×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

На вул. Кульпарківській зустрічні смуги розмежують стовпцями - Володимир Лесик

У Львові на вулиці Кульпаківській на ділянці між перехрестями з вулицями Трускавецькою та Науковою  стовпцями розмежують зустрічні смуги і облаштують третю смугу у напрямку виїзду з міста.
Про це розповів учасник комісії транспорту, зв’язку і міської мобільності ЛМР, депутат ЛМР від фракції "Європейська Солідарність" Володимир Лесик.

Комісія здійснила виїзд на проблемні ділянки львівських доріг з  підвищеною аварійністю.

"Проблемність цієї ділянки полягає у частих ДТП з важкими наслідками у зв‘язку із здійсненням автотранспортом лівого повороту через дві смуги при виїзді з ЖК Фамілія, автогаражного кооперативу, АЗС та внутрішніх дворів.
З колегами з комісії разом із керівником управління транспорту та представником поліції прийняли рішення розмежувати стовпцями зустрічні смуги та облаштувати третю смугу руху у напрямку виїзду із Львова для можливості здійснення лівого повороту на вул.Трускавецьку", - розповів Володимир Лесик.

Окремо депутати розглянули можливість облаштування додаткового виїзду з великого ЖК Фамілія на дорогу навпроти ТРЦ Victoria Garden’s.
 
 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.