×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Замість колонії на Хуторівці - школа, садок та амбулаторія!

Вчора на засіданні комісії архітектури та містобудування депутати одноголосно підтримали проект ухвали «Про забезпечення функціонування на території колишньої Львівської виправної колонії 48 об’єктів громадського обслуговування та соціальної інфраструктури».

На її території передбачається будівництво школи, дитячого садка, центру дозвілля для літніх людей, амбулаторії, об’єктів спортивної інфраструктури та інше.

“Разом з мешканцями мікрорайону Боднарівки ми збирали підписи з вимогою побудувати тут об’єкти соціальної інфраструктури. Не забудувати 10 га лише багатоповерхівками, а й врахувати усі соціально-важливі об'єкти для теперішніх та майбутніх мешканців району,” - говорить депутатка Самопомочі Любов Давидович.

Виправна колонія № 48 у Львові зачинена з 2017 року. Зараз її виставили на продаж разом зі землею. Депутати хочуть зіграти на "випередження" та запропонувати виконкому містобудівні умови та обмеження для забудівника, який сюди прийде.

Більше інформації - на сторінці Самопомочі: https://www.facebook.com/samopomich

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.