×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 68
Неможливо завантажити XML-файл

Порядок денний пленарного засідання 23.03.2017

 1. Інформація про результати діяльності Львівської місцевої прокуратури   № 2.
  С.Янчишин
 2. Інформація про результати діяльності Львівської місцевої прокуратури № 3.
  І.Івченко
 3. Інформація про скасування Державною архітектурно-будівельною інспекцією у Львівській області містобудівних умов та обмежень виданих виконавчими органами Львівської міської ради.
  Р.Желих
 4. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2017 рік.
  О.Іщук
 5. Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.05.2016 № 505 “Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів“.
  Н.Демкович
 6. Про затвердження Договору про забезпечення надання комунальних послуг у сфері теплопостачання між Львівською міською радою та Львівським міським комунальним підприємством “Львівтеплоенерго“.
  О.Сивак
  C.Пакіж
 7. Про підтримку петиції “Про необхідність створення ландшафтного заказника загальнодержавного значення “Торфовище Білогорща“.
 8. Про внесення змін до ухвали міської ради від 01.12.2015 № 7 “Про утворення постійних комісій Львівської міської ради 7-го скликання“.
  Ю.Лукашевський 
 9. Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.
 10. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Львова на 2017-2019 роки.
  І.Кулинич
 11. Про затвердження переліку природоохоронних заходів, які фінансуватимуться за рахунок коштів загального фонду міського бюджету у 2017 році, та річного плану пріоритетного фінансування природоохоронних заходів з міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2017 році.
 12. Про затвердження Комплексної екологічної програми на 2017-2022 роки для міста Львова.
  Н.Партика
 13. Про визначення розміру статутних капіталів львівських комунальних підприємств галузі культури.
 14. Про зміну назви Львівської державної дитячої музичної школи № 6 та присвоєння імені Богдана-Юрія Янівського.
  М.Мороз
 15. Про внесення змін до ухвали міської ради від 30.06.2016 № 635 “Про припинення шляхом ліквідації міського комунального підприємства Ремонтно-будівельне управління № 1“.
 16. Про надання ПП ″Білун″ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Любінській, 160-162. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 03.03.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 17. Про надання гр. Ковалевич В. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Щирецькій. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 03.03.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
  Г.Пайонкевич
 18. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова мереж газопостачання.
  О.Одинець
 19. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова дитячо-юнацької спортивної школи з шахів “Дебют“.
  Л.Полихата
 20. Про надання в оренду нежитлових приміщень Установі благодійного фонду “Центр медичних інновацій“ на вул. Пилипа Орлика, 4.
 21. Про надання малому підприємству “Стихія“в оренду нежитлових приміщень на вул. К. Левицького, 60.
  І.Свистун
 22. Інформація про використання коштів ЛКП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» отриманих на поповнення статутного фонду у 2016 році.      
  Т.Стефанишин
  І.Кулинич
  С.Бабак
 23. Про продаж ФОП Романчаку В. Г. земельної ділянки на вул. В.Навроцького, 1-р.
 24. Про резервування земельних ділянок на вул. О. Сластіона для потреб міста.
 25. Про затвердження виконавчому комітету Львівської міської ради проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. К.Левицького, 72.
 26. Про затвердження Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на пл. Святого Юра, 5.
 27. Про затвердження ТзОВ “Львівське АТП-14631“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Пластовій, 10.
 28. Про затвердження Українській академії друкарства проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Під Голоском, 12-а.
 29. Про затвердження ПАТ “Фірма “Нафтогазбуд“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Стрийській, 144.
 30. Про затвердження ТзОВ “Натурпродукт - Вега“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В.Антоновича, 118-а.
 31. Про затвердження ТзДВ “Львівський експериментальний механічний завод“ технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок, надання земельної ділянки на вул. Жасминовій, 5 та надання ТзОВ “Аскело“ і ПП “Сад-ЛВ“ дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Жасминовій, 5.
 32. Про затвердження ТзОВ “Лемберг-Плаза Сервіс“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 157.
 33. Про затвердження ТзОВ “Клас А Плюс“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Рудненській,14-а.
 34. Про затвердження ТзОВ “Нове Плюс“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Я. Гніздовського, 8-а.
 35. Про затвердження ТзОВ “БК Добробут“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Широкій, 63-а.
 36. Про затвердження ОСББ “На Кравченко 18“ проекту землеустрою щодо відведення земельної та передачу земельної ділянки на вул. Уляни Кравченко, 18.
 37. Про затвердження гр. Нетлюху М. В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. Щирецькій, 18.
 38. Про затвердження гр. Кункевич М. Ю. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. О.Луцького,22.
 39. Про затвердження гр. Лапці М. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Київській, 5.
 40. Про затвердження гр. Возній М. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Київській, 3/5.
 41. Про затвердження гр. Марків Л. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у 4-му Заозерному провулку, 15.
 42. Про затвердження гр. Явлінській О. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. А.Мельника,2.
 43. Про затвердження гр. Шпирці О. І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Уласа Самчука, 6.
 44. Про внесення змін до ухвал міської ради щодо землекористування.
 45. Про внесення змін до договору оренди землі від 18.07.2002 № 720.
 46. Про внесення змін до договору оренди землі від 01.09.2015 № Г-1501.
 47. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.11.2014 № 4060 “Про заснування парку Архангела Михаїла на вул. Стрийській (біля автовокзалу “Львів“) та надання ЛКП “Зелений Львів“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для збереження та використання парку“.
 48. Про внесення змін до ухвали міської ради від 10.11.2016 № 1243 “Про надання ЛКП “Рембуд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Під Голоском“.
 49. Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.12.2016 № 1415 “Про затвердження ТзОВ “Посхім“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Стрийській, 48 – вул. Академіка А.Сахарова, 41“.
 50. Про внесення змін до ухвали міської ради від 05.07.2007 № 1052 “Про користування фізичною особою-підприємцем Поляковим А. О. земельною ділянкою на вул. Т. Шевченка, 313-б у м. Львові“.
 51. Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.05.2015 № 4670 “Про затвердження підприємству “Гуртівня“ Львівської обласної спілки споживчих товариств (Облспоживспілки) проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на  вул. Персенківці, 48“.
 52. Про внесення змін до ухвали міської ради від 10.11.2016 № 1247 “Про надання Львівському ПАТ “Галант“дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 147“.
 53. Про розірвання договору оренди землі від 24.03.2010 № Ш-1795 та надання ОСББ “Затишне житло“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Гайдамацькій, 12-а.
 54. Про відмову ТзОВ “Львівське торгово-виробниче підприємство “Ван-а-Ван“ у продовженні терміну оренди земельної ділянки на вул. Повітряній, 45 та надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки на вул. Повітряній, 45.
 55. Про продовження ПП “Статок“ терміну оренди земельної ділянки на вул. І. Величковського (навпроти будинку № 40).
 56. Про продовження ТзОВ “Лідс Комп“ ЛТД терміну оренди земельної ділянки на пл. Князя Ярослава Осмомисла, 28.
 57. Про продовження ТзОВ “Ангеліка“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Личаківській, 84-б.
 58. Про продовження ПАТ “Галичфарм“ терміну оренди земельних ділянок на  вул. Опришківській, 6/8.
 59. Про продовження ТзОВ “Інвест-регіон“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 186-б.
 60. Про розгляд питання продовження суб’єкту підприємницької діяльності – фізичній особі Ігнат Н. С. терміну оренди земельної ділянки на вул. Пасічній, 62.
 61. Про надання ЛМКП “Львівтеплоенерго“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Мазепи, 31.
 62. Про надання Львівській міській громадській організації “Студія активного дозвілля“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Брюховицькій, 208.
 63. Про надання ТзОВ “Медична клініка “Обласний діагностичний центр“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пекарській, 7.
 64. Про надання ТзОВ “Галіція-Сервіс“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 2-а.
 65. Про надання ТзОВ “Торгова фірма “Продукт“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Льва, 2.
 66. Про надання ПП “Вест-мода“дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Героїв УПА, 73-а.
 67. Про надання гр. Добровольському О. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 98 у садівничому кооперативі “Горизонт“ в урочищі Голоско.
 68. Про надання гр. Кичмі М. С. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки у садівничому кооперативі “Приозерний-Голоско“ в урочищі Голоско.
 69. Про надання гр. Заставній І. М. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки у садівничому кооперативі “Приозерний-Голоско“ в урочищі Голоско.
 70. Про надання гр. Бурію М. Р. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Промисловій – вул. Городницькій.
 71. Про надання гр. Яцишину А. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хімічній, 4-г.
 72. Про надання гр. Кругловій В. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Антоновича, 55.
 73. Про надання гр. Мозіль О. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Д. Чижевського – Г.Чечета.
 74. Про надання гр. Волчак Р. Ю. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Художній, 11.
 75. Про надання гр. Кривдик М. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 322.
 76. Про надання гр. Батейку С. Т. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Моторній (навпроти будинку № 102).
 77. Про надання гр. Ковальчук Г. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Академіка С.Єфремова,22.
 78. Про надання гр. Кравчуку М. О., Кравчуку Р. О. та Кравчук О. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  вул. Городницькій, 56-а.
 79. Про надання гр. Мужик А. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Білогорща, 144-б.
 80. Про надання гр. Приступі Е. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Полтв’яній,34.
 81. Про надання ПП “Модель“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Щирецькій, 36.
 82. Про надання ТзОВ “Ефе бетон“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Авіаційній, 7-б.
 83. Про надання ТзОВ “Редакція газети “Електротема“ та ТзОВ “Тібет“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Садовій, 2-а.
 84. Про надання ТзОВ “Галенергомонтаж УБ ХАЕС“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на    вул. Садовій, 2-а.
 85. Про надання ОСББ “Чумацький шлях“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Чумацькій, 3.
 86. Про надання ОСББ “Балтійське 19“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  вул. Балтійській, 19.
 87. Про надання ОСББ “Малицької-6“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  вул. К. Малицької, 6.
 88. Про надання релігійній громаді Української греко-католицької Церкви парафії блаженної Йосафати Гордашевської у Шевченківському районі м. Львова дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на перетині вул. Промислової – вул. Волинської.
 89. Про надання ТзДВ “Львівавтозапчастина“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городоцькій, 64.
 90. Про розгляд питання надання ОСББ “На Некрасова 66“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М.Некрасова, 66.
 91. Про розгляд питання надання ОСББ “На Бортнянського 51“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Д.Бортнянського, 51.
 92. Про розгляд питання надання ЛКП ″Залізничнетеплоенерго″ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П.Калнишевського, 12-а.
 93. Про розгляд питання надання ПАТ по газопостачанню та газифікації “Львівгаз“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка.
 94. Про розгляд питання надання гр. Хороз Г. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кульпарківській,95.
 95. Про розгляд питання надання фізичній особі – підприємцю Завадському І.О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Холодній, 38-а.
 96. Про розгляд питання надання гр. гр. Пелех Л. Я. та Прус О. Є. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тракт Глинянський, 142.
 97. Про розгляд питання надання ОСББ № 18 по вул. І. Карпинця в м.Львові “Карпинець“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Карпинця, 18.
 98. Про розгляд питання зміни гр. Беспальок В. В. цільового призначення земельної ділянки та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.  Майданній, 24-а.
 99. Про розгляд питання зміни ПП “Гал-Імпреза“ цільового призначення земельної ділянки та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкина вул. Стрийській, 108.
 100. Про погодження гр. Явничу А. І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Полтв’яній (біля будинку № 13).
 101. Про погодження гр. Єзерській А. І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Круглій.
 102. Про погодження громадянам (членам обслуговуючого кооперативу “Садово-городнє товариство “Сад на Круглій“) місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Круглій.
 103. Про погодження громадянам (членам обслуговуючого кооперативу “Садове товариство “Дружба-68“) місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі Збоїща.
 104. Про погодження гр. Волошину С. О. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Боберського, 21.
 105. Про розгляд питання погодження громадянам (членам обслуговуючого кооперативу “Садове товариство “Здоров’я Львів“) місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі Збоїща.
 106. Про розгляд питання погодження громадянам (членам обслуговуючого кооперативу "Садівниче товариство "Здоров'я-Ліс 2") місця розташування земельних ділянок та наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі Голоско.
 107. Про надання громадянам дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.
 108. Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і технічних документацій із землеустрою, та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.
  Е.Колос
 1. Різне.

Д1 Про приватизацію способом викупу нежитлових приміщень на вул. Болгарській, 4
Д2 Про надання ТзОВ “МС Імперіал“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Б. Хмельницького, 230-а
Д3 Про запровадження у м. Львові експериментальних дорожніх знаків
Д4 Про використання земельної ділянки на вул. І. Богуна, 11, яка перебуває в оренді ТзОВ “Єврольвів“, для суспільних потреб
Д5 Про внесення змін до ухвали міської ради від 02.03.2017 № 1574 “Про підвищення посадових окладів педагогічних працівників навчальних закладів освіти та культури, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету м. Львова“
Д6 Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.08.2015 № 5002 “Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова дитячо-юнацької спортивної школи “Галеон“
Д7 Про надання відділу освіти Сихівського району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на просп. Червоної Калини, 66
Д8 Про затвердження Програми “Відкриті кубки Львова“ на 2017 рік
Д9 Про внесення змін до ухвали міської ради від 10.07.2014 № 3568 “Про координацію інформаційної діяльності та захист інформаційної безпеки на території м. Львова у 2014-2016 роках“

Опубліковано 17.03.2017