×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Сквер на Варшавській-Сосновій – це справжня перемога громади», - Зінкевич

У Львові розпочали роботи із облаштування скверу на розі вулиць Варшавська – Соснова. Тож нарешті є логічне і позитивне завершення історії, яка розпочалася ще шість років тому. У 2015 році місцева громада повстала проти ймовірної забудови території. Одним із перших мешканців тоді підтримав депутат ЛМР Ігор Зінкевич.

«Це була дуже гучна історія – із встановленням-поваленням парканів, із блокуванням будівельного майданчика. Але врешті: громада перемогла. Забудовнику виділили нову ділянку, і замість багатоповерхівки під вікнами мешканці мікрорайону отримають нову територію для відпочинку», - говорить Ігор Зінкевич.

Як повідомив депутат, на вул. Сосновій, 26 проведуть капітальний ремонт дворів, внутрішньоквартальних доріг і тротуарів. Також облаштують освітлення, встановлять лавки і висадять дерева. За проєктом, з вулиці Варшавської до Соснової облаштують проїзд і сформують сам вузол на повороті з Варшавської. Біля будинку облаштують паркінг на 24 місця, три з яких – для людей з інвалідністю.

Водночас між школою №43 та дитсадком №167 планують відкрити громадський простір із лавками, стільцями та озелененням. Всі тротуари у межах прибудинкової території також облагородять. Для дітей має бути окремий майданчик.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.