×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівський взуттяр прагне розширити бізнес. Але для цього має отримати погодження від депутатів

Це Роман Михалевський. Вже більше 15 років він виготовляє львівське взуття Zlett. Продається воно в Україні і донедавна - в Білорусі.

На підприємстві, що на Навроцького 25, працює майже тридцять спеціалістів. За день виготовляють пів сотні пар шкіряного взуття. Можуть і більше, але під час карантину - нема потреби.

Потреба в іншому - підприємець мріє про великий склад, бо зберігати взуття вже більше ніде - воно по всьому виробництву і навіть вдома

Тому поруч із цехом викупив сусідню будку і взявся за роботу. І тільки на цьому етапі з'ясував, що на вже його території змінили детальний план землі. Рік бюрократичної тяганини і разом із депутаткою від Самопомочі

Вікторія Довжик

, яка активно відстоює інтереси львівських підприємців, таки вдалось досягнути результату. Територію таки «повернули» у промзону.

І ось, на найближчій сесії буде розглядатись питання пана Романа. Депутати вирішуватимуть, чи можна підприємцю розширити свій бізнес і таки добудувати омріяний складальний цех чи ні.

Примітка: Публікації в рубриці «Трибуна депутата» є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.