×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Велодоріжки закладені у капітальні ремонти низки вулиць - Володимир Марусяк

Цьогоріч в бюджеті розвитку у Львівській міськраді заклали 11 мільйонів гривень на велодоріжки.  Водночас у цьому бюджеті закладено кошти на капітальні ремонти вулиць Львова, де в комплекс робіт також передбачені нові велодоріжки. Про це у ефірі телеканалу НТА розповів депутат Львівської міськради від фракції «Європейська Солідарність» Володимир Марусяк

25 березня під стінами Ратуші відбувся пікет велосипедистів, які вимагали збільшити фінансування на створення нових велодоріжок. Причиною став відеоблог одного з ексчиновників ЛМР, який сказав, що депутати не виділили коштів на нові велопроекти в місті. 

За словами Володимира Марусяка, це схоже на маніпуляцію. 

«Пікет був суб'єктивно ініційований окремими людьми, велосипедистів використали для своїх політичних цілей.

Насправді причин для паніки немає. Маємо цифру 11 мільйонів на велодоріжки, але не забуваймо, що в бюджеті розвитку на 2021 рік маємо передбачені кошти на капітальні ремонти низки вулиць, в які також включені велодоріжки. 

Є розуміння, що велодоріжки потрібні, та водночас депутати розуміють пріоритетність тих чи інших питань цього року. 

Наприклад, будинок на вулиці Хімічній, там виділені кошти на відселення мешканців з аварійного житла. Якщо не дати кошти туди, нам люди скажуть, що велодоріжки - це, звісно, дуже добре, але вже завтра вони можуть втратити житло», - розповів Володимир Марусяк. 

Він закликав велосипедистів долучатись до процесу творення інфраструктури у місті не лише пікетами, а й участю у робочих групах, постійною комунікацією із депутатами та виконавчою гілкою влади ЛМР. 

«Нема нічого гіршого, ніж рік після виборів. Є зараз питання до виконавчої влади, яка для того, щоб добре виглядати перед виборами, багато наобіцяла і наробила боргів.

Ми маємо План сталої мобільності Львова від 2018 року. Це є добрий стратегічний документ, але його потрібно виконувати системно, а не точково. Закликаю велосипедистів брати участь в робочих групах, спілкуватися з владою міста. Нашою ціллю має бути спрощена комунікація для усіх, зручне добирання з одного місця в інше», - наголосив Марусяк. 

Примітка: Публікації в рубриці «Трибуна депутата» є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.