×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Команда «Голосу» ініціює прискорення цифрової трансформації у Львівській міській раді

На найближчих засіданнях Львівська міська рада має розглядати оновлену Програму цифрового перетворення Львова. У ній за ініціативи команди «Голосу» передбачили створення Координаційної ради.

Якщо оновлена Програма цифрової трансформації буде прийнята — Координаційна рада матиме всі повноваження для прискорення цифрової трансформації підрозділів Львівської міської ради. Зокрема рада координуватиме робочий процес та надаватиме вказівки до виконання робочих завдань. Також, рада визначатиме обов’язкові програми, порядок та перелік інформації для баз даних, залучатиме спеціалістів, експертів для отримання консультації з тих чи інших питань. 

«Для того, щоб процес впровадження цифрових рішень прискорився, потрібно виправити одразу дві проблеми – створити координаційну раду і дати їй відповідні повноваження,  та контролювати процеси, що відбуваються в межах цифрової трансформації. Зараз є можливість оновити Програму цифрової трансформації і вирішити обидві проблеми одночасно. Ми повинні скористатись цією можливістю», — зазначив Олекса Возняк, член комісії підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та спадщини Львівської міської ради.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради