×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Нас не зламати»!» Прихильники «ЄС» у Личаківському районі феєрично відсвяткували День прапора та День Незалежності України

Члени партії та прихильники «Європейської Солідарності» Личаківського району урочисто та феєрично відсвяткували День Незалежності України.

Святковий день львів’яни розпочали з молитви «За Україну» на горі Незалежності, що у мікрорайоні Знесіння. А згодом відбулося урочисте віче біля пам’ятного знаку воїнам УГА, що на вулиці Польовій. Серед присутніх був і народний депутат України від «Європейської Солідарності» Олег Синютка.

  • Правильно колись сказав Митрополит Андрей: «Не потоком галасливих фраз, а тихою й невтомною працею любіть Україну». І повірте, що ми будемо мати не тільки силу, не тільки волю, а й заможне життя, - сказав Олег Синютка під час урочистостей.

Петро Адамик, голова Львівської міської організації «Європейської Солідарності», депутат Львівської міської ради, також доєднався до святкового віче. І наголосив – лише спільними зусиллями українці зможуть будувати незалежність.

  • Як і багато років тому, нині наша держава знову повинна відвойовувати власну землю від загарбників. І сьогодні ми, українці, мамо бути як ніколи сильним та єдиними, - зазначив він.

Заходи відбувалися за підтримки куратора Личаківського районного осередку «Європейської Солідарності», депутата міської ради Остапа Доскіча.

  • У ці святкові дні хотів би побажати одного - щоб у нас не було війни, щоб і ми, і наші діти мали можливість жити на нашій рідній землі, - звернувся до львів’ян пан Доскіч.

Після спільної молитви, святкового настрою додали і найменшим львів’янам. Так, у мікрорайоні Знесіння відбувся футбольний матч між членами партії «ЄС» Личаківського району та вихованцями ДЮФК «Знесіння».  Не упустив моменту поганяти м’яча і Остап Доскіч:

  • Це дуже круто, що є такі спільні інтереси, які об’єднують і дітей, і дорослих!

Продовжився святковий день і у інших мікрорайонах. Дитяче свято «Пікнік у місті». Забави, аква-грим, бульбашкове шоу та кольорова дискотека, розмальовки та солодощі – усе це стало справжньою феєрією для наймолодших прихильників «ЄС» у Личаківському районі!

  • Діти – у захваті. Усі дуже засумували за активними іграми, і ми усі вдячні «Європейській Солідарності» та Остапові Доскічу за таке чудове свято Незалежності у Личаківському районі, - не стримуючи емоцій, сказала Катерина Дацко, мешканка вулиці Пасічної.

Святкові заходи від «Європейської Солідарності» відбулися на вулицях Зеленій, Пасічній та у місті Винниках, зібравши майже тисячу львів’ян на спільні забави.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.