×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Продовжуємо впорядковувати територію Львова, - Андріян Гутник

Сьогодні комісія архітектури, містобудування та розвитку територій ухвалила низку важливих рішень. 

Про це повідомив депутат Львівської міської ради від ВО “Свобода” Андріян Гутник.

Рішення комісії:

-дозволили розроблення детального плану території у районі вул. Л. Поповича, вул. Л. Глібова, вул. М. Драгоманова.

Прийняття цієї ухвали дасть змогу розмістити на ділянці площею 2 га у Галицькому районі міста науково-адміністративну будівлю, із конференц-залом, аудиторіями та науково-лабораторними приміщеннями. Проектована будівля слугуватиме доповненням до вже існуючої, а відтак вони функціонуватимуть як єдиний комплекс. Відповідальним за розроблення детального плану території буде ТзОВ “Інститут соціальних технологій“.

-затвердили зміни до детального плану житлового району ˮПід Голоскомˮ. 

Проектом пропонується впорядкування території кооперативів у Шевченківському районі. Потреба внесення змін до детального плану виникла через необхідність звуження червоних ліній. З 21 лютого по 21 березня 2020 року тривало громадське обговорення цього проекту. Відтак ми врахували усі пропозиції та побажання місцевих мешканців щодо внесення змін до детального плану території. Йдеться, зокрема, про збереження існуючих зелених насаджень та яру. Також це рішення дозволить впорядкувати транспортну інфраструктуру району, та, найголовніше, розв’яже руки власникам земельних ділянок, аби вони могли розмістити на даній території індивідуальні житлові будинки.

“Також ми розглянули електронну петицію, яка передбачає збереження кам'яниці Стеткевича, включаючи наявний фасад, поверховість та розумні межі навколо неї, при видачі містобудівних умов та обмежень на будівництво на ділянці”, - доповнив Андріян Гутник.

23 березня 2021 року ця петиція набрала необхідних 500 голосів на підтримку. Автор петиції зазначає, що зараз кам'яниця знаходиться під загрозою руйнування. Відтак просить зберегти цей об’єкт історичної спадщини у мікрорайоні Голоско.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.