×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Для Укртелекому Ріната Ахметова має бути максимальна орендна ставка – Олексій Різник

На сесії Львівської міської ради розглянули кілька питань про отримання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для великого монополіста ПАТ Укртелеком.
Депутати вирішили призначити підприємству максимально високу орендну плату. Про це розповів депутати ЛМР від фракції «Європейська Солідарність» Олексій Різник.
 
«Комісія архітектури, містобудування та розвитку територій Львівської міської ради прийняла рішення, яке стосується усіх земельних ділянок даного підприємства, щодо максимального розміру орендної ставки для них, а саме 12% від нормативної грошової оцінки. Це принципова позиція, адже кінцевим бенефеціаром компанії «Укртелеком» є Рінат Ахметов», - розповів Олексій Різник.
 
Вчора на пленарному засіданні сесії ЛМР депутатський корпус підтримав пропозицію комісії і проголосував рішення із затвердженням максимальної орендної ставки. 
 
Довідка:
Рінат Ахметов - найбагатша людина України, український підприємець і політик, народний депутат України 2006-2007 рр., 2007-2012 рр., президент футбольного клубу «Шахтар», власник декількох компаній; мільярдер володіє контрольними пакетами акцій більш ніж 100 підприємств, що працюють у гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній галузях, в банківському, страховому секторах, медіабізнесі, у роздрібній торгівлі, у сфері нерухомості та інших напрямках економічної діяльності
 
 
 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.