×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Валерій Веремчук: У 8-ій лікарні, як і у «швидкій», кипить робота із облаштування «ковідних» ліжок. Також тут незабаром запрацює комп’ютерний томограф

Хороша новина. Уже за кілька днів у 8-ій лікарні запрацює кабінет комп’ютерної томографії. Сам апарат, який придбали за бюджетні кошти в лізинг, уже на місці. В самому кабінеті залишилося лише вкласти лінолеум.

Про це повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук голова постійної комісії охорони здоров’я Львівської міської ради Валерій Веремчук, який 31.03 побував у КНП «8-а міська клінічна лікарня м. Львова».

Валерій Веремчук зазначає:

«Як і у «швидкій», тут робота кипить. Тривають ремонти у приміщенні поліклініки під тимчасовий шпиталь на 38 «ковідних» ліжок. Підрядник обіцяє завершити роботи впродовж тижня.

Великий обсяг роботи проводиться в актовій залі лікарні. Так-так, у ці часи доводиться навіть такі приміщення повністю перепрофільовувати. Тут облаштують реанімацію на майже 50 місць, забезпечених киснем.

До слова, випереджаючи запитання: а що це за такі приміщення під тимчасові шпиталі, що потребують настільки серйозних ремонтів? Пояснюю: це і поліклінічні відділення при лікарнях, а їхній нинішній стан – це просто чергове підтвердження, як мало уваги приділялося медицині до цього часу.

Дякую колективу лікарні, її керівникові

Василь Трунквальтер

за вашу роботу. Тримаймося!

Усім міцного здоров’я і не хворіти!»

Примітка: Публікації в рубриці «Трибуна депутата» є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.