×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Ми за прозоре і ефективне використання коштів громади», - Лейла Мелесова-Вальчак

На черговому засіданні комісії культури, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків депутати розглянули і погодили міські програми у сфері культури на 2021 рік.

Зокрема, Програму розвитку кінематографії м.Львова, яка передбачає відбір кінопроєктів в межах співфінансування. За інформацією управління культури, у 2019 році було профінансовано чотири проєкти по 50 тис грн. Загальна сума фінансування  - 214 тис 600 грн.

Голова комісії Лейла Мелесова–Вальчак, коментуючи, зазначила, що програми в сфері культури є актуальні і потрібні, однак, важливо раціонально та прозоро використовувати кошти міського бюджету.

«Ми детально обговорили кожну програму, її мету, реалізацію. Ми за прозоре і ефективне використання коштів громади. Розуміємо, що виконання та фінансування більшості з них через пандемію розтяглось на два роки, є вже навіть борг 1 млн 135 тис грн. Проте я вважаю, що кошти мають бути контрольовані, а їх використання - раціональним. Крім цього, вважаю для преміювання доцільним збільшити кількість працівників та діячів культури.

У нас виникло багато питань та дискусій з приводу проєктів в рамках програми «Фокус на культуру». Наразі для вивчення ми вилучили проєкт ТОВ «Соціологічної агенції «ФАМА».

На думку голови комісії, цьогоріч варто акумулювати кошти міського бюджету  і скерувати їх на медичну галузь, яка рятує українців від ковіду.  

Також члени комісії підтримали: Програму “Львів 2020: Фокус на культуру“  - у 2020 році реалізовувалось 15 проєктів на загальну суму 6 млн 938 тис грн , Програму відзначення працівників музейних закладів м. Львова – 217 тис 392 грн, Програму відзначення працівників культури м. Львова – 372 тис 672 грн., Програму підтримки мистецької та експозиційної діяльності у м.Львові на 2019 – 2021 роки – 669 тис 790 грн,  Програму відзначення викладачів мистецьких шкіл м. Львова – 155 тис 280 грн та інші.

Крім цього, на комісії депутати підтримали низку спортивних програм міста: «Про затвердження Програми надання фінансової підтримки перспективним спортсменам – претендентам на участь у ХХХІІ Літніх Олімпійських іграх та ХVІ Літніх Параолімпійських іграх»; «Відкриті кубки Львова», «Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на закупівлю спортивної форми та спортивного інвентарю», «Дитячий тренер“ на 2020-2023 роки» та багато інших.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.