×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Малий електротранспорт здійснюватиме рух на велосипедних доріжках - Володимир Лесик

Під час чергового засідання комісії транспорту, зв'язку та міської мобільності депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Лесик запропонував колегам підготовлений ним проект ухвали ЛМР щодо врегулювання переміщення міськими вулицями малого електротранспорту. Йдеться про електросамокати, моноколеса, гіроскутери, скутери, гіроборди, сігвеї тощо.

«Сьогодні зазначені транспортні засоби стали доступними та популярними. Проте використання цього транспорту викликає непорозуміння серед учасників дорожнього руху, особливо серед пішоходів, оскільки порядок їх не врегульовано на законодавчому рівні.

Згідно з чинними положеннями Правил дорожнього руху людина, яка рухається якимсь з цих типів транспортних засобів, не може розглядатися як пішохід або як велосипедист. Ми бачимо відсутність єдиного підходу до осіб, які використовують такі пристрої, з боку органів уповноважених контролювати дорожній рух та дотримання Правил благоустрою», - запевнив Володимир Лесик.

Для врегулювання використання вулично-дорожньої мережі Львова персональними легкими електричними транспортними засобами, на розгляд сесії міської ради винесуть проект ухвали «Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.04.2011 № 376 «Про Правила благоустрою м. Львова».

«Вважаємо за доцільне встановити правила використання вулично-дорожньої мережі персональними легкими електричними транспортними засобами. Таким чином зобов'язати користувачів легкого електричного транспортного засобу здійснювати рух на велосипедних доріжках. Дозволити користуватися зазначеними транспортними засобами особам, які досягли 14-річного віку, дітям у супроводі дорослих та з дотриманням швидкісного режиму», - додав депутат.

10 червня відбудеться окрема нарада за участі громадських активістів щодо обговорення врегулювання переміщення на міських вулицях малого електротранспорту.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.