району “Голоско“ (зміна 4).

 

49

Про внесення змін до детального плану території району забудови, обмеженої просп. Червоної Калини, вул. Угорською, вул. Тернопільською, вул. Луганською (у тому числі території колишнього ДВО “Полярон“ на вул. Угорській та ЗАТ “Львівторгбуд“ на вул. Тернопільській)“ (зміна 3).

Вилучено

50

Про внесення змін до детального плану території у районі вул. Стрийської – кільцевої дороги – проектованої вул. В. Вернадського.

 

51

Про внесення змін до детального плану території у районі вулиці проектованої, вул. Зеленої, вул. В. Навроцького, просп. Червоної Калини (зміна 3).

 

52

Про внесення змін до детального плану території у районі вулиці проектованої, вул. Зеленої, вул. В. Навроцького, просп. Червоної Калини (зміна 4).

Вилучено

53

Про внесення змін до детального плану території у межах вул. Кульпарківської, вул. Садової, вул. С. Петлюри, вул. Любінської, залізничної колії.        

Вилучено

54

Про затвердження змін до затвердженої містобудівної документації “План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 6. Зонування Личаківського району“ (у районі вул. Ковельської).  

 

55

Про затвердження детального плану території промзони “Сигнівка“ у районі вул. Данила Апостола, вул. Північної, вул. Конюшинної.

Вилучено

56

Про затвердження детального плану території, обмеженої вул. Технічною, вул. Каменярів, вул. П. Дорошенка, вул. Бібліотечною.

 

57

Про затвердження детального плану території у районі вул. Т.Шевченка, залізничної колії.

Вилучено

58

Про затвердження детального плану території, обмеженої вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича, просп. Т. Шевченка.

Вилучено

59

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, яка перебуває у комунальній власності Львівської міської ради, на території Мурованської сільської ради об’єднаної територіальної громади Пустомитівського району Львівської області.

 

60

Про продаж земельної ділянки на вул. В. Навроцького (біля будинку № 1-р) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

 

61

Про продаж ПП "Азов-Галичина" земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 120.

Вилучено

62

Про продаж ФОП Мартину І. Я. земельної ділянки на вул. Брюховицькій, 35.

 

63

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у районі вул. І. Миколайчука - вул. Пилипа Орлика, надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та погодження укладання договору міни земельної ділянки з метою покращення соціальної інфраструктури мешканців мікрорайону на вул. Малоголосківській.

Вилучено

64

Про прийняття від ПрАТ фірми “Галбуд“ у власність територіальної громади м. Львова земельних ділянок.

 

65

Про затвердження Централізованій бібліотечній системі для дорослих м. Львова проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 270-а.

 

66

Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування поділу земельної ділянки на вул. Бойківській, 5 та надання гр. Виннику М. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Бойківській, 5-е.

 

67

Про затвердження ТзОВ "Львів сіті" технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Стрийській, 48.

 

68

Про затвердження ПрАТ "Львівтурист" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Є.Коновальця, 103.

 

69

Про затвердження Франківській районній адміністрації проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Героїв УПА – вул. Кульпарківській.

 

70

Про затвердження ТзОВ "Торгово будівельний альянс" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 407.

Вилучено

71

Про затвердження гр. Опацькій С. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Кам’янецькій, 5-а.

 

72

Про затвердження гр. Архіпову Ю. Ю. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Художній, 11.

 

73

Про затвердження гр. Ворошиліній Я. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Білогорщі.

 

74

Про затвердження земельної ділянки на вул. Білогорщі, яка призначена для продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

 

75

Про затвердження ТзОВ "Монтажно-виробниче об'єднання" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 115-б.

 

76

Про затвердження гр. Левковичу В. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Розбіжній, 16.

 

77

Про затвердження гр. Трушу О. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Зеленій, 268-б.

 

78

Про затвердження гр. Хмарун Л. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 7 в обслуговуючому кооперативі "Садове товариство “Бузок Люкс" на вул. Лисеницькій.

 

79

Про затвердження гр. Кульчицькій В. А. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. Пасіки Галицькі, 5.

 

80

Про затвердження гр. Примаку О. Ю. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. І. Вишенського, 18.

 

81

Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в обслуговуючому кооперативі "Садово-городнє товариство "Дружба-2011" в урочищі Збоїща.

 

82

Про затвердження гр. Авдиківській А. В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на вул. Розточчя, 4.

 

83

Про затвердження гр. Пелех Т. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Розточчя.

 

84

Про затвердження гр. гр. Курильцю Р. М. та Стефанюк О. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Курортний проїзд, 3 у смт. Брюховичі.

Вилучено

85

Про затвердження гр. Кархуту Р. І. поділу земельної ділянки на вул. Городницькій, 53.

 

86

Про затвердження ОСББ "Під горіхом – 1" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Садовій, 4, 6, 6-а, 8.

 

87

Про затвердження гр. Павлось Г. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки на вул. Маршалківці (біля будинку № 3).

 

88

Про затвердження гр. Грибову О. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. П.Чайковського, 39.

 

89

Про затвердження ОК "Дачний кооператив "Патріот-1" проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Замарстинівській.

Вилучено

90

Про затвердження ОСББ “Зелена 84“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 84.

 

91

Про затвердження ТзОВ “Нові буд інвест“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. М. Мундяк, 5.

 

92

Про затвердження ТзОВ “Житлово-будівельна компанія “Зигзаг-18“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зигзаг, 18.

Вилучено

93

Про затвердження гр. Унгуріян О. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Л.Ганкевича, 9.

 

94

Про внесення змін до договорів оренди землі від 09.06.2021 № З-4336 та № З-4335 (для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури).

 

95

Про внесення змін до ухвали міської ради від 25.02.2021 № 159 “Про затвердження ТзОВ “Джерельна“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Джерельній, 28-в“.

 

96

Про продовження ТзОВ “Зелен гай“ терміну земельного сервітуту на земельну ділянку на вул. Пасічній, 2.

 

97

Про розгляд питання продовження ПП “Лорелея“ терміну оренди земельних ділянок на пл. І. Підкови, 3 та просп. Т. Шевченка, 7-9.

 

98

Про надання ПрАТ "Львівобленерго" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Білогорщі (біля будинку № 3-а).

 

99

Про надання ТзОВ “СБМ Захід“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Величковського, 3.

 

100

Про надання ТзОВ “Епіцентр К“ дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Щирецькій, 3, вул. Щирецькій, 5.

 

101

Про надання ТзОВ “Арена Холл“ та ТзОВ “Лендбуд Арена“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 129.

 

102

Про надання ПрАТ "Квіти Львова" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 195.

 

103

Про надання АГК "Меркурій" Франківського району м. Львова дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській,195-а.

 

104

Про надання ТзОВ “САБ Голоско“ земельної ділянки на вул. Під Голоском, 2-а.

 

105

Про надання гр. Якимів В. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Ніщинського, 5.

 

106

Про надання ТзОВ "Львівське спеціалізоване підприємство по матеріально-технічному забезпеченню" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Навроцького, 69.

 

107

Про надання ТзОВ “Петрам Ріелестейт“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 116, на яку буде поширюватись право сервітуту.

 

108

Про надання ТзОВ "Авалон Стайл" земельної ділянки на вул. Східній, 4.

 

109

Про надання ТзОВ "Рейтинг-сервіс" земельної ділянки на вул. Стрийській, 108.

 

110

Про надання ТзОВ "Молтеск" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на просп. В. Чорновола, 95.

 

111

Про надання ТзОВ “Крамсервіс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на просп. Святого Івана Павла II, 59-в.

Вилучено

112

Про надання ТзОВ “Галком“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Бойківській, 5.

Вилучено

113

Про надання ТзОВ "Бест сервіс" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Стороженка, 25-б.

Вилучено

114

Про надання ТзОВ “Інтерпет“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. С. Гайдучка, 5.

 

115

Про надання гр. Колодій Є. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Сельських, 7-а.

 

116

Про надання ФОП Шурину А. Я. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Рудненській, 14/1.

 

117

Про надання ФОП Щадило Н. С. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Базарній, 11.

 

118

Про надання ОЖБК “Дувал“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. В. Щурата - вул. Дж. Леннона.

 

119

Про надання гр. Дулику А. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 314.

 

120

Про надання гр. Демко Г. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Колодзінського, 16.

 

121

Про надання гр. Савці І. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зимновідській, 14.

 

122

Про надання громадянам (членам обслуговуючого кооперативу “Збоїща“) дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі Збоїща.

Вилучено

123

Про надання гр. Огірку І. Є. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Загірній, 60-б.

 

124

Про надання гр. Комару В. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. На Нивах, 6-а.

 

125

Про надання ОК “Гаражно-будівельний кооператив "Автофорсаж-1" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Трускавецькій, 48.

Вилучено

126

Про надання гр. Маршевському І. Т. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Липова Алея, 5, гараж № 2.

 

127

Про надання гр. Чорнодолі П. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Липова Алея, 5, гараж № 1.

 

128

Про надання гр. Корнійчук О. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Майорівці, 3.

 

129

Про надання гр. Таланчук Ю. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. А. Рудакі, 5-а.

 

130

Про надання гр. Мицак Л. Й. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 59.

 

131

Про надання гр. Пістуну П. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Рахівській, 64.

 

132

Про затвердження земельної ділянки на вул. Рахівській, 64 для продажу на земельних торгах у формі аукціону.

 

133

Про надання гр. гр. Грабінській М. В., Грабінському В. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. А. П’ясецького, 10-а.

 

134

Про надання ГБК “Медик“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Хлібній, 3-а.

 

135

Про надання ОСББ “Казароза“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Генерала Т.Чупринки, 99.

 

136

Про надання ЖБК № 228 дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Рівній, 15.

 

137

Про надання гр. Кузьмі Н. Ю. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б.-І. Антонича, 32, гараж № 1.

 

138

Про надання гр. Васильців М. А. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. І. Лаврівського, 17.

 

139

Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Т. Шевченка, 120.

 

140

Про надання гр. Когут А. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 283-а.

 

141

Про відмову громадянам у наданні дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у житловому районі "Збоїща" в урочищі Голоско.

 

Додаткові питання

Д-1.

Про проголошення 2022-2031 років десятиліттям досліджень і промоції постаті митрополита Андрея Шептицького.

Прийнято
Д-2.

Про затвердження Міської програми скринінгу, профілактики та ранньої діагностики захворювань "Здоров’я львів’ян" на 2022-2024 роки.

Прийнято
Д-3.

Про надання місцевої гарантії Львівської міської ради у 2021 році з метою забезпечення виконання боргових зобов’язань ЛКП “Зелене місто“ у рамках проекту “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України“.

 
Д-4.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2021 № 1075 "Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки".

 
Д-5.

Про надання дозволу комунальним некомерційним підприємствам на отримання кредиту в банківській установі.

 
Д-6.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.09.2020 № 6510 “Про закупівлю спеціалізованого пожежного автомобіля комунальним підприємством “Ратуша-сервіс“, визначення умов і способів забезпечення виконання зобов’язань на умовах фінансового лізингу“.

 
Д-7.

Про надання дозволу Львівському комунальному підприємству “Ратуша-сервіс“ на отримання кредиту в банківській установі.

 
Д-8.

Про затвердження переліку комунальних підприємств Львівської міської територіальної громади у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь.

 
Д-9.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.12.2018 № 4399 “Про затвердження Програми перспективного розвитку промислових зон м. Львова“.

 
Д-10.

Про затвердження Міської програми діагностики, протезування та реабілітації глухих та слабочуючих дітей, у тому числі з вадами мовлення на 2021-2023 роки.

 
Д-11.

Про заміну сторони договорів.

 
Д-12.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.11.2021 № 1692 "Про затвердження Програми тимчасового відселення мешканців першого поверху житлового будинку № 11 на вул. Торф’яній".

 
Д-13.

Про затвердження Міської комплексної програми зміцнення законності, безпеки та порядку на території Львівської міської територіальної громади “Безпечне місто Львів“ на 2022-2026 роки.

 
Д-14.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.02.2016 № 130 “Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів “Зробимо Львів кращим“.

 
Д-15.

Про надання згоди на прийняття з власності АТ "Українська залізниця" у комунальну власність Львівської міської територіальної громади об’єкта нерухомого майна на вул. Повітряній, 99.

 
Д-16.

Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на вул. К. Левицького, 94.

 
Д-17.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.11.2019 № 5921 “Про викуп для суспільних потреб земельних ділянок (інших об'єктів нерухомого майна), які перебувають у власності фізичних осіб, з метою будівництва вул. Ряшівської (проектованої) з транспортними розв’язками від вул. Кульпарківської до вул. Є. Патона“.

 
Д-18.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.02.2019 № 4677 “Про надання ЛКП “Рембуд“ дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування закладів освіти“.

 
Д-19.

Про внесення змін до ухвали від 09.07.2021 № 1154 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та продаж права оренди земельних ділянок на вул. Під Голоском, вулиці проектованій 6 (район Під Голоском) та вул. Заозерній на земельних торгах у формі аукціону".

 

Опубліковано: 25.11.2021