×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

27 січня відбудеться чергове засідання постійної комісії комунального майна, ресурсів та історичного середовища ЛМР.

У порядку денному:

1.Про прийняття у власність Львівської міської територіальної громади квартир № 2 та № 3 на вул. Й. Коциловського, 23.
2.Про прийняття у власність Львівської міської територіальної громади квартири № 12-а на вул. М. Гоголя, 3-а.
3.Про укладення договору міни.
4.Про укладення договору міни.
5. Про припинення права комунальної власності Львівської міської територіальної громади на об’єкти нерухомого майна у Сихівському районі.
6. Про припинення права комунальної власності Львівської міської територіальної громади на об’єкти нерухомого майна у Франківському районі.
7. Про погодження придбання об’єкта нерухомого майна на пл. Святого Юра, 5.
8. Про погодження придбання майнових прав на нежитлове приміщення з вбудованими приміщеннями громадського призначення та творчими майстернями на вул. Пасічній, 49-б.
Доповідач: директор юридичного департаменту Г.Пайонкевич.
9. Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону.
Доповідач: начальник управління комунальної власності І.Свистун
10.Звернення Постійної комісії з питань історико – культурної спадщини та туризму Львівської обласної ради від 15.01.21 № К113-11   щодо виділення коштів для проведення археологічних досліджень КЗ ЛОР «Історико –краєзнавчий музей» у місті Винники на вул.І.Липи.
11.Звернення Постійної комісії з питань історико – культурної спадщини та туризму Львівської обласної ради від 18.01.21 № К113-13   про передбачення у 2021 році коштів з бюджету розвитку міського бюджету Львівської міської територіальної громади  на реставраційні роботи церкви Пресвятої Трійці у с.Воля –Гамулецька.
12.Звернення Постійної комісії з питань історико – культурної спадщини та туризму Львівської обласної ради від 19.01.21 № К113-17   про співфінансування ремонтно-реставраційних робіт для храму Успення Пресвятої Богородиці ЛПЦУ.
13. Звернення ЛО ВТ «Просвіта» про  підтримання та винесення на розгляд сесії Львівської міської ради:
 - продовження договору оренди нежитлового приміщення на вул.Друкарській,6(терміном на 5 років)
 -встановлення пільгової орендної плати в розмірі 1грн.за м.кв.
- погашення заборгованості за оренду цього приміщення у сумі 268тисяч 366 грн.15 коп. (в   тому числі пеня -35946грн.44 коп).
14.Звернення НТШ( Наукового товариства ім.Т.Шевченка) про погашення заборгованості  по орендній платі за нежитлові приміщення першого та другого поверхів на вул.Винниченка,26 у розмірі 118381,10грн за 2019р – січень 2020 року та продовжити договір оренди на 2021-2026 роки.
15. Звернення гр.Мороз Б.О про списання заборгованості за оренду нежитлового приміщення на вул.Окружній,31.
16.Проект Положення про роботу постійної комісії комунального майна, ресурсів та історичного середовища.
Доповідач: голова постійної комісії С.Івах.

Засідання можна дивитись за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCmHPCuztaIvb4_qWJEiigAA

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.