×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Сміттєпереробного заводу на Знесінні не має бути, - Остап Доскіч

У мікрорайоні Знесіння сміттєпереробного заводу не має бути. Про це голова комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міської ради, депутат ЛМР Остап Доскіч заявив під час ефіру телеканалу НТА у програмі «Народне Толк-шоу».

«Коли я тільки дізнався, що сміттєпереробний завод хочуть будувати на вулиці Пластовій, то звернувся до Олега Синютки, який нині є народним депутатом  від «Європейської Солідарності», а на той час був головою Львівської облдержадміністрації. Тоді саме Олег Синютка пропонував для будівництва сміттєпереробного заводу три ділянки за межами міста. На жаль, міський голова м. Львова його вперто не чув. Ми навіть зустрічалися із Олегом Михайловичем та громадою Знесіння, аби донести про те, що є й інші місця для будівництва. Сьогодні ми знову робимо все, аби на Знесінні було комфортно проживати, а завод був винесений за межі міста», - сказав Остап Доскіч. Виступ депутата схвалила громада, яка також долучилася до ефіру, викрикуючи «Молодець!».

Нагадаємо, що громада Львова подала до суду, аби завод не будували на вулиці Пластові. Наразі, вдалось зупинити цей процес через суд.

«Знесіння уже не промислова зона, район активно розростається, збільшується кількість житлових комплексів, покращується інфраструктура. Тож треба подбати, аби громаді було комфортно тут проживати. Коли п’ять років тому прийшов у цей район Доскіч, то Знесіння тепер не впізнати», - розповів під час прямого ефіру голова ГО «Відродження Знесіння» Богдан Приймич.

За словами активних «знесівчан», завдяки наполегливій роботі Остапа Доскіча у мікрорайоні вдалось каналізувати 16 вулиць, замінено водяні мережі на 17 вулицях, а також виконано капітальний ремонт дорожнього покриття на 24 вулицях.

Настоятель храму УГКЦ Пресвятої Богородиці Володарки України о. Зіновій Хоркавий переконує, що за останні 5 років Знесіння справді відродилось.

«На Знесінні є 72 вулиці і половина з них є зроблені. І за це я можу подякувати депутату Остапу Доскічу. Він як голова Комісії інженерної лобіював інтереси саме Знесіння і як бачимо роботи дійсно виконані», - сказав він.

За останні роки побільшало тут і інфраструктурних об’єктів.  

«На Знесінні стояло недобудоване приміщення дитячого садка. Майже готове. А діти ходили до старого корпусу. Новий корпус не спішили вводити в експлуатацію. Ми ініціювали створення робочої групи і добудували садок на вул. Новознесенській, а також утеплено старий корпус цього ДНЗ», - каже Остап Доскіч.

Також проведено реконструкцію спортивного поля зі штучним покриттям у мікрорайоні Знесіння. Цього року планується завершити будівництво нового спортивного залу у ЗСШ№7 на вул.Б.Хмельницького. На цій же вулиці є нова амбулаторія сімейної медицини, тепер громаді Знесіння зручно ходити на прийом до лікарів.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.