×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Небезпечна доставка на дорозі!

Депутат від Самопомочі Влодко Лучишин звернувся до обласної поліції, аби там звернули увагу на їзду без шоломів водіїв скутерів у Львові.

"Другий рік світ перебуває на карантині. Ресторани та ТЦ - закриті, більшість закладів громадського харчування перейшли на доставку. Відтак, у місті відчутно побільшало скутеристів та мопедистів. І, на жаль, часто, вони пересуваються без номерних знаків, державної реєстрації та головне - без персональних засобів захисту - шоломів та світловідбивачів.

8 квітня 2021 року на вулиці Стуса у Львові трапилась смертельна ДТП за участю легкового автомобіля та скутера. Тому звернувся до начальника поліції у Львівській області Шляховського Олександра, аби правоохоронці вжили додаткові заходи щодо недопущення керування неповнолітніми особами та особами без посвідчення водія на мопедах та скутерах у Львові," - йдеться у депутатському зверненні Лучишина.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.