×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Тролейбус на Майорівку

Проблема транспортного сполучення Майорівки з центральною частиною міста завжди залишалася актуальною. Це стосується мешканців вулиць Медової Печери, Пасічної та Вашингтона, які неодноразово зверталися з ініціативою про відкриття тролейбусної лінії від вул. Зеленої по вулицях Вашингтона і Пасічній. Проте все впиралося у необхідність будівництва лінії живлення, а це – вартісна контактна мережа та недешева тягова підстанція.

Проте недавно справа, здається, зрушила з місця, адже місто планує на наступний рік закупити тролейбуси з автономним ходом. Це означає, що тролейбус може опустити штанги і їхати на акумуляторах в режимі електромобіля. Потім під’їжджаючи до контактної мережі, він піднімає штанги і живиться струмом від неї, заряджаючи попутно акумулятори для наступної безконтактної поїздки.

Таким чином розроблено маршрут, який видно на схемі.

b_661_381_16777215_00_images_Академія_участі_тролейбус.png

Тролейбус рухатиметься від розвороту на вул. Ш. Руставелі по вул. Зеленій вгору, живлячись від контактної мережі. Після переїзду він перейде в режим автономного ходу і поверне наліво на вул. Вашингтона, потім на Пасічну до ліцею Героїв Крут, де, орієнтовно, розвертатиметься і назад до контактної мережі на Зеленій. Інша можлива точка розвороту – площа біля Пагорба Слави.

 Таким чином декілька мікрорайонів будуть забезпечені електричним транспортом, що дасть змогу покращити екологічну ситуацію в місті.

Для реалізації цього проекту залишилося прийняти рішення про закупівлю тролейбусів з автономним ходом. Це заощадить кошти, які були б необхідні для будівництва контактної мережі для вказаного і для декількох інших маршрутів.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.