×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові заговорили про співфінансування ремонтів дворів та вулиць. Ідею запропонував депутат від Самопомочі Юрій Лукашевський

Депутат від Самопомочі Юрій Лукашевський звернувся до міського голови, аби виконавчі органи підготували програму розвитку міської інфраструктури на умовах співучасті. Відповідне звернення підтримали колеги із комісії міської інфраструктури.

ЯК Є ТЕПЕР?

Мешканці звертаються до міської ради чи депутатів про необхідність ремонту вулиці чи інженерних мереж. Готові навіть до співфінансування. Але оскільки кошти на ремонти виділяються на початку року - “влізти” поза чергою майже неможливо. І ремонти переносяться з року в рік, зростаючи у вартості та об'ємі робіт.

ЩО ПРОПОНУЄТЬСЯ ЗМІНИТИ?

Щороку місто резервує певну суму коштів на співфінансування ремонтних робіт, аби мешканці могли впродовж року подавати свої заявки на залучення коштів для покращення інфраструктури своєї вулиці чи мікрорайону.

"Якщо у місті є громада, яка готова долучитися фінансово до ремонтних робіт, то ми як місто маємо долучитися до проєкту вже і негайно. Це супер вигідна пропозиція для усіх учасників," - пояснює Юрій Лукашевський.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.