×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Парковка є, машин - нема. Чому водії ігнорують безкоштовну парковку під лікарнею?

Нещодавно до Онкологічного центру у Львові навідались відразу кілька депутатів Львівської міськради. Усе, аби зрозуміти, чому парковку, яку так довго «вибивали» для лікарні - зараз напів порожня.

Парковку на щонайменше 150 місць облаштували минулого року - сюди навезли старого асфальту та вирівняли ділянку. До того довгий час цю землю «випрошували» для лікарні, адже вона перебуває у державній власності. Та зараз не всі відвідувачі онкоцентру доїжджають до парковки - а за старою звичкою залишають автівки вздовж прилеглих вулиць, заважаючи місцевим мешканцям.

«Люди залишають автівки вздовж прилеглих вулиць та на площі перед лікарнею, яка для цього не передбачена. Бо тут - розворот громадського автобусу, який ми запустили до лікарні. Про необхідність такого маршруту я як депутатка минулої каденції подала кілька запитів. Його таки запустили! Але через неправильно припарковані машини - автобус сюди припинив їздити.

Тому на цій зустрічі вирішили, що тут потрібне додаткове ознакування щодо наявності нової парковки. А на площі перед в'їздом у лікарню облаштуємо острівок чи клумбу, аби унеможливити паркування,» - підсумовує депутатка ЛМР від Самопомочі

Любов Давидович

, котра входить у цю робочу комісію.

Після приїзду депутатів на території лікарні також запрацював патруль поліції, який додатково інформує про наявність безкоштовної парковки відразу біля медзакладу.

Примітка: Публікації в рубриці «Трибуна депутата» є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.