×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У суботу депутати Самопомочі вийшли на толоку

Разом із небайдужими мешканцями прибрали від сміття понад 4 га землі у різних локаціях Львова. Прибрали могили Січовим Стрільцям на Янівському цвинтарі. Наші Євген Бойко, Андрій Шевців толочили там на пару з міським головою Львова Андрієм Садовим.

Почистили від гілок та сміття територію міської клінічної лікарні на Топольній. Для цього прийшли більше сотні представників протестанської громади Львова на чолі із депутатом Самопомочі Дмитром Колесником.

Лісопарк "Білогорський" став чистішим завдяки півсотні небайдужих мешканців. Разом з громадою там прибирали самопомочівські Вікторія Довжик, Юля Хомчин, Андрій Стець, Іван Мовчан та Юрій Лукашевський.

На старому базарчику на Пасічній люди назбирали сміття цілу машину. Нестримний Андрій Закалюк "толочив" з місцевими два дні поспіль.

Поприбрали в суботу і Брюховицьке кладовище. На толоку долучились кілька десятків людей і депутатка з цієї громади Богдана Зубрицька.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.