×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

До Дня захисту дітей центром Львова проїхалась колона велосипедистів у костюмах супергероїв та героїнь

Кілька десятків велосипедистів взяли участь у Костюмованому велопробізі, що відбувся у центрі Львова у суботу, 5 червня. Так у Львові незвично відзначали День захисту дітей.

Юні велосипедисти разом із батьками проїхались від площі Ринок по проспекту Свободи і назад. Не обійшлось у місті Лева без дощу, але цей час організатори заповнили поїданням безкоштовної солодкої вати. Також, поки падав дощ, на площі розмальовували фарбами тих діток, які хотіли довершити свій героїчний образ.

«Ми гарно провели час. Вірю, що діти запам'ятають цей день надовго, адже такої кількості супергероїв в одному місці і не по телевізорі я не бачив давно, і думаю діти - також! Нам так сподобалось, що будемо старатись організовувати такі костюмовані пробіги щорічно», - говорить організатор велопробігу депутат Львівської міської ради від Самопомочі Дмитро Колесник.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.