×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Християнські цінності української родини в сучасному світі у творах ієромонаха Йосифа Будая

13 вересня священик-василіянин, місіонер, отець Йосиф Будай проведе благочинну акцію, під час якої даруватиме всім охочим свої книги на богословські теми.

Отець Йосиф Будай є автором і видавцем понад чотирьох десятків книг. Це в основному реколекційні науки, роздуми, повчальні життєві історії та інші.

Як розповідає сам автор, почав писати книги 15 років тому. «Я  проводив у  селах, містах реколекції  - про молитву, виховання дітей, людяність. І згодом виникла ідей викласти це все у книзі. Усі мої твори базовані на життєвих історіях, вони легко читаються і примушують замислитись про вічні цінності та любов Бога».

unnamed (7).jpg

Під час акції усі охочі зможуть безкоштовно отримати книги з рук автора із автографом.

Депутат Львівської міської ради Мирослав Данилків зазначає: «У наш непростий час дуже важливою є духовна підтримка людей. На жаль, зараз небагато людей ходять до церкви, моляться, розмовляють з Господом. А ці книги о.Йосифа вселяють віру і світло в душі людей, дають відповіді на складні питання та піднімають на дусі кожного християнина». 

Організатор акції – монастир Святого Онуфрія у Львові. Місце проведення – площа Ринок, початок о 15.00. Запрошуємо на зустріч усіх охочих!

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.