×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Фонду культури Львова бути – Лейла Мелесова-Вальчак

Комісія культури, молоді, спорту та зовнішніх зв'язків Львівської міської ради одноголосно підтримала рішення про створення Фонду культури Львова.

«Над цією програмою працювала депутатка Юля Хомчин, ми з Петром Адамиком виступили співавторами. Фонд культури Львова — це конкурсна програма додаткових можливостей для середовища культури: інституцій, незалежних гравців, митців, дієвців культури. За допомогою Фонду культури ми зможемо вирішити проблему недофінансування базової інфраструктури та культурних продуктів», - розповіла депутатка фракції «Європейська Солідарність», голова комісії культури, молоді, спорту та зовнішніх зв'язків Лейла Мелесова-Вальчак.

Ця комунальна неприбуткова інституція започаткує нові партнерські формати для підтримки розвитку культурних проєктів у Львові, переконаний голова фракції «Європейська Солідарність», член комісії культури, молоді, спорту та зовнішніх зв'язків Петро Адамик.

«Вважаю, що це вкрай необхідний крок, який дозволить нашому місту зберегти та розвинути його творчий потенціал, прозоро залучати небюджетні кошти на проведення мистецьких акцій, а також примножити його культурні традиції. Концепцію та програму створення Фонду напрацювали фахівці міського Інституту стратегії культури спільно з міжнародними експертами», - зазначив Петро Адамик.

До теми міського фонду культури є інтерес не лише у Львові, а в різних містах України, як Рівне, Київ, Чернівці, Харків, Одеса. Більшість рекомендацій проєкту мають універсальний характер, водночас в кожному конкретному випадку базова модель фонду культури потребуватиме адаптації до локального контексту, дослідження запиту і спроможності місцевого середовища.

На найближчій сесії Львівської міської ради депутатський корпус повинен ухвалити рішення щодо Фонду культури Львова, оскільки на нього вже тривалий час очікує все культурне середовище міста.

Більше інформації про діяльність фракції "Європейська Солідарність" читайте тут: https://www.facebook.com/faction.es.lviv.lmr/
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.