×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Хто обслуговуватиме культуру ? Депутатка Самопомочі Юля Хомчин заступилася за Проектно-конструкторське технологічне бюро

Уже майже 50 років усі заклади культури та підприємства обслуговує держпідприємство Проектно-конструкторське технологічне бюро, що знаходиться у Львові на вулиці Данилишина. Вони займаються усім: від розробки проектно-кошторисної документації до виробництва спеціального автотранспорту.

для Хотинської фортеці, наприклад, вони виготовили столи-вітрини та спеціальні шафи та стелажі.

для Львівського історичного музею - експозиційне обладнання.

для будинку культури в Козятині - відремонтували сцену.

І так - сотні інших об'єктів за час своєї роботи. Та, на жаль, цього року Міністерство культури і інформаційної політики вирішило ліквідувати це підприємство.

Колектив бюро неодноразово звертався у Міністерство культури із пропозиціями змінити їх Статут, аби вони змогли розширити свою діяльність та почали заробляти на себе та залучати інвестиції.

Також підготували кілька інноваційних проєктів, які допоможуть їм розвиватись. Хочуть створити креативний хаб, а також - креативний простір для проведення масштабних культурних заходів, перформансів, вистав, концертів та інших культурологічних акцій на базі виробничих приміщень на Збоїщах у Львові.

Але аби це втілити - бюро потрібно зберегти від ліквідації.

Відтак, депутатка ЛМР від Об’єднання «Самопоміч» звернулась до міністра культури, аби там не ліквідовували цього бюро, а навпаки підтримали ініційовані командою ДП ПКТБ проєкти і разом з Львівською міською радою сприяли їх реалізації.

Про це і подала відповідне депутатське звернення на сесії 22 квітня 2021 року.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.