×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

В Рудно буде сучасна бібліотека, Ольга Посипанко

Будівля Рудненської бібліотеки (ЦБС м. Львова) давно перебуває у аварійному стані та загрожує обвалом. Через це кілька років тому бібліотеку відселили, а усі її численні відвідувачі, серед яких більшість діти, змушені тіснитись у кімнаті, наданій у приміщенні селищної ради.

Рудненська бібліотека – активний, живий організм, одна з найкращих у місті за кількістю та різноманітністю заходів, ініціатив (навчально-патріотичне виховання дітей та молоді, популяризація книги, народної творчості та національних традицій), бібліотека стала переможцем конкурсу мікропроектів ЛОР (3-D простір, закуплене сучасне обладнання). Тут не лише діти, а й старші руднівчани, які безоплатно вивчають комп'ютерну грамотність. Проводяться зустрічі з відомими письменниками, музикантами, воїнами-участиками АТО тощо, діти відвідують театри та музеї. Усе це завдяки завідувачці бібліотекою -  дуже активній руднівчанці Світлані Павук. 

У 2020 році вирішене питання закріплення земельної ділянки за бібліотекою, однак прикро, що Рудненська селищна рада у 2019 році частину земельної ділянки¸ яка увесь час була в користуванні бібліотеки, надала під заклад торгівлі, розповідає депутатка «Європейської Солідарності» Ольга Посипанко

«Ставимо собі за амбітну мету за наступні два роки роботи отримати нову, сучасну, мультифункціональну споруду, яка стане потужним осередком дозвілля та культурного розвитку. У бюджеті розвитку на 2021 рік вже передбачений 1 млн.грн на проект та початок робіт. 

Зокрема, спільно з директоркою департаменту розвитку Наталією Бундою ми вже обговорили можливість розміщення тут не лише класичної бібліотеки, а й влаштування лекторію, кімнат для дозвілля. До слова, селище має велику потребу у приміщеннях для позашкілля та гурткової роботи. Не має де займатись осередок ПЛАСТу, давно потребує приміщення для репетицій народна капела бандуристок «Ягілка»», - переконує депутатка Ольга Посипанко.

Примітка: Публікації в рубриці «Трибуна депутата» є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.