×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Комісія транспорту пропонує побудувати нові розв’язки, щоб зменшити трафік та затори на вулицях Львова

Комісія транспорту, зв'язку та міської мобільності  дала протокольне доручення управлінню транспорту створити моделювання щодо змін руху на кількох вулицях Львова.

Зокрема, розширення вул. Пасічної, додавши одну смугу для руху авто з вул. Личаківської до вул. Голубця.

За словами голови комісії Ігоря Зінкевича, комісія провела виїзні засідання на проблемні точки в місті Львові.

«Ми вивчили проблемні місця і запропонували їх вирішення. Наприклад,  розширення вул. Пасічної, додавши одну смугу для руху авто з вул. Личаківської до вул. Голубця. Управління транспорту має промоделювати ефективність цього рішення. Також облаштувати квазі-кільце на вул.Личаківська – Тракт Глинянский з додаванням третьої смуги від вул. Глинського до вул. Ромаданівська. Маємо ще на перехресті зупинку, через яку гальмується рух транспорту».

Ігор Зінкевич пропонує на перехресті вул. Личаківської – вул. Черемшини  змінити організацію дорожнього руху шляхом забезпечення двох смуг від вул. Черемшини до вул. Котика.

«Також пропонуємо провести нову логічну розмітку та перенести зупинку для маршрутних транспортних засобів №252  на вул. Котика до буд.143-145 вул. Личаківської, де є роз’їзд на дві смуги.  Якщо моделювання спрацює, це невеликі затрати, але можливість зняти навантаження на цих ділянках дороги».

Комісія також розглянула проблемні точки на вул. Бандери з поворотом праворуч, трамвайної колії на Городоцьку, яка зможе зв’язати Сихів з Рясне.

«Хочемо  почути від управління транспорту та відповідальних за це чиновників про Пасічну і можливості створення додаткової дороги з боку Винник, щоб зменшити навантаження на перехрестя Пасічна – Личаківська. Також обговорили ситуацію на вул. Зеленій, а саме, спуск з Сихова на вул. Зелену. За генеральним планом там має бути кільце. Наступного року треба будувати розв’язку, бо там дуже ускладнений проїзд, що створює небезпеку для водіїв».

 

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.